TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 05:59:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Preporuke? :)  (Pročitano 5050 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 23, 2012, 03:44:33 posle podne »

Iskreno nisam ja protiv teretane i tako to, nego sam naisao na nekim medicinskim forumima gde pise da se misici koji se dobijaju sklekovima,zgibovima i tako tim vrstama vezbi,da su drugaciji od misica koji se dobijaju u teretani,ne znam koliko je to tacno,i koliko tu ima istine?

da bi došlo do povećanja mišićne mase - bez tegova nećeš mnogo napredovati...  ne potcenjujem vežbe sa sopstvenom težinom, ali trening sa opterećenjem je zakon
Sačuvana
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 22, 2012, 10:06:14 posle podne »

Ako radis sa sopstvenom tezinom, najbolje ti je da radis u super serijama propadanja,zgibove i sklekove. Znaci odradis sve jedno za drugim pa onda pauza npr 2 min i tako 10 serija, pa vremenom skrati pauzu i radi vise ponavljanja,ili uzmi onaj kajs sto mozes da nakacis teret na sebe pa tako radi. Kad zavrsis sa tim onda radi u super seriji sklopke,cucnjeve i to. Ja sam tako radio godinu ipo dana i imao sam bas dobre rezultate, pa kad me smorio sam krenuo u teretanu.

A ako vec nista neces od suplemenata da uzimas, bitno ti je da ODMAH nakon treninga uzmes da jedes.
« Poslednja izmena: Oktobar 22, 2012, 10:08:57 posle podne od strane Nemanja90 » Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 22, 2012, 09:15:06 posle podne »

Iskreno to je najobicnija glupost..nema potrebe da gubis vreme radeci sa sopstvenom tezinom kad vec mozes ici u teretanu...
Sačuvana
DusanPrsic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 22, 2012, 09:06:07 posle podne »

Iskreno nisam ja protiv teretane i tako to, nego sam naisao na nekim medicinskim forumima gde pise da se misici koji se dobijaju sklekovima,zgibovima i tako tim vrstama vezbi,da su drugaciji od misica koji se dobijaju u teretani,ne znam koliko je to tacno,i koliko tu ima istine?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 22, 2012, 08:57:30 posle podne »

Da bi postigao to sto zelis najbolje bi bilo da koristis opterecenje...Koristeci samo telesnu tezinu ne mozes puno napredovati..Sto se klope tice ubaci u ishranu sto vise proteina( meso, jaja, mlecni proizvodi, riba) i UH ( integralni prinac, kuvani, peceni krompir, ovsene, psenicne, razane pahuljice ) jedi dosta povrca, pij dosta vode...
Sačuvana
DusanPrsic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 22, 2012, 08:04:29 posle podne »

Visok sam 186cm i imam 74kg, i zelim da postignem najbolje sto mogu pomocu sklekova,cucnjeva,zgibova,trbusnjaka i tako tih vezbi koje koriste samo telo kao otpor :) Izvinite,stvarno se ne razumem u suplemente i u bilo sta,to mi prvo palo na pamet..nisam zeleo da vredjam ljude koji se profesionalno bave bildovanjem,za sve je potrebna zrtva,novac i odricanje..i,imate neki savet sto se tice samog treninga? :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 22, 2012, 07:44:27 posle podne »

Pozdrav

Kreni u teretanu ako zelis masu..drugo suplementacija nema veze sa hemijom...
Sačuvana
DusanPrsic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #1 poslato: Oktobar 22, 2012, 07:23:02 posle podne »

Pozdrav, nov sam ovde  :) Vec dugo vezbam u kuci,radim sve vrste sklekova,dosta serija po 20-30 komada,vide se rezultati,ali hteo bih posto mnogo radim za vece,a trudim se da vezbam svaki dan,pa bih nekako da mi se skrati trening ali i hteo bih da vise napredujem,i u masi i u definiciji?Da li sklekove treba da radim sporo,brzo?Sta da jedem posle treninga i tako to?Necu da uzimam nista od hemije,samo prirodno sve. ;) dajte neki savet
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.236 sekundi sa 17 upita.