TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 07:50:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plan u odnosu na cilj?sta miliste?da li u dobrom smeru idem?  (Pročitano 14609 puta)
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #42 poslato: Septembar 25, 2012, 10:24:32 posle podne »

Ne mozes kvalitetno odraditi trening za noge i ramena zajedno.Trajace probimno a i intezitet nece biti zadovoljavajuci!

Uzimao bih whey od 1kg -> za sad se drzim neke ekonime.. nema se para.. pa reko jel bi  bilo bolje da uzimam pola merice wheya+pola merice surutke u prahu ili jednostavno full merica wheya ->(ovaj predlog sa surutkom je iz raloga da mi whey duze traje? zato pitam vredi li to pokusati ?)
tako da? sta mi predlazes?samo da ih razdovjim ili kao predlog imas neki program->kad si kod razdvajanja palo mi je na pamet ovakav sistem grudi/biiceps ledja/tricpes off ramnea/trapes   noge     off

Ledja i triceps,grudi i biceps,noge,ramena i trapez
miislis da ce tako biti efikasnije? da i zasto u tom tvom programu na kraju oped  stoji trening ruku?kad ih vec radis prva dva treninga?

Gde stoji ponovljen trening ruku?
Sačuvana
SAX!
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #41 poslato: Septembar 25, 2012, 10:21:07 posle podne »

Ne, pogrešno ste razumeli. Katler je na lvl32, to je momenat u kome se vraćaš na Dorianov trening, nakon što si ga već jednom sažvakao i odradio onako muški. Možda bi bilo dobro da neko okači programe svih mr. olympia, pa nek probaju ljudi, ko će znati kome šta odgovara  ;D treba probati na sebi, tako najbolje vidiš po kom programu najjače osetiš mišić i pumpu  ;D
m
Ne mozes kvalitetno odraditi trening za noge i ramena zajedno.Trajace probimno a i intezitet nece biti zadovoljavajuci!
tako da? sta mi predlazes?samo da ih razdovjim ili kao predlog imas neki program->kad si kod razdvajanja palo mi je na pamet ovakav sistem grudi/biiceps ledja/tricpes off ramnea/trapes   noge     off ?
Ledja i triceps,grudi i biceps,noge,ramena i trapez
Imam par nedumica pa ako moze neko da mi pomogne u tome:
1.Zasitio sam se Mrtvog dizanja radio sam je kao drugu vezbu 4 serije->(6-8 serija zgibova(gledam da uradim 50 zgibova sto manje iz sto manje serija),4 serije mrtvog dizanja,3 serije testerisanja i 3 serije velsanja u pretklonu)). zatim triceps.. al dobro to) ne znam u cemu je fora..  jednostavno sam se zasitio vezbe.
2. Da li onda da tu vezbu prestanem raditi jedno vreme ili da je zamenim nekom drugom mada tesko da je dead fit  se moze zameniti...
3.Promenio sam program na Grudi/triceps  Ledja/biceps off   Ramena/trapez   Noge  off . tako da sam mislio da to mrtvo dizanje prebacim kad radim noge?posto  je jako dobra vezba a tu i noge rade svoj posao.. pa reko mozda mi je trening ledja postao prenaporan bas zbog mrtvog..
eto neki savet bi dobro dosao .
Sačuvana
SAX!
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #40 poslato: Septembar 25, 2012, 09:55:47 pre podne »

Ne, pogrešno ste razumeli. Katler je na lvl32, to je momenat u kome se vraćaš na Dorianov trening, nakon što si ga već jednom sažvakao i odradio onako muški. Možda bi bilo dobro da neko okači programe svih mr. olympia, pa nek probaju ljudi, ko će znati kome šta odgovara  ;D treba probati na sebi, tako najbolje vidiš po kom programu najjače osetiš mišić i pumpu  ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #39 poslato: Septembar 25, 2012, 12:44:46 pre podne »

Ne mozes kvalitetno odraditi trening za noge i ramena zajedno.Trajace probimno a i intezitet nece biti zadovoljavajuci!
tako da? sta mi predlazes?samo da ih razdovjim ili kao predlog imas neki program->kad si kod razdvajanja palo mi je na pamet ovakav sistem grudi/biiceps ledja/tricpes off ramnea/trapes   noge     off

Ledja i triceps,grudi i biceps,noge,ramena i trapez
miislis da ce tako biti efikasnije? da i zasto u tom tvom programu na kraju oped  stoji trening ruku?kad ih vec radis prva dva treninga?

Gde stoji ponovljen trening ruku?
napisacu ti kako ja radim:ledja i triceps,grudi i biceps,noge,ramena i trapezijus,ruke  i 2 dana pauza...povremeno ubacujem i posebno listove i zdnju lozu,a listove radim svaki drugi trening.
ovaj peti dan oped ruke.. ne kontam zasto?
Sačuvana
SAX!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #38 poslato: Septembar 24, 2012, 11:41:38 posle podne »

Ne mozes kvalitetno odraditi trening za noge i ramena zajedno.Trajace probimno a i intezitet nece biti zadovoljavajuci!
tako da? sta mi predlazes?samo da ih razdovjim ili kao predlog imas neki program->kad si kod razdvajanja palo mi je na pamet ovakav sistem grudi/biiceps ledja/tricpes off ramnea/trapes   noge     off

Ledja i triceps,grudi i biceps,noge,ramena i trapez
miislis da ce tako biti efikasnije? da i zasto u tom tvom programu na kraju oped  stoji trening ruku?kad ih vec radis prva dva treninga?

