TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:35:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje za momke sa foruma  (Pročitano 15061 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #6 poslato: Jul 20, 2012, 02:20:18 posle podne »

Hahahahah svaka cast za temu Mons! Nasmejala si me jer sam imao svakakva iskustva hahaha
Moja devojka nema nikakav stav, u fazonu kao bas je briga, moja stvar, ali posto studira hemiju na fakultetu je pocela polemika o aminokiselinama i ukratko o njima, jedina je ona znala makar podelu, koliko ih ima i koje se mogu uneti kroz ishranu, a koje ne :D

Pila je jedno vreme vitamine, probala je protein, cak sam je jedva naterao sam da uzme malo bcaa da proba, cisto da se zgrozi, ostalo nista nije probavala  :D

Kreatin nije, niti ce ikada probati zato sto joj lici na BCAA hahahahahah
Drago mi je sto se iole edukavala, zna razliku izmedju suplemenata i dopinga, zna kako se koriste suplementi i sta cemu sluzi :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Borisman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104


« Odgovor #5 poslato: Jul 20, 2012, 02:19:24 posle podne »

Kod mene je situacija beznadezna, za moju curu (a i kevu, caleta itd) , sve je to hemija i umrecu za par godina.. :) Pokusah objasniti, al' nista od toga... al zato su njihove cigare ''zdrave'', a pogotovo isplative  :D na kraju svacije misljenje ode svojim putem i svima super  :)
 Inace primetim da zene imaju veliku odbojnost ka bilo kakvim suplementima, verovatno plaseci se za svoju zenstvenost, i nezeleci da se ''napucaju'', jer su te teorije siroko rasirene medj ljudima.
Sačuvana
Even if you fall on your face, you're still moving forward
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #4 poslato: Jul 20, 2012, 02:16:21 posle podne »

Mene je pitala kad sam uzeo protein,sto se opet krkam sa hemijom kad mogu lepo i prirodnim putem...Kre-alkalyn ne smem ni da spominjem...
Par puta sam probao da objasnim ali dzabe...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Jul 20, 2012, 02:10:55 posle podne »

često imam situaciju u radnji da devojke ili supruge ne žele ni da uĂ°u... ili da se oštro bune kada on želi nešto da kupi...  razlog jednostavan - neupućenost

mnogi momci su labilni po tom pitanju i vidim ih kako odu iz radnje i doĂ°u kroz koji dan u samostalnu kupovinu :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Jul 20, 2012, 12:51:19 posle podne »

Skoro sve što ja koristim, koristi i ona. :) ZaluĂ°eni smo za supse i redovno obilazimo brojne sajtove, gledamo novitete i šta možemo sledeće naručiti i testirati.

Imala je solidno predznanje i pre nego što je upoznala mene. Zajedničkim snagama borimo se protiv vetrenjača, tj. obrašnjavamo ljudima najčešće greške oko pogleda na suplementaciju.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1 poslato: Jul 20, 2012, 12:43:37 posle podne »

Pošto je ovaj podforum namenjen ženama, i vezan je za suplementaciju koju koriste devojke,

imam jedno pitanje za mušku populaciju sa foruma:

Kako vaše devojke prihvataju to što koristite suplemente?  Da li su probale i one nešto od toga što vi koristite? Kakav je njihov stav po pitanju suplementacije i da li ste uspeli da utičete na njih po tom pitanju?

da vas čujem  :)

Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.