TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:43:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Teretana u NS ?  (Pročitano 6030 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #13 poslato: Oktobar 10, 2012, 05:43:39 posle podne »

Pravi video pa da uporedimo rezultate : )  Mada i ovde izgledas odlicno, isplati se rad i trud : )

Tnx na infu za teretanu :*

Bice to promotivni video, nadam se da ce mnoge motivisati da pochnu da vezbaju, snazno, sa verom u sebe i poverenjem u trenera :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 10, 2012, 05:34:13 posle podne »

Pravi video pa da uporedimo rezultate : )  Mada i ovde izgledas odlicno, isplati se rad i trud : )

Tnx na infu za teretanu :*
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #11 poslato: Oktobar 10, 2012, 04:54:55 posle podne »

E sjajno, sad sam sve video :D  Imam i ogledalo pored leg pressa taman da pratim rad i ugao  :) 

Sto se tice termina, zavisi kad su mi predavanja. Uglavnom i ja planiram da to budu neki termini oko podneva i pre podne.

Fina prezentacija teretane, treba da ti daju gratis vezbanje : )  Najjace na snimku kad se cuje:" a ja mislio Velja karikatura u teretani  "  haha : )  Inace ne radis cucnjeve van ovih ramova, ono fazon sipku na ledja i sama cepas ?



Kazem ti, stara forma, stari snimak, stari chuchanj, sad radim sa slobodnim tegom i mnogo vecim tezinama, da, sama, pod budnim okom trenera :)

Videcesh, teretanica je extra a Velja vishe ne vezba ;D

Napravicemo novi motivacioni video, uskoro ;)
« Poslednja izmena: Oktobar 10, 2012, 04:57:04 posle podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 10, 2012, 04:51:46 posle podne »

Setih se da imam i ovaj prastari snimak... evo ti leg press na pochetku.


Super ti to radis,svaka cast, samo cepaj , ovaj video treba biti default ovde curama koje krecu sa treniranjima :)
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 10, 2012, 04:44:08 posle podne »

E sjajno, sad sam sve video :D  Imam i ogledalo pored leg pressa taman da pratim rad i ugao  :) 

Sto se tice termina, zavisi kad su mi predavanja. Uglavnom i ja planiram da to budu neki termini oko podneva i pre podne.

Fina prezentacija teretane, treba da ti daju gratis vezbanje : )  Najjace na snimku kad se cuje:" a ja mislio Velja karikatura u teretani  "  haha : )  Inace ne radis cucnjeve van ovih ramova, ono fazon sipku na ledja i sama cepas ?

Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #8 poslato: Oktobar 10, 2012, 04:18:41 posle podne »

Setih se da imam i ovaj prastari snimak... evo ti leg press na pochetku.

http://www.youtube.com/watch?v=uaxU7CZq6RU&feature=plcp
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 10, 2012, 04:08:25 posle podne »

Ne radim jos full cucanj cak ni polucucanj vec vise neku 1/3 cucnja :)   Posto sam u procesu rehabilitacije kolena pa radim samo leg press full, zadnju lozu na masini i extenzije(njih slabije posto mi prouzrokuju ponekad bol u ligamentu). Tako da mi je neophodan dobar leg press, da ima granicnik tj da mi je pocetni polozaj skoro ispravljene noge. Koristi mi i kavez za cucanj posto eto radim neku 1/3 cucnja i to da ima tegova da ne bih pokupio sve iz teretane za leg press :D

Posto si isla godinu dana, verovatno znas i kada je guzva a kada nije ? : )

Vidi, u svim teretanama je ista pricha, pre podne gotovo prazno, oko 7 uveche haos, tada i zene obichno treniraju, Danijela im drzi grupni trening, najbolje da idesh pre podne, od 10 radi teretana, do 6 uveche, u tom tajmingu je ok.

Imacesh prostora za noge, meni su bile bash ispravljene u pochetnom polozaju ali ja imam oko 160 i mozda 2-3 cm :)
« Poslednja izmena: Oktobar 10, 2012, 04:11:18 posle podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 10, 2012, 03:42:12 posle podne »

Ne radim jos full cucanj cak ni polucucanj vec vise neku 1/3 cucnja :)   Posto sam u procesu rehabilitacije kolena pa radim samo leg press full, zadnju lozu na masini i extenzije(njih slabije posto mi prouzrokuju ponekad bol u ligamentu). Tako da mi je neophodan dobar leg press, da ima granicnik tj da mi je pocetni polozaj skoro ispravljene noge. Koristi mi i kavez za cucanj posto eto radim neku 1/3 cucnja i to da ima tegova da ne bih pokupio sve iz teretane za leg press :D

Posto si isla godinu dana, verovatno znas i kada je guzva a kada nije ? : )
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 10, 2012, 03:33:04 posle podne »

Trenirala tamo godinu dana bez pauze, otishla iz razloga shto sam imala previshe obaveza spakovanih u 24 chasa, a bila mi je daleko od stana... tek sad sam nashla adekvatnu zamenu za tu teretanu, po kvalitetu.

Nego, sad pitanje za tebe- je l radish ti chuchanj ili samo leg press? Nisi me pitao za kavez za chuchanj, ima i to!
« Poslednja izmena: Oktobar 10, 2012, 03:36:59 posle podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 10, 2012, 01:23:11 posle podne »

Na Spensu sam bio u onoj na spratu(ne znam kako se zove) ali leg press je uzas, tu sigurno necu ici.

E ova Liman mi je blizu faxa, sad sam pogledo mapu : )  Sledece nedelje cu otici da vidim kakva je.
Nadam se da ima dovoljno tegova kada neko radi leg press sa 100-200kg i kada neko radi benc sa 100-tinak kg u isto vreme :D 

@Opsenarka ides tamo pa znas ili ovako iz price ?
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 10, 2012, 01:04:11 posle podne »

teretana Liman ti je dobra 3 min od faxa, frushkogorska 30, ima sve sprave koje su ti potrebne i odlichne su a ekipa je vrh
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
dr joey
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 09, 2012, 07:38:51 posle podne »

Flex na spensu,najbolja teretana..a imas jos dve na spensu
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 09, 2012, 06:39:33 posle podne »

Ima li neka okej teretana u blizini fakulteta, sem one na Spensu gore na spratu?

Potrebna mi je leg press masina, da je normalna i ona sprava za zadnju lozu. Ova za leg press u teretani na spensu je uzas, znaci pocetni polozaj ti je kada su kolena bukvalno do grudi savijena.. Nema onaj granicnik pa da ti je pocetni polozaj normalan.

Tnx : )
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 19 upita.