Gde stoji ponovljen trening ruku?
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #37 poslato: Septembar 24, 2012, 10:45:56 posle podne »

on je katler, a to je visa faza od dorijana
ima i smart shake
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #36 poslato: Septembar 24, 2012, 09:58:49 posle podne »

Tako je Dorian Yates radio, odlican program, radio sam po njemu i ponovo cu, probaj druze pa vidi na sebi, poz

Hoćeš da kažeš da si ti na istom nivou kao Dorian?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #35 poslato: Septembar 24, 2012, 09:39:58 posle podne »

Ne mozes kvalitetno odraditi trening za noge i ramena zajedno.Trajace probimno a i intezitet nece biti zadovoljavajuci!
tako da? sta mi predlazes?samo da ih razdovjim ili kao predlog imas neki program->kad si kod razdvajanja palo mi je na pamet ovakav sistem grudi/biiceps ledja/tricpes off ramnea/trapes   noge     off

Ledja i triceps,grudi i biceps,noge,ramena i trapez
miislis da ce tako biti efikasnije? da i zasto u tom tvom programu na kraju oped  stoji trening ruku?kad ih vec radis prva dva treninga?
Sačuvana
SAX!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #34 poslato: Septembar 24, 2012, 07:25:03 posle podne »

Ne mozes kvalitetno odraditi trening za noge i ramena zajedno.Trajace probimno a i intezitet nece biti zadovoljavajuci!
tako da? sta mi predlazes?samo da ih razdovjim ili kao predlog imas neki program->kad si kod razdvajanja palo mi je na pamet ovakav sistem grudi/biiceps ledja/tricpes off ramnea/trapes   noge     off ?
Ledja i triceps,grudi i biceps,noge,ramena i trapez
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #33 poslato: Septembar 24, 2012, 10:40:52 pre podne »

Mozes tako..
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #32 poslato: Septembar 24, 2012, 09:51:39 pre podne »

Ne mozes kvalitetno odraditi trening za noge i ramena zajedno.Trajace probimno a i intezitet nece biti zadovoljavajuci!
tako da? sta mi predlazes?samo da ih razdovjim ili kao predlog imas neki program->kad si kod razdvajanja palo mi je na pamet ovakav sistem grudi/biiceps ledja/tricpes off ramnea/trapes   noge     off ?
Sačuvana
SAX!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #31 poslato: Septembar 23, 2012, 07:15:19 posle podne »

Ne mozes kvalitetno odraditi trening za noge i ramena zajedno.Trajace probimno a i intezitet nece biti zadovoljavajuci!
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #30 poslato: Septembar 23, 2012, 04:54:48 posle podne »

napisacu ti kako ja radim:ledja i triceps,grudi i biceps,noge,ramena i trapezijus,ruke  i 2 dana pauza...povremeno ubacujem i posebno listove i zdnju lozu,a listove radim svaki drugi trening.
e to je sve ok..  moj program je sledeci gurdi/biceps ledja/triceps off ramena/noge off   ne znam dal cu bolje napredovati uz taj tvoj ili uz ovaj moj amaterski sto se tice ? cilj masa...(kad uzimam neki program... plasim se da ne napravim veliki razmak izmedju misicne partije.. hocu reci.. razmak recimo radim grudi i gledam posle koliko dana ih oped radim.. ne znam kolko je to bitno? i da li meni kao amateru treba u opste da se bakcem sa tim programima? usko bih trebao da se prebacim na novi pa reko.. ne znam dal da uzmem taj tvoj da radim ili neki tvoj predlog .
Sačuvana
SAX!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #29 poslato: Septembar 22, 2012, 07:09:25 posle podne »

napisacu ti kako ja radim:ledja i triceps,grudi i biceps,noge,ramena i trapezijus,ruke  i 2 dana pauza...povremeno ubacujem i posebno listove i zdnju lozu,a listove radim svaki drugi trening.
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #28 poslato: Septembar 21, 2012, 08:27:16 posle podne »

Off dan znaci potpuni odmor i oporavak i to shvati kao vaznu stvar isto kao i sam trening!
e mare onaj program 5+2 sto si pominjao  kako tacno ide?ja sam amater radim 6 misicnih grupa grudi,ledja,biceps,tricpes,ramena,noge - ne vidim ima li potrebe da recimo radim dodadno podlaktice ili nesto slicno ... meni je to besmisleno al nzm sta ti velis? zato te pitam za program jer ne znam sta ti odvezbas za tih 5 dana?
Sačuvana
SAX!
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 17 upita.