TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 12:58:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plan u odnosu na cilj?sta miliste?da li u dobrom smeru idem?  (Pročitano 14648 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #12 poslato: Septembar 17, 2012, 12:15:27 pre podne »

Radi kardio posle treninga sa opterecenjem ili ujutru odvojeno od treninga sa opterecenjem...kad imas dan odmora onda samo odmaraj..
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #11 poslato: Septembar 17, 2012, 12:12:10 pre podne »

Kardio mora biti niskog inteziteta ,veceg obima od 30 min do 60 minuta ujutru ili nakon treninga sa opterecenjem.Kardio od 5 min mozes raditi pre pocetka treninga kao zagrevanje.
sinulo mi je jos jedno pitanje..kad se radi masa jel treba vise dana odmora ili manje? moj sadasnji plan treninga je bio sledeci
on on of on of      a taj of mi je kardio 30 i trbusnjaci tako da znas da nije skroz off..       a imao sam i drugi nacin on on on of
 isto to sa kardiom + trbusnjaci ? koje je bolje ? ili nesto trece? daj neki savet.
Sačuvana
SAX!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: Septembar 16, 2012, 06:45:30 posle podne »

Kardio mora biti niskog inteziteta ,veceg obima od 30 min do 60 minuta ujutru ili nakon treninga sa opterecenjem.Kardio od 5 min mozes raditi pre pocetka treninga kao zagrevanje.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #9 poslato: Septembar 16, 2012, 01:55:48 posle podne »

To znaci da ti kardio ispod 30 minuta ne znaci nista....
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #8 poslato: Septembar 16, 2012, 12:57:18 posle podne »

Tvoj srcani ritam u toj zoni treba da je od 60 do 65% od tvog maksimalnog srcnog ritma...Za tvoje godine to je negde oko 130 do 140,ali okvirno ti kazem sada .
cek cek dal da radim onda onaj cardio posle treninga 10 minuta ili samo onaj u danu odmora od30 minuta+trbusnjacii? iili nesto trece?
Sačuvana
SAX!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Septembar 15, 2012, 06:24:22 posle podne »

Tvoj srcani ritam u toj zoni treba da je od 60 do 65% od tvog maksimalnog srcnog ritma...Za tvoje godine to je negde oko 130 do 140,ali okvirno ti kazem sada .
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #6 poslato: Septembar 14, 2012, 06:16:51 posle podne »

Mislim da ti sam kardio i ne treba ukoliko radis na misicnoj masi i sobzirom na tvoje godine,narocito kardio od 10 min nema nikakvog efekta.Bonzitu mozes jesti kao medju obrok,nakon treninga i trudi se da u obrocima imas sto vise kvalitetnih proteina iz namirnica kao sto su crveno meso,belo meso,jaja.
eh eh to to ne kontam ti najbolje bas ove izraze za kardio. kakav ti je to kardio u fut burning zoni? sta to znaci? i dal ja to radim kako treba? mislim ovo sto sam napisao?a sto se tice ishrane evo napisao sam moju.. kolko ja vidim vrlo je uskladjena i zdrava... tako da ? mogu li uz ovakav program da se nadam masi + da mi se polako skida salence?
tnx na odgovoru al znas kako kad sam krenuo vezbati imao sam stomak...evo 14 meseci vezbam... ostalo mi je salence... oko kukova... ma znas klasicna prica.. ocrtavaju mi se trbusnjaci... al da nema tog sala bila bi cista keramika... pa reko tim kardiom da skinem taj visak? sta mislis na to s obzirom da mi je cilj masa?
Taj visak ces skinuti uz adekvatnu ishranu i uz trening i kardio u fut burning zoni u niskom intezitetu ,vecem obimu.
Sačuvana
SAX!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Septembar 14, 2012, 10:46:53 pre podne »

