TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396688 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 06:35:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: RONNIE COLEMAN u Beogradu  (Pročitano 68162 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #57 poslato: Januar 29, 2008, 07:34:59 posle podne »

Poranili su ove godina sa Swedskom,a rado bih isao...bio si 2006.to je pravo takmicenje,pocev od organizacije pa do sudjenja...zamisli ove nase da su morali ono da sude...bilo bi ko kvocke na jajima...
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #56 poslato: Januar 29, 2008, 07:30:13 posle podne »

tako je
zato aj idem u swe
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #55 poslato: Januar 29, 2008, 07:25:42 posle podne »

znas kako se donose medalje?Marko izvadi pare iz svog dzepa i sve plati ,a njima raste budzet...a stipendije dobijaju ...devojcice....To ce ti isto reci i pedja...neka dovode koga hoce,zato postoje napolju takmicenja otvorenog tipa,lepo odes sam i ne zavisis od nikoga.
Sačuvana
Ted Arcidi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #54 poslato: Januar 29, 2008, 06:41:51 posle podne »

koliko ja znam kod nas postoji zvanicno rangiranje sportova i tako se rasporedjuje i budzet,a u visi rang se ne prelazi dovodjenjem skupih zvezda da prodaju maglu, vec donosenjem medalja sa medjunarodnih takmicenja. Kako takmicari da donesu medalje ako se pare od kojih bi se nekoliko njih spremalo, kao sto rece Marko, daju Ronnie-u?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #53 poslato: Januar 29, 2008, 04:09:36 posle podne »

Pedja, imali bi pripreme 6 meseci u fulu i preteklo bi da se spreme svi juniori...otprilike toliko kosta ::)
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #52 poslato: Januar 29, 2008, 08:12:18 pre podne »

Odlican primer si naveo, Novak Djokovic.

Ogromnu slavu nam je doneo ali je od Saveza dobio sipak. Sve je sam morao da finansira sam i njegovi roditelji. Sport mu je verovatno i skuplji od naseg ali uspeo je sam.

Glupo je da mi sad ocekujemo nesto od ovog naseg Saveza koji je rangiran ispod teniskog kad i taj nista nije uradio za svoje.

Svesni smo da sami moramo sve, e sad kako se ko snadje.

Tacno je da ima mnogo "sabana" koji zaradjuju a nemaju veze sa BB a takmicari rade po ceo dan da bi imali vise belancevina da unesu.

Sta da vam pricam kada kod nas jedan Stevan Pletikosic strelac olimpijac sa medaljom nema streljanu vec trenira u podrumu gradske hale. Time sam vam sve rekao. Sta onda ja da trazim?

i shta ... to treba da pokaze kako nema  potrebe da se savez mesha i ako je djokovic uspeo , mogu svi ... ????
poshto tako ispada ...


i zashto niste u rangu sa teniskim savezom .. ne mogu da zamislim da neko moze biti ispod ten. saveza .. imam utisak da kradu SVE .. :D


da je savez radio svoj posao verovatno bi sada imali  jedno 4-5 tenisera u prvih 10 .... barem bi bile mnogo vece shanse ...

njegovi matorci su prodali sve shto su imali da mu obezbede uslove ... a shta je sa ljudima koji nema shta da prodaju :D :D ....

ne slazem se sa analogijom u svakom sluchaju :)

« Poslednja izmena: Januar 29, 2008, 08:14:28 pre podne od strane Lokk1 » Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #51 poslato: Januar 29, 2008, 06:53:19 pre podne »

Otprilike znam koliko ce kostati Ronniev dolazak,ali o tome ne bih! Samo cu reci da sa tim parama bi mogli i Pedja i ja da se spremimo za Svetsko ili za Evropsko i da potpisemo da cemo doneti medalju :o!
A takmicari su uvek na zadnjem mestu(naravno mislim na one koji se ne prodaju za kantu proteina)


u pravu si poptuno...a iskreno..ne zlim ni da pitam......bo,je da nista neznam...
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #50 poslato: Januar 29, 2008, 06:52:28 pre podne »

stena..momak je spomenuo djokovica da je POLURAZIOVAO OVAJ SPRT KOD NAS..I DA SU SADA SKOLE PUNE..

A DA TAKO NE BI BILO DA JE FEDERE ODRZAO NEKI JADNI SEMINAR ,UZELO LOVU I ZBRISAO..

a to kako je novak dopseo...to nema nikakve veze.

bitno da deca zbog nejga vole tenis....a ne zgo nadala i federra ili tsnogne...

O TOME MOMAK PRICA
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #49 poslato: Januar 29, 2008, 01:22:28 pre podne »

Odlican primer si naveo, Novak Djokovic.

Ogromnu slavu nam je doneo ali je od Saveza dobio sipak. Sve je sam morao da finansira sam i njegovi roditelji. Sport mu je verovatno i skuplji od naseg ali uspeo je sam.

Glupo je da mi sad ocekujemo nesto od ovog naseg Saveza koji je rangiran ispod teniskog kad i taj nista nije uradio za svoje.

Svesni smo da sami moramo sve, e sad kako se ko snadje.

Tacno je da ima mnogo "sabana" koji zaradjuju a nemaju veze sa BB a takmicari rade po ceo dan da bi imali vise belancevina da unesu.

