TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 07:10:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dali da uzmem metan ili neki suplement?  (Pročitano 5544 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Jul 20, 2012, 12:17:32 posle podne »

Imam 22 godine,hvala vam na savetima uzecu neke suplemente. Dali bi bila dobra kombinacija kreakalin i gejner?

iskreno pre bih uzela whey protein,  kre alkalyn može, mada za početak bi bilo dobro da uzmeš klasičan kreatin monohidrat.

Akcenat bih stavila na ishranu... nema potrebe za gejnerom ako unosiš dovoljno hidrata kroz klopu - što nije tako teško... proteine je već malo teže ;)
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #19 poslato: Jul 19, 2012, 11:53:04 posle podne »

Najbolja reklama za jintropin je Stalone, ali mani njega on je lik sa druge planete ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #18 poslato: Jul 19, 2012, 11:42:27 posle podne »

Imam 22 godine,hvala vam na savetima uzecu neke suplemente. Dali bi bila dobra kombinacija kreakalin i gejner?

Bolje uzmi whey i monohidrat mada i krealkalyn je super...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #17 poslato: Jul 19, 2012, 11:34:41 posle podne »

Imam 22 godine,hvala vam na savetima uzecu neke suplemente. Dali bi bila dobra kombinacija kreakalin i gejner?

Wow, prvi koga vidim da je poslusao! :)
Dobro je samo pazi na unos hidrata da se previse ne zamastis :)

poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #16 poslato: Jul 19, 2012, 11:23:48 posle podne »

brate zasto nisi uradio sta sam ti rekao...pocnes da citas forum od pocetka i vidis cemu sluzi koji suplement...i u zavisnosti od ciljeva posle pravis svoju kombinaciju...ti mozda teniras 3 godine ali po tvojoj prici kao da si danas usao u teretanu....naravno da mozes da pijes to sto si napisao e sad koji su ti cijevi ne znam tako da ne znam da li ce ti  odgovarati to sto si napisao...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Mozda
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #15 poslato: Jul 19, 2012, 11:16:35 posle podne »

Imam 22 godine,hvala vam na savetima uzecu neke suplemente. Dali bi bila dobra kombinacija kreakalin i gejner?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Jul 19, 2012, 03:52:09 posle podne »

ako ćeš da radiš pametno,

1- preispitaj svoju ishranu, koliko unosiš dnevno proteina, hidrata, masti... imaš pomoć oko toga ovde na forumu
2 - preispitaj svoj trening, možda se telo adaptiralo na jedan te isti način treniranja, treba neka promena u vežbama, intenzitetu
3 - kreni sa suplementacijom koja može mnogo da ti pomogne - proteinski suplementi, kreatin, bcaa, glutamin...
4 - nema potrebe za metanom
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #13 poslato: Jul 19, 2012, 10:48:31 pre podne »

DNKmf ...ako kazes da si laik kako znas da su losi...pa ceo holivud koristi streoide , hg i ostale stvari...svi su zivi koliko vidim ....i u dobroj formi ako se ne varam....ali to je zato sto ne koriste plavo srce od 20e neko mogu da odvoje 5000-10000$ za razne stvarcice.....i mogu sebi da obezbede stvari koje idu pre anabolica... moj prijatelj koji se bavi atletikom  povredio je misic na nozi..razne terapije i ostalo nisu pomogle...i onda posle dva meseca koriscenja jintropina kaze kao da je dobio novu nogu....e sad koristio je samo 6-7 jedinica dnevno a ti nadji na netu koliko to kosta pa ce ti biti jasno zasto se ljudi odlucuju za neko smece...u svakom slucaju i tebi preporucujem da dobro procitas sta su i cemu sluze anabolici pa onda daj svoje misljenje...ove gluposti tipa uzimacu oral mesec dana to necu da komentarisem....ja tvrdim da njemu kilo mesa traje nedelju dana...sticajem okolnosti citam sve sto me interesuje pa tako i o anablicima i ne moizes reci da je to igranje sa zdravljem ako znas sta radi...pa oni se i koriste kod bolesnih ljudi da bi im se pospesilo zdravlje...druga stvar pogledaj sta mi danas jedemo...meso je puno hormona ...povrce pesticida i tako dalje...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #12 poslato: Jul 19, 2012, 03:04:10 pre podne »

Tako je.
Nije vredno rizika, i to je namenjeno profesionalcima, grubo receno.
+
Bro, ne znas suplemente da koristis, ne zna se kakva ti je ishrana a pricamo o anabolicima, d fak.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
DNKmf
Gost
« Odgovor #11 poslato: Jul 19, 2012, 02:57:25 pre podne »

Anabolicki steroidi nikako ne mogu biti bezazleni, ma koliko znao kako se koriste, iako sam laik po pitanju suplemenata i raznih stvarcica, znam da su losi, i retko kome su dobro doneli, mislim trenutno jesu, ali radi se o zdravlju na duge staze, sto sa anabolickim steroidima niko nece obezbediti.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #10 poslato: Jul 19, 2012, 01:41:05 pre podne »

A kada bi uzeo metan samo 1 kuru od 22tablrta cini mi se, i onda meseca dana samo sa suplementima. Dali bi onda nesto pomoglo u povecanju snage i misicne mase?
batice odvalio si veliku glupost....anabolicki steroidi,hormon rasta ,tiroidni hormoni i ostale stvari su veoma veoma dobre i u vecini slucajeva bezazlene ali samo ako znas kako se koriste , imas perfektnu ishranu , pokriven si suplementima, imas jasan cilj sta zelis, imas brdo love da to sve ispratis, ne bojis se igle , i ima jos tu raznih stvari koje treba da ispratis...siguran sam da vecina moderatora uzima anabolike ali oni znaju zasto to rade i kako se to radi...ali to nije tema ovde i  ne prica se  na vom forumu...po ovoj gluposti koju si odvalio ja bih tebi preporucio da prvo mesec dana citas ovaj forum od a do s pa onda sledeci mesec da izguglas sve o steroidima....to sto ces sabiti kutiju plavog srca koja kosta 20 e iziveti dva meseca na bureku i pljeskavici i nabaciti 5-6 kg i podici malo snage nije pravo resenje jer ces to sve i izgibiti veoma brzo ...ja zbog svojih poslonih obaveza ne mogu sebi da obezbedim konstantnost  i zato ne zelim da pocinjem nesto sto ne mogu da ispostujem...ali kad bih imao vremena odvojio bih 3000-4000 e za 3 meseca i napravio lep pomak ...tako da ti preporucujem da se dobro informises...pa ako si vec resio nadji nekoga kome verujes i ko se razume jer ipak je tvoje zdravlje u pitanju...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1651


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #9 poslato: Jul 18, 2012, 11:38:51 posle podne »

Samo ime METAN ti govori da nije to bas naivna stvar :D
Bolje se ti nakupuj nekih jaja, wheya i cega sve ne i kreni cepanje :D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #8 poslato: Jul 18, 2012, 10:46:28 posle podne »

Pa suplement naravno...zasto uopste razmisljas o metanu...
Sačuvana
Borisman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104


« Odgovor #7 poslato: Jul 18, 2012, 10:34:22 posle podne »

izvini ako cu te uvrediti ali koliko imas godina  ???
Sačuvana
Even if you fall on your face, you're still moving forward
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #6 poslato: Jul 18, 2012, 10:21:01 posle podne »

Ne vredi ti nista kura samo oral. Bacene pare i zdravlje.

poz
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 18 upita.