TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:18:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako oprati rukavice  (Pročitano 7948 puta)
Aca87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #13 poslato: Jul 22, 2012, 06:01:00 posle podne »

Ja sundjere koristim na ovim vrucinama na nekim vezbama,jer mi se ruke jako znoje,rizikujem da mi teg padne na glavu,a vezbam u teretani gde nema ni k od klime.Jel to znaci da treniram kao devojcica?I kakve sundjer veze ima sa kvalitetom treninga?
Sačuvana
Ceka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


Go hard or go home !

« Odgovor #12 poslato: Jul 22, 2012, 03:17:30 posle podne »

Pa ako koristitie rukavice zbog žuljeva onda ste nešto pogrešno shvatili, daleko više žuljeva se dobija sa rukavicama...a sa sunĂ°erima - samo znači da trenirate ko devojčice ;)
Brate, naravno da ne koristim rukavice samo zbog zuljeva vec i zbog boljeg hvata, a i pomazu kod zuljeva kad imaju deblju postavu..A inace ako treniras sa sundjerima bolje da pricaju da treniras kao devojcica, nego da devojkama cepas unihop  pri dodiru sakom :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Jul 22, 2012, 12:41:42 posle podne »

Ja samo znam da nemam ni jedan žulj na šakama(ne samo žulj, nego ni ono tvrdo, mrtvo tkivo), niti volim žuljevite šake - to mi je najbitnije i zato mi je prijatnije trenirati sa rukavicama. :)
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #10 poslato: Jul 22, 2012, 12:15:41 posle podne »

Pa ako koristitie rukavice zbog žuljeva onda ste nešto pogrešno shvatili, daleko više žuljeva se dobija sa rukavicama...a sa sunĂ°erima - samo znači da trenirate ko devojčice ;)

Sa ovim prvim delom se slazem :) A ovaj drugi deo cu da iskuliram :D
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #9 poslato: Jul 22, 2012, 10:48:25 pre podne »

Pa ako koristitie rukavice zbog žuljeva onda ste nešto pogrešno shvatili, daleko više žuljeva se dobija sa rukavicama...a sa sunĂ°erima - samo znači da trenirate ko devojčice ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Jul 21, 2012, 11:40:33 posle podne »

Nikako u veš mašinu, čak ni same. Ja jedva operem ruke i lavor u kojima sam ih prao(toliko boju puste) da ne želim ni da zamišljam šta bi uradile bubnju veš mašine i da li bi mi veš u narednom pranju ostao iste boje. :D
Sačuvana
Ceka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


Go hard or go home !

« Odgovor #7 poslato: Jul 21, 2012, 11:31:37 posle podne »

Ma ja vec duze vreme radim zgibove i radio sam ih bez rukavica ili sundjera, tako  3-4 meseca, pa sada u teretani koristim i sundjere i rukavice.Zuljeve skidam kamenom za pete :D Nego dobro je sto ste mi rekli ovo da ako se operu u ves masini da se stvrdnu zamalo da ih stavim, bilo bi mi krivo posto su nove, nego sam cisto hteo da se informisem posle nekog vremena kako da ih operem, ali kad dodje do toga kupicu nove :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Jul 21, 2012, 11:15:58 posle podne »

Da, samo redovno luftiranje. U suprotnom, možeš ih baciti već posle 5-6 nošenja(usmrdeće se skroz). Mada, nije retkost kada kod mene u teretani neki tip izvadi rukavice iz torbe  i zasmrdi sve okolo. :D

Ja bih imao strašne probleme sa žuljevima da ih ne koristim. Dlanovi osetljivi kao dečiji. :D Desi se da ih zaboravim 2-3 puta godišnje i već posle jednog treninga žuljevi izlete.
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #5 poslato: Jul 21, 2012, 11:07:08 posle podne »

Hehe, interesantna tema... :)

Jednom sam oprao rukavice i kada sam ih izvadio iz masine bile su kao drvo :) Zakljucak: nema im pranja :D

Ovo luftiranje sto kaze Robert je obavezno, i onda nema ni potrebe za pranjem, kada se iscepaju - kanta.

btw, u poslednje vreme umesto rukavica koristim sundjere, manje zuljeva mi izlazi ;)
Sačuvana
Ceka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


Go hard or go home !

« Odgovor #4 poslato: Jul 21, 2012, 10:26:02 posle podne »

Aha, okej, hvala vam puno :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Jul 21, 2012, 06:45:11 posle podne »

Baci i nemoj više nositi rukavice...sve ostalo je gubljenje vremena
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Jul 20, 2012, 12:08:55 posle podne »

Nekad sam ih prao ali je to jako teško. Em isprljam skroz ruke i nokte(pošto ih moram prati ručno jer pustaju boju), em se skupe i ukrute iako koristim i omekšivač.

Zato ih sada menjam na 4-5 meseci, tj. kad postanu neupotrebljive. Da bi što duže trajale, moraju se redovno luftirati, a ne non stop stajati oznojene u torbi. Onda im od smrada nema pomoći.
Sačuvana
Ceka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


Go hard or go home !

« Odgovor #1 poslato: Jul 20, 2012, 12:06:16 posle podne »

Interesuje me kako da operem kozne rukavice za teretanu i da li je to moguce uopste, a da se ne skupe ili tako nesto..Svaki savet je dobrodosao :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.