TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 01:07:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Početnik u akciji ;-)  (Pročitano 4340 puta)
nenadperic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #6 poslato: Septembar 18, 2012, 08:43:38 posle podne »

Hvala na savetima, ali niko da mi odgovori na pitanje o rasporedu treninga u teretani i bazenu. Da ponovim: kako da rasporedim 3 ili 4 treninga u teretani ako radnim danima idem na plivanje od 8 - 9 ujutru? Hvala unapred .
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #5 poslato: Septembar 17, 2012, 10:44:34 posle podne »

Kao dodatak od vitamina je dobro zasebno uzeti vitamin C
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12922


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 17, 2012, 06:03:22 posle podne »

Koristim Omega 3 od 1000 mg dnevno. Da li je to dovoljno? Šta od vitamina? Neki multi ili konkretno neki vitamin?
Predpostavljam da je voće najbolje ali ....


Jeste,moze dayli formula jer je sasvim ok.
Sačuvana
nenadperic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #3 poslato: Septembar 17, 2012, 05:42:30 posle podne »

Koristim Omega 3 od 1000 mg dnevno. Da li je to dovoljno? Šta od vitamina? Neki multi ili konkretno neki vitamin?
Predpostavljam da je voće najbolje ali ....
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12922


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Septembar 17, 2012, 05:29:07 posle podne »

Pozdrav i dobro nam dosao!

Kao prvo jako je vazno da obratis paznju na ishranu koja mora biti dobro potkovana kvalitetnim uh kao i proteinima jer svaki jak fizicki napor to zahteva.Suplementi koje si naveo su odlicni i uvek uzimaj whey posle treninga sa dobrom dozom bcaa u kombinaciji.Bcaa mozes i pre treninga isto.Ja bih jos tu za sada dodao vitamine kao i omega 3.
Sačuvana
nenadperic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #1 poslato: Septembar 17, 2012, 04:48:43 posle podne »

Pozdrav svima koji se bave svojim telom...i duhom... Imam 38 godina i nisam se ozbiljnije bavio vežbanjem ( osim kampanjski po 2-3 meseca, pa onda prestanem na godinu dana ). Visok sam 180 cm, težak 74 Kg. Pre dva meseca sam krenuo na plivanje i za to vreme stekao dobru kondiciju ( sada plivam 2.500- 3.000 m kraul bez odmora). Paralelno sa tim sam krenuo da radim vežbe u kućnoj teretani i to danima kad ne plivam. Program vežbanja izgleda ovako: zagrevanje ( bicikla ili traka - brzo hodanje 10 do 20 min) posle toga radim sklekove, propadanje na klupi, zgibove ( u glavnom po dve vežbe od navedene tri) i na kraju trbušnjake. Pre mesec i po dana sam u konsultaciji sa prodavcima iz Pansporta počeo da koristim Elite Whey protein ( 1.5 merice posle treninga i jedna pre spavanja). Pre par dana sam ubacio i BCAA blast ( 1 merica pre i 2 merice posle treninga). Whey pijem i posle plivanja.
Počela je zimska sezona na bazenima i odlučio sam da idem na 25-ti Maj. Idem radnim danima ujutru do 9 h ( tako mi odgovara zbog posla i dece ). Kako da rasporedim vežbanje u teretani s obzirom da bih trebalo bar jedan dan da imam pauzu, a onda mi ostaje jedan da za teretanu. Da li da kombinujem ujutru plivanje a po podne da vežbam ( ako da, da li je navedeni unos suplemenata dovoljan za takav tempo)
Što se tiče ishrane- obavezno jedem pre svakog treninga, pa i ujutru pre plivanja. Posle treninga pijem gore pomenuti mix a za jedan sat jedem.
Cilj mi je da povećam masu i da budem u dobroj formi.
Da se razumemo-plivanje mi izuzetno prija i nerado bih ga redukovao.
Nadam se da imate dovoljno informacija za neki valjani savet.
« Poslednja izmena: Septembar 17, 2012, 04:52:18 posle podne od strane nenadperic » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 17 upita.