Sta da vam pricam kada kod nas jedan Stevan Pletikosic strelac olimpijac sa medaljom nema streljanu vec trenira u podrumu gradske hale. Time sam vam sve rekao. Sta onda ja da trazim?
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #48 poslato: Januar 28, 2008, 05:53:42 posle podne »

ni ja ne vidim poentu colemana u BG-u ...

 ok kontam cool je to i sve .. .ali LOGIKA KOJA JE ???

shta popularizacija ???  daj da se nashi pro nadju na MR. O  pa cesh videti popularizaciju ..

ovo moze biti chak kontra efekat .. neko je vec napisao to .. mislim za nash mentalitet i gledanje na zivot ...

realno koliko klinaca ce reci ... WOOOOW .. OCU DA BUDEM KAO ON .. previseh je extreman za nas .. ne kontaju to ljudi ovde ...

eo primer sad se setio .. NOVAK DJOKOVIC ... gledam shkole tenisa sada pune .. nema mesta da dete upishesh ...

a jel bi bio taj efekat da su doveli federera da se ovde sprda ???

da da ...  izaledja ...  a jel nashao neko cifru koja ce biti placena ??
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #47 poslato: Januar 28, 2008, 05:50:43 posle podne »

SASVIM SI ME POGRESNO SHVATIO...

NIGDE NISAM UMANJIVAO USPEHE NASIH TAKMICARA RANIJIH GODINA, NISAM POMINJAO BALKANSKA I MEDITERANSKA PRVENSTVA VEC EVROPSKA I SVETSKA A TO JE TACNO.

ZASTO BIH SEBE HVALIO KADA NISAM MEDJU NJIMA, NE RAZUMEM.

I SAM KAZES DA NE TREBA NIKO DA CEKA DRZAVU ILI SAVEZ DA TAKMICARIMA NESTO OBEZBEDI, UPRAVO O TOME I GOVORIM.

KAZES, IMALI STE FIRMU IZA SEBE, NIJE VAM TREBAO SAVEZ, I IMALI HRANE U IZOBILJU ALI PROBLEM SU BILE PARE. PA STA CE VAM PARE AKO STE SVE IMALI?

ZASTO SVE STO SAVEZ POKUSAVA DA URADI NE VALJA?

NIGDE NE VIDIM DA SU TAKMICARI U DRUGOM PLANU, UPRAVO JE SUPROTNO UCINJENO POSLEDNJIH GODINA.

I KOJI TO MI I KOJI STE TO VI...???

PA VALJDA SMO SVI ZAJEDNO.

I SAM KAZES DA NOVCANE NAGRADE NEMAJU REZULTATA (SLAZEM SE POTPUNO) A POMINJU SE OPET NEKE PARE.
ukratko...nas sport(takmicarski bb) funkcionise tako sto pored tone hrane treba i suplemenata i "vitamina", malo sportske opreme jer jedan duks i patike ne traju vecito..
ovo prvo svako moze da pokrije kroz svoju poslovnu politiku a ovo dugo ide malo teze i moralno i zakonski i finasijski...

nemam ja nista protiv saveza...ni jednog ni drugog ni petog..ja ovo sve sada gledam kao ljubitelj ovog sporta..
mnogo vise volim da vidim da se nasi sampioni ovde znoje za svoju titulu od konkurencije nego da gledam ronija...
zalosno je da nekada nemas ni dovoljan broj za finale...e tu stupa drzava i savez..
mislim ja ne zelim da pricam kako neko treba da radi svoj posao..ko sam ja...ali savez treba da napravi prolaz takmicarima ka nekoj vrsti sponzora..
a drzava da omoguci sponzoru da ima koristi od toga..
a zasto nema konkurencije..da ima bar takmicarima, za hranu da pokriju , a da svoje prihode preraspodele na nesto drugo..nego kada zaradi neki dinar, ne zna sta ce pre...da li da prezivi ili da bude bilder...
sabani koji nisu usli nikada u teretanu, zaradjuju na ovom sportu a takmicar mora da radi na crno, cimaju se po teretanama kao treneri po ceo dan...nema nista od tog posla...

zavrsavam sa ovom pricom..nadam se da ce biti bolje..evo to pisem vec trecu godinu za redom   ;D

Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #46 poslato: Januar 28, 2008, 05:02:05 posle podne »

Mislim da ste vi zaista retki sportisti koji se sportom bave iz ciste ljhubavi prema njemu.Zaista toliko rada,truda,ulaganja,odricanja i sve to iz ciste ljubavi,bez profita,bez icega....zaista skidam kapu...
Dosta je mladih ljudi,talenata,perspektivnih momaka i cura koji odustaju od ovog sporta iz svih ovih razloga a to je zalosno.Imam druga koji je 2000. bio sampion u teskoj juniorskoj kategoriji,maximalno perspektivan momak,genetika i sve mu je bilo naklonjeno za ovaj sport.Tad je cini mi se bilo i teze...ali...Covek krenu stranputicom i sve upropasti,i sve to jer je njegova ljubav prema ovom sportu bila ogromna,a ta ljubav mnogo kosta dok ti kod nas nista ne pruza
Nadam se da ce se svest o ovo sportu kod nas ikada promeniti i da ce nasi sportisti biti prioritet,jer zaisa vrede
Sačuvana
Be Happy!!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #45 poslato: Januar 28, 2008, 04:28:59 posle podne »

markoni nema nista lose u tome,ali ko nas takmicare nesto pita....mi smo tu zato sto ovaj sport VOLIMO i zivimo za njega!
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #44 poslato: Januar 28, 2008, 04:26:59 posle podne »

mene zanima koja je svrha njegovog dovodjenja
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #43 poslato: Januar 28, 2008, 04:26:18 posle podne »

.....ma i ostalo bi nesto da nas caste posle takmicenja da odemo na odmor...skup je cika Ronnie ::)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.162 sekundi sa 19 upita.