TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:39:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Šta bre jedu ovi olimpijci?!  (Pročitano 21805 puta)
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #42 poslato: Avgust 14, 2012, 11:54:18 pre podne »

sahisti su najveci hemicari
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #41 poslato: Avgust 14, 2012, 10:27:24 pre podne »

Kako ste krenuli sa dopingom i 'uzimanjem svega i svacega' jos malo ce i strelci da budu dopingovani svi od reda, a to sto Ironman rece da svi treniraju maltene ceo zivot to isto, ocito pada u vodu.
I strelci koriste doping,kako za koncentraciju tako i za usporavanje srcanog ritma jer sam pucanj se desava u intervalu izmedju sistole i dijastole i zadrzavanje daha i tom trenutku.Svi oni godinama treniraju,ali onih 5% sto ih deli od finala ili uzimanja medalje je to.Nije poenta samo otici na Olimpijadu,vec i osvojiti neku od medalja.
Koriste ih i u simfonijskom orkestru.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #40 poslato: Avgust 14, 2012, 10:14:52 pre podne »

Kako ste krenuli sa dopingom i 'uzimanjem svega i svacega' jos malo ce i strelci da budu dopingovani svi od reda, a to sto Ironman rece da svi treniraju maltene ceo zivot to isto, ocito pada u vodu.
I strelci koriste doping,kako za koncentraciju tako i za usporavanje srcanog ritma jer sam pucanj se desava u intervalu izmedju sistole i dijastole i zadrzavanje daha i tom trenutku.Svi oni godinama treniraju,ali onih 5% sto ih deli od finala ili uzimanja medalje je to.Nije poenta samo otici na Olimpijadu,vec i osvojiti neku od medalja.
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #39 poslato: Avgust 14, 2012, 10:08:59 pre podne »

od toliko finih i zategnutih teta vi gledate muskarce
je l gledao ko odbojku na pesku?
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Tokan
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203


« Odgovor #38 poslato: Avgust 14, 2012, 10:04:22 pre podne »

Kako ste krenuli sa dopingom i 'uzimanjem svega i svacega' jos malo ce i strelci da budu dopingovani svi od reda, a to sto Ironman rece da svi treniraju maltene ceo zivot to isto, ocito pada u vodu.
Sačuvana
Zivot je teskas,
 brze pesnice od celika,
 ti ne bi da mu predas,
 pa mora da se TRENIRA!
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #37 poslato: Avgust 12, 2012, 07:55:07 pre podne »

'ti ljudi' koji su stigli na olimpijadu rade/treniraju 10 ili 15 godina u kontinuitetu, svaki dan ili svaki drugi dan po 3-4 sata, gimnastičari možda i više od toga. Mnogi hoće da imaju takva tela - izvolite, pred vama je 10-15 godina - iskoristite ih na najbolji mogući način  ;D

Sačuvana
Arbeit macht frei.
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #36 poslato: Avgust 12, 2012, 07:49:19 pre podne »

Svi koriste nesto nedozvoljeno, samo sto prvila za sve nisu ista, ameri su postedjeni doping kontrole, tako da oni nikako ne mogu biti ravnopravni sa drugima jer ko zna, mozda koriste neto jace i vise od drugih. Opet su oduzeli medalju nekom ameru biciklisi, koji je osvojo jos u Atini, kako je moguce da nekog uhvate posle 8 god , sta cuvaju uzorke godinama, pa kada se zameri nekom jacem, onda se to pusti u javnost. Nema tu etike, nema tu casti, jednostavno oni mesaju politiku i sport, kako im politicki, ekonomski niko ne moze nista, onda tu nadmoc prenose i na sport. Ja sam najjaci i nema kontole za mene. Naravno da ti doping nece dati nadljudsku snagu, moras da imas i talenta ali i da ulozis veliki trud. Nebi me cudilo da za koju godinu uhvate nekog njihovog velikog sampiona kako je bio pozitivan na nekom takmicenju od pre toliko i toliko godina, desavalo se, deice se opet...

Ma sve su to masonska masla! XD
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
ceash88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #35 poslato: Avgust 12, 2012, 03:32:25 pre podne »

Svi koriste nesto nedozvoljeno, samo sto prvila za sve nisu ista, ameri su postedjeni doping kontrole, tako da oni nikako ne mogu biti ravnopravni sa drugima jer ko zna, mozda koriste neto jace i vise od drugih. Opet su oduzeli medalju nekom ameru biciklisi, koji je osvojo jos u Atini, kako je moguce da nekog uhvate posle 8 god , sta cuvaju uzorke godinama, pa kada se zameri nekom jacem, onda se to pusti u javnost. Nema tu etike, nema tu casti, jednostavno oni mesaju politiku i sport, kako im politicki, ekonomski niko ne moze nista, onda tu nadmoc prenose i na sport. Ja sam najjaci i nema kontole za mene. Naravno da ti doping nece dati nadljudsku snagu, moras da imas i talenta ali i da ulozis veliki trud. Nebi me cudilo da za koju godinu uhvate nekog njihovog velikog sampiona kako je bio pozitivan na nekom takmicenju od pre toliko i toliko godina, desavalo se, deice se opet...
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #34 poslato: Avgust 12, 2012, 02:59:02 pre podne »

Da,da svi uzimaju sve i svasta mozete da nagadjate samo sto niko ne šora u bocicu osim Usaina Bolta kome mogu svi da prostite pop**e,ali posle svega on je i dalje najbolji i ne moze mu niko nista, najdopingovaniji je po meni Ryan Lochte..
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #33 poslato: Avgust 11, 2012, 11:26:47 posle podne »

Ja nisam video bolje gradjenog sportistu na ovim OI..Ne znam stvarno sta rade ti ljudi. :D
Ima brutalno gradjenih gimnasticara,vaterpolista,sprintera,kajakasa..

treniraju kao ludi i jedu isto tako ;) sve sem toga su mala poboljshanja forme i performansi ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #32 poslato: Avgust 11, 2012, 10:46:17 posle podne »

Ja nisam video bolje gradjenog sportistu na ovim OI..Ne znam stvarno sta rade ti ljudi. :D
Ima brutalno gradjenih gimnasticara,vaterpolista,sprintera,kajakasa..
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #31 poslato: Avgust 11, 2012, 07:59:16 posle podne »

bodibilding ne moze da bude sport jer nije kao na plivanju ko je brzi, nego ti kazes da je nekom dobar biceps, a ja kazem da je los i tako moze do sutra
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #30 poslato: Avgust 11, 2012, 05:57:51 posle podne »

šta li uzima od suplemenata? kako li se bori protiv kataboliizma?  ;D ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #29 poslato: Avgust 11, 2012, 03:57:27 posle podne »

Bilo je priče o tome i u stranim medijima. :)
Sačuvana
Borisman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104


« Odgovor #28 poslato: Avgust 11, 2012, 01:04:07 posle podne »

moooooocan ! :o
Sačuvana
Even if you fall on your face, you're still moving forward
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 19 upita.