TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:50:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pocetnik :)  (Pročitano 2031 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 16, 2012, 01:44:59 posle podne »

Ja lično uzimam Scitec proizvode i nikad me nisu izneverili, probaj Scitec wehy i kreatin i verujem da ćeš biti zadovoljan.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Agatonovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 16, 2012, 01:32:00 posle podne »

Hvala na opsirnom odgovoru :)
Uzeo bih i kreatin i protein preko PANSPORTa, pa ako nije problem da mi preporucis da ja to narucim odmah...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 16, 2012, 12:41:53 posle podne »

Neće ti trebati godine, samo mnogo hrane i jaki treninzi.

Imaćeš problem sa tim kick box treninzima jer ćeš tamo verovatno trošiti dosta kalorija pa nećeš tako brzo napredovati.

Ukoliko planiraš da napreduješ što je brže moguće 4 treninga nedeljno su obavezna i trening mora da bude sa težinama koje možeš da podigneš 5 - 8 ponavljanja. Nema potrebe za mnogo vežbi samo za velikim kilažama. Recimo da možeš nabaciti tu težinu u roku od 7 - 8 meseci max.

Što se ishrane tiče opet ti ne treba 5 obroka nego da jedeš dosta mesa, to je ključno. Za tvoju trenutnu kilažu ja bi savetovao oko 150 gr mesa po obroku, a više od 3 obroka ti ne treba, samo gledaj da jedeš odmah posle treninga, bilo da je kick box u pitanju ili teretana, to će pomoći da se što brže oporaviš. Gledaj da jedeš crveno meso bar 4 puta nedeljno.

Od suplementacije uzmi protein i kreatin monohidrat, ništa ne komplikuj što se toga tiče, nego odradi dobro punjenje i dva puta dnevno zvekni proteinski šejk, jedna merica je dovoljna za početak.

Ostalo je sve na tome koliko ćeš se dobro odmarati i koliko ćeš jako trenirati sa tegovima.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Agatonovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 16, 2012, 12:30:25 pre podne »

Nisam mislio bukvalno :D Znam da je mnogo tesko i da treba mnogo, mnogo rada dobiti toliko u misicima...
Cilj mi je da tih 7, 8, 10 kilograma dobijem ali ne da ih dobijem samo u stomaku i slicno, to sam hteo da kazem :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 15, 2012, 11:07:31 posle podne »

Pozdrav, treba mi par saveta sto se tice treninga, ishrane, suplemenata...
Nadam se da nije problem sto sam otvorio nov TOPIC, nije da mi je tesko da pretrazujem forum, pretrazivao sam ali treba mi misljenje kontretno za moju situaciju...

18 godina imam, Visok sam oko 185cm, tezak 72 kilograma. Iako mi je po onim internet testovima odnos visine i tezine skoro pa idealan, cilj mi je da se ugojim jos
nekih 10ak kilograma, kad kazem da se ugojim mislim na kvalitetnu misicnu masu...

Trening...
Pre mesec dana sam poceo da treniram kick box i treninge imam 3 puta nedeljno (ponedeljak, sreda, petak), izmedju toga planiram da ubacim teretanu, sad mi vi recite,
kojim danima da idem u teretanu? Koliko treninga, koliko odmora?

Ishrana, suplementi...
Zbog skole sam u internatu, i tu imam obilne obroke 3 puta dnevno ali ako planiram da se ugojim, da nabacim misicnu masu, kako sam citao, moram da imam minimalno
5 obroka dnevno, s' tim sto posle svakog treninga uzmem ili 200g pileceg belog ili tunjevinu ili tako nesto i to mu dodje kao cetvrti obrok.
Vec dva meseca pijem HYPES MASS 5000, iskljucivo i samo posle treninga i mogu da kazem da mi je dao NEKE rezultate, sad me zanima vase misljenje,
Da li da nastavim da pijem hyper mass? Ako ne, sta da pijem umesto toga?

10 kg misica ? :) hm za to ce ti trebati matori godine ;)
Sačuvana
Agatonovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 15, 2012, 11:06:21 posle podne »

Pozdrav, treba mi par saveta sto se tice treninga, ishrane, suplemenata...
Nadam se da nije problem sto sam otvorio nov TOPIC, nije da mi je tesko da pretrazujem forum, pretrazivao sam ali treba mi misljenje kontretno za moju situaciju...

18 godina imam, Visok sam oko 185cm, tezak 72 kilograma. Iako mi je po onim internet testovima odnos visine i tezine skoro pa idealan, cilj mi je da se ugojim jos
nekih 10ak kilograma, kad kazem da se ugojim mislim na kvalitetnu misicnu masu...

Trening...
Pre mesec dana sam poceo da treniram kick box i treninge imam 3 puta nedeljno (ponedeljak, sreda, petak), izmedju toga planiram da ubacim teretanu, sad mi vi recite,
kojim danima da idem u teretanu? Koliko treninga, koliko odmora?

Ishrana, suplementi...
Zbog skole sam u internatu, i tu imam obilne obroke 3 puta dnevno ali ako planiram da se ugojim, da nabacim misicnu masu, kako sam citao, moram da imam minimalno
5 obroka dnevno, s' tim sto posle svakog treninga uzmem ili 200g pileceg belog ili tunjevinu ili tako nesto i to mu dodje kao cetvrti obrok.
Vec dva meseca pijem HYPES MASS 5000, iskljucivo i samo posle treninga i mogu da kazem da mi je dao NEKE rezultate, sad me zanima vase misljenje,
Da li da nastavim da pijem hyper mass? Ako ne, sta da pijem umesto toga?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.