TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394972 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 01:20:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Internet Levels(Nivoi Interneta)  (Pročitano 7850 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #5 poslato: Jul 14, 2012, 02:14:36 posle podne »

Drugar mi radi u Googlu, trenutno zavrsava doktorat za njih u Cirihu, i usled svega ovoga on mu dodje kao "pandur za net" ;D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #4 poslato: Jul 14, 2012, 01:28:38 posle podne »

Ustvari boli me uvo,probacu.
Evo objasnjenje.
http://www.youtube.com/watch?v=e-4ajnP21TA
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #3 poslato: Jul 14, 2012, 01:20:04 posle podne »

Zvuci zanimnjivo,ali mislmi da je to neka glupost.Da nije taj Tor browser neki malware softver mozda,a ti ni ne znas?
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
nikolaos
Gost
« Odgovor #2 poslato: Jul 14, 2012, 10:21:59 pre podne »

Nije nimalo naivno. Ja idem u informatički smjer svoje škole i sa mnom ide jedan momak koji je baš dobar u toj oblasti i on mi je takoĂ°e ispričao za Deep Web. Internet je moćna stvar...
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #1 poslato: Jul 13, 2012, 10:16:32 posle podne »

Pre ne mnogo vremena naleteo sam na ovu sliku i na trenutak pomislio da je to samo jos jedna troll slika koja nema veze sa zivotom.
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20111101105632/deepweb/images/b/be/Levels.png
Nakon nekog vremena naisao sam o5 na temu koja se bavila ovim i nimalo naivno se nije pricalo o tome...
Uglavnom ova slika prikazuje one nivoe(levele) interneta koji nama nisu poznati(ili makar meni nisu bili)i stvari nakon kojih stvarno mozemo da se zapitamo kuda ovaj svet vodi i da ovih dana internet nije nimalo naivan...Kako kod bio sam dosta skeptican u vezi ovoga dok nisam naisao na post od jednog foruma na kom stoji ceo prirucnik kako bypass-ovati googlove zabrane pomocu tzv. Tor browsera i doci do "deep ili dark weba"(4. Level) gde je sve sto ste gledali u filmovima moguce;
-Placene Ubice
-Trgovina Organima
-Terorizam
-Trgovina Oruzjem
-Neke Politicke tajne(Odavde je dosao Wiki-Leaks ako ste culi za to)
-Stvari koje ne bi pominjao....
-Istoriske cinjenice i tajne koje ranije nisu bile objavljivane
-A vecina su najvece gadosti koje nisu legalne ni u jednoj zemlji
U takozvanom Deep Web-u valuta se naziva bitcoin i ona se koristi za obavljanje kupovine.
Dok sam citao taj prirucnik video sam da uopste nije sala i da sve vreme upozoravaju da se ne treba zadrzavati na Hidden-Wiki duze od sat-2 jer nakon toga postajes sumnjiv a pored toga i meta drugih hakera ,i federalaca.
Kolko god ovo zvucalo glupo i neuverljivo,istina je i ja i dalje ne mogu da verujem.Cak sam pricao i sa jednim likom iz Svedske danas na skype-u i on kaze da se za to zna jos od pocetka 21. veka.
Americka Vlada je rusila Hidden-Wiki vise puta ali neuspesno.
Kakogod ja jos uvek nisam skupio hrabrosti da pogledam sta ima u 4. nivou interenta niti me nesto privlaci ali od danas gledam na internet drugim ocima.

Stvarno ne znam da li ce ikog na forumu boleti uvo za ovo ali iskreno mene je zaintrigiralo.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 18 upita.