TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 02:07:37 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin - čudotvorni suplement  (Pročitano 10504 puta)
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #56 poslato: Septembar 02, 2012, 10:08:38 pre podne »

Markovicu skoro sam isao kod doktora posto sam imao ginekomastiju(sama se pojavila,ali se ubrzo i skinula) ... i gledali su mi stomak,bubrege i rekli su da je sve Ok ... odradicu fazu punjenja s'obzirom da mi je to 1 put da ga koristim,a posle cu da cepam samo Creatin 2 x dnevno i Whey 2 puta dnevno,i dosta proteina i to je to ... odoh da pojedem ovsene :DDD
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #55 poslato: Septembar 02, 2012, 04:47:43 pre podne »

Pa u principu neko tvrdi da nema potrebe za fazom punjenja neko da treba ali s'obzirom da ga prvi put pije bolje neka odradi punjenje...

Nema potrebe da radi punjenje da opterecuje organizam,jer ni ne znamo kakvi su mu bubrezi,stomak i slicno! Dovoljno mu je po 5gr dnevno,ja tako pijem i isto mi je kao i sa punjenjem.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #54 poslato: Septembar 02, 2012, 03:45:30 pre podne »

Pa u principu neko tvrdi da nema potrebe za fazom punjenja neko da treba ali s'obzirom da ga prvi put pije bolje neka odradi punjenje...
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #53 poslato: Septembar 02, 2012, 12:12:21 pre podne »

Ja sam Kreatin koristio samo 5 grama dnevno od pocetka i meni je i tako dobro,vidio sam pomak poslije mjesec-mjesec ipo..sada sam batalio svu suplementaciju jer trenutno ne treniram (Imao sam operaciju koljena) ali za 7-10 dana opet pocinjem (jedva cekam) :D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #52 poslato: Septembar 01, 2012, 10:33:01 posle podne »

Tako nekako a narocito, ribom, mesom i jajima ;) Prvih neki 7 dana kreatin treba da uzimas jednu mericu 4 puta dnevno, ujutru, pre treninga, nakon treninga, i izmedju obroka, a posle toga samo pre i posle treninga po jednu mericu. Sve to pijes sa vodom, jedino ako nekad hoces da protein popijes pred spavanje mozes sa mlekom...U principu ides jednu mericu proteina, a mozes i jednu i po u 2dl vode..Zavisi od toga da li zelis da ti bude malo gusci napitak ili ne toliko sipas vode,,nije to toliko bitno...

Imas poruku u inbox pa vidi dali to moze tako kao sto sam ti napisao tamo :)

Videla, odgovor poslat ;)
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #51 poslato: Septembar 01, 2012, 10:29:52 posle podne »

Tako nekako a narocito, ribom, mesom i jajima ;) Prvih neki 7 dana kreatin treba da uzimas jednu mericu 4 puta dnevno, ujutru, pre treninga, nakon treninga, i izmedju obroka, a posle toga samo pre i posle treninga po jednu mericu. Sve to pijes sa vodom, jedino ako nekad hoces da protein popijes pred spavanje mozes sa mlekom...U principu ides jednu mericu proteina, a mozes i jednu i po u 2dl vode..Zavisi od toga da li zelis da ti bude malo gusci napitak ili ne toliko sipas vode,,nije to toliko bitno...

Imas poruku u inbox pa vidi dali to moze tako kao sto sam ti napisao tamo :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #50 poslato: Septembar 01, 2012, 10:14:23 posle podne »

Tako nekako a narocito, ribom, mesom i jajima ;) Prvih neki 7 dana kreatin treba da uzimas jednu mericu 4 puta dnevno, ujutru, pre treninga, nakon treninga, i izmedju obroka, a posle toga samo pre i posle treninga po jednu mericu. Sve to pijes sa vodom, jedino ako nekad hoces da protein popijes pred spavanje mozes sa mlekom...U principu ides jednu mericu proteina, a mozes i jednu i po u 2dl vode..Zavisi od toga da li zelis da ti bude malo gusci napitak ili ne toliko sipas vode,,nije to toliko bitno...
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #49 poslato: Septembar 01, 2012, 10:00:49 posle podne »

