TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395108 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 07:08:26 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Cisto informativno.. Sirina u ramenima  (Pročitano 12785 puta)
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #49 poslato: Oktobar 11, 2012, 04:07:29 posle podne »

Možda samo da kreneš voditi računa o ishrani i da treniraš malo jače ;)
Trudim se kolko god mogu.... slatkise nejedem,hleb sam izbacio iz ishrane,sokove,pecene namirnice,previse slane namirnice,Fino doruckujem-ovas,voce,meso,sir,mleko   neka uzinica cokoladno i bonzitu     pa posle malo trening pa onda posle treninga whey,pa rucak,pa posle whey, pa vecera...  jedem sve sto je zdravo.Mada kad si napomenuo ishranu... mozda mi je shake prejak?(30gwhey+pola banane+supena kasika plazme+1belance+1 supena lanenog semena)->sta ti mislis za ovakav neki shake? mada sto se tice treninga planirao sam da vratim na 3 pa 1 off... 

Mislim da tebi samo fali vremena provedenog u treningu, a znaćeš da ti je previše hrane ako se gojiš više nego što je normalno.
skroz si upravu... idem 15 meseci u teretanu.. i znam da se vremenom dobijaju misici a ne nekim ,,super vezbama`` al jednostavno mi mozak tako krene ... u tu stranu..al sta da se radi.. Vredno treniram i nadam se da cu jednoga dana dostici svoj cilj
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 11, 2012, 11:59:37 pre podne »

Možda samo da kreneš voditi računa o ishrani i da treniraš malo jače ;)
Trudim se kolko god mogu.... slatkise nejedem,hleb sam izbacio iz ishrane,sokove,pecene namirnice,previse slane namirnice,Fino doruckujem-ovas,voce,meso,sir,mleko   neka uzinica cokoladno i bonzitu     pa posle malo trening pa onda posle treninga whey,pa rucak,pa posle whey, pa vecera...  jedem sve sto je zdravo.Mada kad si napomenuo ishranu... mozda mi je shake prejak?(30gwhey+pola banane+supena kasika plazme+1belance+1 supena lanenog semena)->sta ti mislis za ovakav neki shake? mada sto se tice treninga planirao sam da vratim na 3 pa 1 off... 

Mislim da tebi samo fali vremena provedenog u treningu, a znaćeš da ti je previše hrane ako se gojiš više nego što je normalno.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
pedjoni986
Gost
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 10, 2012, 03:48:47 posle podne »


visok 175-176   nemam ,,stomak,,vec malo salce oko bokova i oko pupka... nije strasno ali me nervira...

Ma uglavnom svi se patimo sa tim salcetom kako ga nazivas, ali nije sada vreme da razmisljas o njemu,nego da krkas,i imas jake treninge, a ako bas zelis da ga istanjis,razmisljaj o njemu sa proleca kada krene lepo vreme, jer sada imas dva puta,ili da ga topis,ili da ides gore sa masom i suficitom kalorija, i jedno i drugo ne moze matori,tako da cepaj jako i krkaj snazno :)
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #46 poslato: Oktobar 10, 2012, 03:48:33 posle podne »

Možda samo da kreneš voditi računa o ishrani i da treniraš malo jače ;)
Trudim se kolko god mogu.... slatkise nejedem,hleb sam izbacio iz ishrane,sokove,pecene namirnice,previse slane namirnice,Fino doruckujem-ovas,voce,meso,sir,mleko   neka uzinica cokoladno i bonzitu     pa posle malo trening pa onda posle treninga whey,pa rucak,pa posle whey, pa vecera...  jedem sve sto je zdravo.Mada kad si napomenuo ishranu... mozda mi je shake prejak?(30gwhey+pola banane+supena kasika plazme+1belance+1 supena lanenog semena)->sta ti mislis za ovakav neki shake? mada sto se tice treninga planirao sam da vratim na 3 pa 1 off... 
Sačuvana
SAX!
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #45 poslato: Oktobar 10, 2012, 03:44:00 posle podne »

Zavisi koliko ima sala i šta smatraš pod enpotrebnim, ali za 2 meseca se može napraviti dobar rezultat.

