TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397114 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 21, 2024, 09:32:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vracanje u teretanu posle pauze od 10 meseci...  (Pročitano 5397 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: Novembar 21, 2012, 12:13:03 posle podne »

Jedem ribu .  Samo me zanima sto svi uglavnom forsiraju mnogo dextrozu po 90-100+ g ? 

Pa zato sto nemaju pojma :D Kad bi ih pitao zasto to rade, ni oni ne bi znali odgovor..:D
Sačuvana
DiSgUsTiNg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18


« Odgovor #4 poslato: Novembar 21, 2012, 12:04:06 posle podne »

Jedem ribu .  Samo me zanima sto svi uglavnom forsiraju mnogo dextrozu po 90-100+ g ? 
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Novembar 21, 2012, 10:15:02 pre podne »

Previse je 90 g dextroze,smanji na 30 g.Suhomesnate proizvode izbaci iz ishrane.Za vece misicne partije radi vise vezbi i vise radnih serija,dok za manje misicne partije manje serija.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Novembar 21, 2012, 09:34:21 pre podne »

Mozes ubaciti i ribu, nadam se da to jedes..suhomesnato izbaci..noge moras raditi ...
Sačuvana
DiSgUsTiNg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18


« Odgovor #1 poslato: Novembar 21, 2012, 09:01:57 pre podne »

Epa zbog nekih vecih problema nisam trenirao malo vise od 10 meseci. Od juce sam poceo da treniram tu imam suplemente(xpand, dymatize elite whey, za par dana cu ubaciti jos i amino i kreatin ) . E sad ovako expand ne planiram da pijem jos par dana ali zato sam uzeo i par kesica hotblooda da me malo poguraju na treningu, posle treninga uglavnom popijem 40ak g proteina i 80-90 g dexa, visok sam 190+ tezak sam sada oko 90 kg , ranije dok sam  trenirao bio sam oko 95-100 ali sad mi se vise stomak napravio sto me bas malo nervira...
Treniram 5-6 x nedeljeno uglavnom i uglavnom ne radim po danima nego kako zavrsim rotaciju treninga, prvo grudi biceps, ledja triceps, ramena itd..

Grudi:
-bench: 4 serije (10-8-6-4)
-kosi bench: -//-
-razvlacenje bucicama: -//-
-crosscable 6-6-6-6
Ponekad i ubacim kontra kosi pre kosog a nesto izbacim, ali uglavnom menjam redosled vezbi

Biceps:
-Stojeci pregib bucicama naizmenicno po 6-8 ponavljaja, 4 serije
-Povlacenje na donjem koturu , -//-
-radim na gornjim koturima na sajlama obe ruke istovremeno nzm kako se zove vezba.. ali isto uglavnom
-kontra hvat na ez sipku 3 serije 6 ponavljaja

Ledja:
-Vucenje na lat masini iza glave 4 serije 10-8-6-(6)-4
- ispred glave -//-
-Veslanje na donjem koturu -//-
- E ponekad ovde radim i uglavnom menjam nekada T sipku, nekada veslanje sipkom u pretklonu ili veslanje bucicama -//-

Triceps:
-Potisak iznad glave 3 serije 10-8-6
-Potisak sa cela ili uski bench 4 serije 10-8-6-4
-Propadanje 3-4 serije po 6 komada ako klasicno propadanje radim ili ako podignem noge na klupu i stavim tegove u krilo nekad izvucem i 10-12
-potisak sajlom 4 serije 10-8-6-4

Ramena:
-Smith masina iza glave 4 serije 10-8-6-4
-Smith ispred -//-
-letenje bucicama -//-
-e sad nzm isto ime vezbe ali uglavnom naizmenicno ruke ispred sebe sa bucicom ponavljaji -//-
-sleganje ramenima 4 serije 6 ponavljaja

Trbusnjake uglavnom radim sa oyutube-a 8 min abs, neprestane se radi 8 minuta na 40-50sec se menja deo trbusnjaka koji se vezba i uvek upala

Noge su mi i ovako vec velike pa ako pocnem da ih radim moram pare na farmerke da bacam sto mi ne ide u prilog  :'(

e sad meni je najveci problem ishrana!
Ne jedem mnoge stvari bukvalno od rodjenja jer mi ne prijaju izazivaju mucninu i slicno..(Sir i JAJA!!!!!)
E sad uglavnom ishranu sad sredjujemi ovako bi izgledao ceo dan
dorucak 8h: 150-200g ovsenih sa mlekom, medom ili mozda whey ( zavisi koliko imam..)
trening od 9 i 30: xpand, nakon treninga 40ak g whey, 90 g dex, ( kada stignu amino i kreatin amino cu pre treninga i par tabl posle a kreatin uglavnom u pwm)
Posle rucak oko 12-1 sta smutim ali uglavnom, peceni/kuvani krompir (ceo ili 2) snicla ili piletina 150-200g
Uzina  200g pileceg belog ( uglvnom je to od pola 4 tako da sam na faxu )
Uvece sta mi spremi majka (you'r argument is invalid ) Ali uglavnom mi spremi krompir i meso ili suhomesnato -.-' ( e kada smo kod njega njeguska prsuta da se skine slanina ??? da ili ne)
I na kraju solja mleka planiram malo protein da ubacim..
Nije mi cilj sad da skidam salo ni da se plasim mnogo da dobijem, meni je cilj Masa, i ne patim od toga da dobijem koji kg vise za sada zbog fakulteta ne mogu da drzim dijetu i ova ishrana ce malo teze da se izvede ali sam je uglavnom tako isplanirao .
Imam i neka pitanja u vezi integralnog peciva da ili ne za dorucak sa jendo pola litra mleka ?
za trening on mi je uglavnom ovakav kako sma gore opisao menjam raspored vezbi nekad nesto izbacim ubacim drugo , i radim sa dosta velikim tezinama , pocnem od manjhi pa povecavam ali smanjujem seriju ( uglavnom povecavam za 20ak kg)


Uglavnom dajte predloge sta bi izmenjali ili ubacili u ishranu ali sam vec naveo da ne jedem sir, jaja, jogurt....
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.506 sekundi sa 17 upita.