I jer to Creatin merica od 5g pola sata pre treninga i odmah posle ... tako sam negde procitao :)
O kolika merica Whey-a ?? Sorry :D
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #48 poslato: Septembar 01, 2012, 09:59:19 posle podne »

Znaci frizider da napunim ribom,mesom,pirincom,krompirima,testeninama itd ...
Pa cu te poslusati , samo ako mozes objasni mi sta je faza punjenja i kako se to radi ?
I jer se sve ovo npr posle treninga ili ujutru pije sa vodom ili sa mlekom i u koliko se to cega rastvara ?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #47 poslato: Septembar 01, 2012, 09:53:40 posle podne »

Naravno kao sto rekoh treba sto vise proteina da unosis tako da gledaj da ga imas u svakom obroku i pored whey-a...Inace to odlazenje u wc posle kafe veruj nije nikakav problem i cak naprotiv ne kukaj dobro je ako imas dobar metabolizam ;) Ako uzimas monohidrat radi prvo fazu punjenja, pa zatim ga unosi samo pre i posle treninga i u danima kad ne treniras ujutru...Whey pij posle treninga i ujutru...
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #46 poslato: Septembar 01, 2012, 09:37:51 posle podne »

 E nisam bio tu ceo dan :)
Ovako,Mislio sam na ElitMAssGejner :)
Drugo,nzm zasto,ali mi je instrukorka rekla da pijem dex. pre treninga 5 kasika u 500 dl i u toku treninga pola doze ...
Drugo,pa ja dnevno trosim oko 2-2500 kalorija ... racunam da uvek unosim po 500-1000 vise ...
Samo zaista imam brz metabolizam,ovsene me ujutru obavezno proteiraju u Wc,kafa takodje,bas imam problem oko toga ...
Razmislicu jos malo do ponedeljka,ali cu vrvt uzeti Whey+Creatin jer mi je dosta jeftinija kombinacija od Elit-a + Creatin ... to mi ispadne oko 100 e ... klopacu i dalje 5-6 puta na dan , videcu da unosim sto vise kaloricniju hranu,a jer moram onda i dalje da kupujem ribu i belo meso iako pijem Whey ?
Posto u Whey-u ima dosta proteina,pa me zanima ?? :D
I da , kako da pijem Whey+Creatin uporedo ?? Hvala unapred i Sorry,jesam malo vise komplikovan,ali nikada nisam nista pio pa se ne razumem mnogo u sve to ...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #45 poslato: Septembar 01, 2012, 06:09:08 posle podne »

Ako mislis na Elite Mass kao sto rekoh uzmi whey i kreatin...Obrni okreni imao brz metabolizam ili ne ono sto ti je najvaznije da unosis dovoljnu kolicinu proteina a UH mozes i putem hrane. A i ovo sto je rekao BBBbbb mnogi misle da jedu dovoljno a zapravo nije tako...
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #44 poslato: Septembar 01, 2012, 12:46:32 posle podne »

svako ko ne moze da se ugoji ima metabolizam brzine kavasaki ninje
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #43 poslato: Septembar 01, 2012, 11:18:13 pre podne »

Nego vama ne upada u oci kako on unosi od 2-3k kalorija, al ne moze da se ugoji.

Pa pojedini toliko unose na dijeti, da bi smrsali, tako da ne prosipajte ljudi te price o ultra brzom metabolizmu...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #42 poslato: Septembar 01, 2012, 10:51:06 pre podne »

Analizirajući rečenicu, pretpostavljam da misli na Elite Mass Gainer. :D Nadam se da nisam pogrešio. ;D

Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 19 upita.