Koliko ti beše imaš kilograma sada?
tu oko77-78kg.

Kakav stomak to imas sa 77-8 kg ? koliko si visok ?
visok 175-176   nemam ,,stomak,,vec malo salce oko bokova i oko pupka... nije strasno ali me nervira...
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 10, 2012, 03:11:33 posle podne »

Možda samo da kreneš voditi računa o ishrani i da treniraš malo jače ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
pedjoni986
Gost
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 10, 2012, 12:46:41 posle podne »

Zavisi koliko ima sala i šta smatraš pod enpotrebnim, ali za 2 meseca se može napraviti dobar rezultat.

Koliko ti beše imaš kilograma sada?
tu oko77-78kg.

Kakav stomak to imas sa 77-8 kg ? koliko si visok ?
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #42 poslato: Oktobar 10, 2012, 12:36:56 posle podne »

Zavisi koliko ima sala i šta smatraš pod enpotrebnim, ali za 2 meseca se može napraviti dobar rezultat.

Koliko ti beše imaš kilograma sada?
tu oko77-78kg.
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 09, 2012, 09:25:41 posle podne »

Zavisi koliko ima sala i šta smatraš pod enpotrebnim, ali za 2 meseca se može napraviti dobar rezultat.

Koliko ti beše imaš kilograma sada?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #40 poslato: Oktobar 09, 2012, 01:19:36 posle podne »

To je preduvana priča i ne treba da te brine. Najbolji bilderi gube mišić tokom dijete i to je neizbežno, a do prekomernog gubljenja mišića može doći samo ako se je količina proteina u ishrani nedovoljna.

Dakle, uzmi protein (whey) ako ga već nemaš i to će biti sasvim dovoljno i diž dovoljno velike tegove da stimulišeš svoje telo da zadržava mišić koji si napravio ;)
znaci pa tako sam i mislio.. sad uzimam whey sa jos nekim ,,domacim sastosjcima,, ta  2 meseca kad budem cepao skidanje salceta.. jednostanvno samo whey i to je to...
A znam da treba da smanjim ishranu kad radim skidanje salceta? kako ti predlazes? reicmo da jedem koji zalogaj manje kako bih se navikao na to ili kako?i naravno + neki cardio i mislim da cu ispuniti zadatak. I jos nesto? mislis da se za 2 meseca moze skinuti svo nepotrebno salo? 
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 09, 2012, 09:54:28 pre podne »

To je preduvana priča i ne treba da te brine. Najbolji bilderi gube mišić tokom dijete i to je neizbežno, a do prekomernog gubljenja mišića može doći samo ako se je količina proteina u ishrani nedovoljna.

Dakle, uzmi protein (whey) ako ga već nemaš i to će biti sasvim dovoljno i diž dovoljno velike tegove da stimulišeš svoje telo da zadržava mišić koji si napravio ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #38 poslato: Oktobar 08, 2012, 06:31:55 posle podne »

Dobro je to što hoćeš da naučiš i tako treba da radiš, ali tačno je da se sve svodi na to koliko truda i vremena uložiš u sport. Skupljaj informacije, jer će sve to jednog dana da dobije pravi smisao, a tebe napraviti boljim sportistom.

Što se mrtvog dizanja i čučnja tiče to su vežbe bezbedne kao i svaka druga, jer ćeš i na svakoj drugoj vežbi lošim izvoĂ°enjem pokreta izazvati povredu, tako ti se i desilo da si iskrivio leĂ°a prilkom čučnjeva i opteretio svoje mišiće u donjme delu leĂ°a na drugi način što ti sada izaziva taj bol. Najverovatnije imaš slaba donja leĂ°a i tu ti telo trpi najviše opterećenja.

