TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 11:23:13 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Maj kombinejšn  (Pročitano 13009 puta)
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #2 poslato: Novembar 18, 2012, 03:51:49 posle podne »

Koliko vremena vec ides u teretanu? Vise se posveti treningu i isrhrani na pocetku, a poslije ubaci i suplemente pa ces primjetiti da li ti daju dodatni napredak...
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #1 poslato: Novembar 18, 2012, 03:41:10 posle podne »

Hello hello,
moje ime je ĂDorĂ°e, dolazim iz Breze kod Sarajeva, volim sve što vole mladi i želim mir u svijetu.
Sad dosta zajebancije, htio sam da postavim svoju kombinaciju suplemenata, pa da vidim šta vi mislite o tome.

Idemo redom kao što je Monika to uradila:

1. Nitrotech Hardcore Pro series jagoda, i Optimum Nutrition Gold whey vanilija. ( Gold pijem ujutro kad se probudim, Hardcore poslije treninga.. Imam još malo, pa sam mislio uzeti Body Fit-ov whey jer je jeftiniji, pa mogu uzeti veću količinu)

2. BCAA: kontam uzeti ovih dana, pa mi treba pomoć? Koji je najbolji koji ste koristili? Jer nabavljam sve suplemente "ispod ruke" tako da ih dobijem 15-20 eura jeftinije nego u prodavnici..

3. Kreatin: Isto trebam uzeti ovih dana, kontao sam uzeti Con Cret, jer kažu da je trenutno najbolji, a vidim vi svi hvalite Kre Akalyn, pa šta mislite koji je bolji?

4. Vitamini i riblje ulje: Optimum Nutrition Opti Men, Riblje ulje sam naručio http://ba.bodybuilding.com/store/now/epa.html?_requestid=7637716 .. Preporuke za količinu ribljeg ulja?

5. Kazein pijem pred spavanje, isto Optimum.


To bi bilo to.
Da vas čujem..

Pozdrav.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 17 upita.