TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:34:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Internet Levels(Nivoi Interneta)  (Pročitano 7811 puta)
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #20 poslato: Jul 15, 2012, 02:38:58 pre podne »

Da nisi mozda ovaj klip gledao?
http://www.youtube.com/watch?v=AQ9iblkb57I&feature=related
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #19 poslato: Jul 14, 2012, 07:27:43 posle podne »

Tek sad sam pogledao sliku sa prvog posta, kolko gluposti jbte...

Sto je najace ono neka Srbenda pravila sliku("Tesla experiment plans", "Location of Atlantis", ...)
Mozda ona Garda Cara Lazara...
Ima stvarno dosta gluposti ali ta slika me je dovela do deep-weba jer stvarno nikada pre nisam cuo za to.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #18 poslato: Jul 14, 2012, 06:39:08 posle podne »

Tek sad sam pogledao sliku sa prvog posta, kolko gluposti jbte...

Sto je najace ono neka Srbenda pravila sliku("Tesla experiment plans", "Location of Atlantis", ...)
Mozda ona Garda Cara Lazara...
Sačuvana
nikolaos
Gost
« Odgovor #17 poslato: Jul 14, 2012, 06:03:26 posle podne »

Ma obicne "anonimne mreze", da uprostim, nije ni prva ni poslednja.
Moze se koristi za sta oces, ali se i svakome moze uci u trag...

Naravno. U trag se uvijek može ući.
Svakako da ne treba čačkati puno. Zanimljivo je čisto ovako malo za diskusiju. :))
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #16 poslato: Jul 14, 2012, 05:57:15 posle podne »

Ma obicne "anonimne mreze", da uprostim, nije ni prva ni poslednja.
Moze se koristi za sta oces, ali se i svakome moze uci u trag...
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #15 poslato: Jul 14, 2012, 05:49:12 posle podne »

Evo link od hidden wiki nasao sam sve to http://7jguhsfwruviatqe.onion.to/index.php/Main_Page
Ja ne mogu da verujem da ljudi ugovaraju posiljke droge i hemikalija na forumima na takozvanom Silk Road forumu!?!?!?!?!?

To je jos i najmanja stvar...ljudi ugovaraju ubistva,posiljke vatrenog oruzja,organizuju se teroristicki napadi,itd...
I sve to mimo znanja vlasti koje se bore protiv toga, ali zato par vas prosto ko pasulj pristupate tim informacijama.

Sta tek sad ste otkrili da google filtrira search?
Nije taj Tor ni prva ni poslednja izolovana ('anonimna') mreza, kako god to ocete da zovete. Uglavnom si anoniman tamo, ali ako se neko dovoljno zainati navatace te, treba samo vremena, vidite kako periodicno padaju pedofili...

A vi ne budite blesavi pa skidati gluposti odatle, kad sve sto treba normalnoj osobi imate na torentima...
Niko nije rekao da se tim informacijama moze pristupiti lako,ti mozes dosta lako doci do hidden-wiki a posle tek krece pravo mucenje da bi stigao do pravih ponuda.Kolko sam ja citao o tome pravi .onion link za npr. trgovinu droge ili oruzja kruzi samo kroz privatne poruke na nekim forumima i retko kad  procuri u javnost i ako se to desi,link se menja kao sto su menjali i link od hidden-wiki milion puta.
Sačuvana
Borisman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104


« Odgovor #14 poslato: Jul 14, 2012, 05:31:25 posle podne »

jes' lud ! trazi sam  :D
Sačuvana
Even if you fall on your face, you're still moving forward
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #13 poslato: Jul 14, 2012, 05:14:55 posle podne »

Super tema, javite ako nadjete nesto zanimljivo :)
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #12 poslato: Jul 14, 2012, 05:07:14 posle podne »

Evo link od hidden wiki nasao sam sve to http://7jguhsfwruviatqe.onion.to/index.php/Main_Page
Ja ne mogu da verujem da ljudi ugovaraju posiljke droge i hemikalija na forumima na takozvanom Silk Road forumu!?!?!?!?!?

To je jos i najmanja stvar...ljudi ugovaraju ubistva,posiljke vatrenog oruzja,organizuju se teroristicki napadi,itd...
I sve to mimo znanja vlasti koje se bore protiv toga, ali zato par vas prosto ko pasulj pristupate tim informacijama.

Sta tek sad ste otkrili da google filtrira search?
Nije taj Tor ni prva ni poslednja izolovana ('anonimna') mreza, kako god to ocete da zovete. Uglavnom si anoniman tamo, ali ako se neko dovoljno zainati navatace te, treba samo vremena, vidite kako periodicno padaju pedofili...

A vi ne budite blesavi pa skidati gluposti odatle, kad sve sto treba normalnoj osobi imate na torentima...
Sačuvana
Borisman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104


« Odgovor #11 poslato: Jul 14, 2012, 05:06:44 posle podne »

Co'ece, oduvek sam znao da takve stvari postoje na internetu, a nisam znao na koji nacin se dolazi do njih... sad razumem   8)
Sačuvana
Even if you fall on your face, you're still moving forward
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #10 poslato: Jul 14, 2012, 03:37:53 posle podne »

Evo link od hidden wiki nasao sam sve to http://7jguhsfwruviatqe.onion.to/index.php/Main_Page
Ja ne mogu da verujem da ljudi ugovaraju posiljke droge i hemikalija na forumima na takozvanom Silk Road forumu!?!?!?!?!?

To je jos i najmanja stvar...ljudi ugovaraju ubistva,posiljke vatrenog oruzja,organizuju se teroristicki napadi,itd...
Sačuvana
nikolaos
Gost
« Odgovor #9 poslato: Jul 14, 2012, 03:35:49 posle podne »

I meni zvuči nevjerovatno.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #8 poslato: Jul 14, 2012, 03:24:58 posle podne »

Evo link od hidden wiki nasao sam sve to http://7jguhsfwruviatqe.onion.to/index.php/Main_Page
Ja ne mogu da verujem da ljudi ugovaraju posiljke droge i hemikalija na forumima na takozvanom Silk Road forumu!?!?!?!?!?
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
nikolaos
Gost
« Odgovor #7 poslato: Jul 14, 2012, 02:39:56 posle podne »

Nije malware, provjereno. Bio sam na nekim forumima koji se ne vide na netu bez Tora.
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #6 poslato: Jul 14, 2012, 02:34:57 posle podne »

Zvuci zanimnjivo,ali mislmi da je to neka glupost.Da nije taj Tor browser neki malware softver mozda,a ti ni ne znas?
Ne,Tor nije nikakav malware,1 500 000 ljudi je pregledalo tu stranicu foruma o kojoj sam pricao i recimo da je 80% probalo da uradi to,niko se nije zalio na nikakve viruse itd,ali moras biti jako pazljiv kad vec stupis na deep web,nista ne skidaj i ulazi u samo stvari koje znas sta su,ni slucajno ne ulazi u sve sto stignes jer ces videti svasta sto ne bi trebalo.
Ako nadjes nesto interesanto javi i ne zadrzavaj se puno.
Nisam siguran dali smem da postavim ovde tu stranicu jer taj decko objasnjava sve nedoumice.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.