Mislim da ti sam kardio i ne treba ukoliko radis na misicnoj masi i sobzirom na tvoje godine,narocito kardio od 10 min nema nikakvog efekta.Bonzitu mozes jesti kao medju obrok,nakon treninga i trudi se da u obrocima imas sto vise kvalitetnih proteina iz namirnica kao sto su crveno meso,belo meso,jaja.
tnx na odgovoru al znas kako kad sam krenuo vezbati imao sam stomak...evo 14 meseci vezbam... ostalo mi je salence... oko kukova... ma znas klasicna prica.. ocrtavaju mi se trbusnjaci... al da nema tog sala bila bi cista keramika... pa reko tim kardiom da skinem taj visak? sta mislis na to s obzirom da mi je cilj masa?
Taj visak ces skinuti uz adekvatnu ishranu i uz trening i kardio u fut burning zoni u niskom intezitetu ,vecem obimu.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Septembar 14, 2012, 09:01:27 pre podne »

Nema od toga ništa...ili ćeš skidati kile ili ćeš ih dobijati, sam odluči... a isto tako kardiom nećeš skinuti ništa kila, samo dijeta pomaže kod skidanja sala...

Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #3 poslato: Septembar 13, 2012, 09:49:34 posle podne »

Mislim da ti sam kardio i ne treba ukoliko radis na misicnoj masi i sobzirom na tvoje godine,narocito kardio od 10 min nema nikakvog efekta.Bonzitu mozes jesti kao medju obrok,nakon treninga i trudi se da u obrocima imas sto vise kvalitetnih proteina iz namirnica kao sto su crveno meso,belo meso,jaja.
tnx na odgovoru al znas kako kad sam krenuo vezbati imao sam stomak...evo 14 meseci vezbam... ostalo mi je salence... oko kukova... ma znas klasicna prica.. ocrtavaju mi se trbusnjaci... al da nema tog sala bila bi cista keramika... pa reko tim kardiom da skinem taj visak? sta mislis na to s obzirom da mi je cilj masa?
Sačuvana
SAX!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Septembar 13, 2012, 08:58:46 posle podne »

Mislim da ti sam kardio i ne treba ukoliko radis na misicnoj masi i sobzirom na tvoje godine,narocito kardio od 10 min nema nikakvog efekta.Bonzitu mozes jesti kao medju obrok,nakon treninga i trudi se da u obrocima imas sto vise kvalitetnih proteina iz namirnica kao sto su crveno meso,belo meso,jaja.
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #1 poslato: Septembar 13, 2012, 08:52:25 posle podne »

Zanimam me dal u dobrom smeru idem?cilj masa... sada cu ti napisati ishranu + trening tako da mi  das odgovor dobro li radim u odnosu na cilj.
Ishrana-Ovo vazi za ovaj mesec.. jer sam 3ca godina i idem posle podne u skolu
9.00-budjenje - solja caja+kasika meda    .. dorucak-ovsene pahuljice,voce,sir,crveno meso(ili jaja ili pilece virsle.. to mi je uglavnom),salata+casa mleka...
11.30-11.50-Rucak(obrok pred skolu)-tunjevina,sir,salata +Shake(uglavnom whey al ako nema wheya uzmem 2supene kasike obicne surutke u prahu sa ostalim dodacim kao sto su laneno seme,banana,belance,kakao radi arome ako nije whey)
15.00 Uzina obicno popijem 0.5l cokoladnog mleka+bonzita+50g plazme... ->mada su sad zatvorili randnju gde sam uzimao bonzitu i plazmu pa obicno pijem samo cokoladno...
18.50-vecera...uglavnom jedenem kuvano-supa+(sta se nadje.. recimo sarma.. ili plavi paradajz.. ili tako nesto)+voce
19.30-trening
21.00-dolazim kuci  i pijem Shake+grozdjani secer

A sto se tice treninga.. radim sledeci sistem on on of on of  ->grudi/tric ledja/bic of  ramena/noge of
po 10 minuta kardia radnim treningzima a off danima 20-25min trbusnjake +30min cardio treninga
i mislio sam da uvedem jedno 4-6 serija ovako radnim treninzima na kraju ko sto si mi predlozio.
i zanimam me jos dal su bonzite zdrave? ako jesu dal sve ili? posto ima ih kao sa medom a ima i sa cokoladom jedini isti stastojak za obe su zitarice...
Sačuvana
SAX!
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 17 upita.