TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 06:28:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Hypermass 5000+ Creatine?  (Pročitano 10719 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Novembar 06, 2012, 09:07:01 pre podne »

Što se ishrane tiče, poprilično sam upućen i sredio sam to, pa se i sam napredak vidi. E sad, koji biste mi kreatin preporučili. I da li su glasine da ću nakon prestanka sa kreatinom ,,splasnuti'' ? Da napomenem da kreatin ne planiram za duže staze, samo sad za početak da se malo pokrenem sa nulte tačke. Pozdrav i hvala na dobrodošlici :)

Kreatin nije preparat za pokretanje sa "nulte tačke" kako ti to kažeš, nego je to preparat koji se uzima redovno i sa odreĂ°enim smislom.

Najbolja isksutva imam sa monohidratom i za njega ti mogu garantovati da ćeš napredovati u snazi i masi, ali samo ako ga budeš uzimao planski, sve ostalo neće dati neke rezultate.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #5 poslato: Novembar 06, 2012, 01:05:41 pre podne »

Neces splasnuti.Pogotovo ako nastavis da treniras i da se hranis kvalitetno.Pazari neki monohidrat i rokaj. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Novembar 06, 2012, 12:07:53 pre podne »

Gledaj samo da je mikronizovan ili pure, ostalo podredi ceni, tj. izaberi šta ti cenovno najviše odgovara. Slobodno ga možeš koristiti na duže staze i u tom slučaju dovoljno ti je 5g dnevno.

Uobičajene dileme i odgovore na njih možeš pronaći ovde http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=130281.0
Sačuvana
Korg
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200

« Odgovor #3 poslato: Novembar 05, 2012, 11:22:26 posle podne »

Što se ishrane tiče, poprilično sam upućen i sredio sam to, pa se i sam napredak vidi. E sad, koji biste mi kreatin preporučili. I da li su glasine da ću nakon prestanka sa kreatinom ,,splasnuti'' ? Da napomenem da kreatin ne planiram za duže staze, samo sad za početak da se malo pokrenem sa nulte tačke. Pozdrav i hvala na dobrodošlici :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Novembar 05, 2012, 10:48:46 posle podne »

Pozdrav i dobro nam došao. :)

Da, prilično si mršav, pa bih se usudio da ti kažem da je gejner odlična stvar za tebe(iako nisam pristalica gejnera, već preferiram čist whey). Da li Hypermass ili neki kvalitetniji, nije sada tebi ni toliko bitno. Kao što reče, tek si ušao u ovu priču.

Najbitnije je da naučiš da se hraniš kako valja, tj. da ishranu podrediš cilju. Suplementi bez adekvatne ishrane ne vrede ništa, zapamti to.

Inače, gejner + kreatin je odlična kombinacija.
Sačuvana
Korg
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200

« Odgovor #1 poslato: Novembar 05, 2012, 09:54:41 posle podne »

Pozdrav svim članovima, nov sam, kako na forumu tako i u svetu bodibildinga. Vežbam oko 3 meseci intenzivno, visok 186, kilaža oko 63, 64 kg. Pre nekoliko dana sam se odlučio da kupim whey, ali mi je prodavac rekao da mi je bolje da uzmem gejner za početak plus kreatin. Uzeo sam Hzpermass 5000 bez kreatina. E sad, da li bi bilo dobro da uzmem i neki kreatin pored ovog gejnera? (I da li da uopšte nastavljam sa gejnerom ili da uzmem whey?)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 18 upita.