TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 09:23:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta vi smatrate pod napredkom?  (Pročitano 4415 puta)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 01, 2012, 07:01:53 posle podne »

Alene,šta misliš o ovom napretku..20kg. za 7 nedelja. http://www.strongbench.com/
Jel neko ovde uopste procitao ista na ovom linku? Milan ovde prica o podizanju kilaze za bench, a vi raspredate o 20kg misica...
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 01, 2012, 06:34:12 posle podne »

Ma i meni je sve ovo nerealno, nego čisto da se pozabavimo sa ovim planom programa što je lik uradio.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 01, 2012, 04:24:13 posle podne »

Napredak podrazumeva i to da vremenom popravimo mishicne partije i dovodemo ih u sklad sa ostatkom tela, u smislu da ih vishe razvijemo ili dovedemo u definiciju jednaku ostatku tela, tako da trening prilagodjavamo potrebama tela tj. potrebi za skladom.

Kao primer za gore navedeno bih uzela one tipove koji rade iskljuchivo gornji deo tela a ne rade noge, pa chak i kad gore sve izgleda sjajno, u kompletu sa malim nogicama deluje smeshno, ili kod zena definisan gornji deo tela a noge "zalivene"- shto je za mene npr. najveci izazov da to promenim.
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2012, 04:31:33 posle podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 01, 2012, 04:16:46 posle podne »

Alene,šta misliš o ovom napretku..20kg. za 7 nedelja. http://www.strongbench.com/
evo ti mog odgovora .. lik amater trenirao je 5 godina... krenuo sa 60kg a zavrsio na 95kg znaci ajd da kazem minimum sala.... evo ga i jos dan dana vezba! kakvih 20kg misica za 2 nedelje..
Sačuvana
SAX!
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 01, 2012, 01:54:32 posle podne »

Ja mislim da od tih 20 kg navuci ces 19 kg sala  i vode,  mozda 200-500 gr misica, ali alen je kompetentniji :) moje licno misljenje da svi ti brzi nazovi programi su sarena laza,i marketinski trik
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 01, 2012, 01:44:51 posle podne »

Alene,šta misliš o ovom napretku..20kg. za 7 nedelja. http://www.strongbench.com/
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 01, 2012, 12:02:59 posle podne »

Metar registruje napredak prvog dana jer se mišići pune krvlju i povećaju svoj obim na kratko.

Isto tako metar pokaže obime kada dobijaš kilažu, samo je pitanje kakva je kilaža.

Iz tog razloga ja svim mojim vežbačima pratim kilažu, obime (ruka, struk, grudi i butina) i telesnu mast.

Napredak je kada se neka od tih mera poboljšava, ili obimi rastu (smanjuju, ako je struk u pitanju) ili kilaža raste (opada ako se skida) ili se telesna mast smanjuje.

Kada vežbač radi na dobijanju kilaže onda je dobijanja sala neizbežno i zavisno od toga koliko sala se ima u startu ja dozvoljavam neki procenat da se poveća, ali uvek gledamo da se sve kontroliše, kako kasnije ne bi bilo problema oko skidanja tog sala.

Naravno, mogu da ocenim po iskustvu koliko će nekome trebati da skine višak sala, ali generalno uvek držim svoje vežbače u toj zoni da im treba 3 meseca da se spreme za šta god hoće, osim ako oni namerno ne idu na to da povećavaju kilažu bez obzira na to šta dobijaju...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2012, 09:10:11 posle podne »

Svi govore o nekom napredku... samo neko  o cemu prica a neko ne....? Recimo sta je za vas napredak?Moj je recimo na dobijanju kilaze... naravno misici... salo ne dolazi u obzir al se ono uvek negde stvori nepozvano... al dobro -> Pored ovoga... hteo bih da pitam nekoga za savet na koliko vremenski bih ja trebao da se merim? mislim na obim i ostalo? koliko je vremenski potrebno za neki vidljivi rezultat koji bi metar mogao da registruje?
Sačuvana
SAX!
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 17 upita.