Prvo uvežbaj dobru tehniku pa se onda bavi sa povećanjem težina.
evo proslo me je danas.. to je bio neki trenutan bol... ja bih te pitao nesto o cemu smo vec pricali. A to je skidanje salceta.... ja znam kad se skida salce da moze doci do katabolizma... kolike su sanse za to? i ima li nacin kako to spreciti?  da li je potrebno piti neki suplement dok se radi ,,skidanje tog salceta,, da ne bi doslo do katabolizma?
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 08, 2012, 10:13:04 pre podne »

Dobro je to što hoćeš da naučiš i tako treba da radiš, ali tačno je da se sve svodi na to koliko truda i vremena uložiš u sport. Skupljaj informacije, jer će sve to jednog dana da dobije pravi smisao, a tebe napraviti boljim sportistom.

Što se mrtvog dizanja i čučnja tiče to su vežbe bezbedne kao i svaka druga, jer ćeš i na svakoj drugoj vežbi lošim izvoĂ°enjem pokreta izazvati povredu, tako ti se i desilo da si iskrivio leĂ°a prilkom čučnjeva i opteretio svoje mišiće u donjme delu leĂ°a na drugi način što ti sada izaziva taj bol. Najverovatnije imaš slaba donja leĂ°a i tu ti telo trpi najviše opterećenja.

Prvo uvežbaj dobru tehniku pa se onda bavi sa povećanjem težina.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #36 poslato: Oktobar 07, 2012, 08:32:04 posle podne »

Nemoj se previše opterećivati samo treniraj što jače i nemoj da jedeš previše...a to znaš po tome da li se gojiš previše ili skidaš salo sa sebe...

Nema potrebe ništa da meriš i svi vrhunski bilderi su razvili osećaj za to koliko hrane im treba da bi postigli rezultat, a uostalom ni ne postoji jedna definitivna definicja koliko je hrane potrebno bilo kome, sve se radi "od oka" što ti kažeš.

I jedno ne vezano pitanje. Ja imam 17 godina dostigao sam pristojne tezine na mrtvom dizanju  i cucnju  mrtvo 110kg a cucanj 120kg... da li je bezbedno raditi te vezbe? ponekad osecam sitan bol u donjem delu ledja... evo recimo danas... Radio sam cucanj i ne znam u kojoj seriji i ponavljanju cucnja mi se desilo da sam se malo nagnuo... i sad me malo bolucka takozvano u narodu ,,trtica,,     sta ti velis na sve ovo?
Nemoj nigde žuriti nego daj svom tel vremena da se razvija kako bi i trebalo ;)
Sačuvana
SAX!
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #35 poslato: Oktobar 07, 2012, 05:58:32 posle podne »

Nemoj se previše opterećivati samo treniraj što jače i nemoj da jedeš previše...a to znaš po tome da li se gojiš previše ili skidaš salo sa sebe...

Nema potrebe ništa da meriš i svi vrhunski bilderi su razvili osećaj za to koliko hrane im treba da bi postigli rezultat, a uostalom ni ne postoji jedna definitivna definicja koliko je hrane potrebno bilo kome, sve se radi "od oka" što ti kažeš.

Nemoj nigde žuriti nego daj svom tel vremena da se razvija kako bi i trebalo ;)
da samo sto ja sebe gledam svaki dan... pa i nevidim dal dobijam sala... ocu da kazem da ja sam sebi izgledam isto. i ako se pojavi koji milimetar sala tesko da ja to mogu primetiti. Al oped to sto  se tice jela  nekad jedem vise nekad manje... jedino sto ti ovako sa sigurnoscu mogu reci da pod obavezno dnevno roknem 2 shake-a dal bili whey ili moj domaci izum  i to je to.Ma i upravu si sta ima da se opterecujem kad sam krenuo sa vezbanjem nisam se opterecivao nego sad sam se ja nasao pametan pa kuckati po internetu. Moj komsija taj cija je teretana lik je lepo 5 godina vezbao nije se nesto informisao... a da ga vidis kakav je... tako cu i ja. Nista veliki pozdrav za tebe Alene
Sačuvana
SAX!
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.121 sekundi sa 17 upita.