TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:00:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Novosti na Pansport sajtu  (Pročitano 15475 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #20 poslato: Jul 06, 2016, 06:33:52 pre podne »

Jedno pitanje, vezano je za vaš sajt...pozdravljam što ste uveli SuperNovu u vaš asortiman NO reaktora po stvarno prihvatljivoj ceni.
Ono što mene buni jeste kako ste preveli doziranje...na sajtu Biotech USA stoji da su tih 9,4 gr praha sadržani u 1,5 merici. Kod vas na sajtu, da ne kažem kod nas, stoji da se 9,4 gr praha dobija iz 3 merice. Ko je napravio grešku? Mislim da li je 1,5 merica 9,4 gr ili su 3 merice 9,4 gr? Meni se čini da je ono prvo ali ajde da proverimo nekako to. Koristim SuperNovu pa me zanima. Hvala.
http://en.biotechusa.com/products/nitroxes-and-energizers/supernova/
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Jul 04, 2016, 03:16:09 posle podne »

Novo izdanje Pansport biltena je spremno. Narednih dana će stići u sve Pansport maloprpdajne objekte, pa možete preuzeti svoj besplatan primerak, a do tada pregledajte online izdanje.
http://www.pansport.rs/images/bilteni/julavgust2016.pdf
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #18 poslato: Januar 12, 2016, 12:02:08 posle podne »

Novo izdanje Pansport bitena za mesece januar-februar 2016.



Novo izdanje PANSPORT BILTENA  za januar - februar 2016. godine možete preuzeti u svim Pansport prodavnicama, kao i u velikom broju teretana širom Srbije. U ovom broju u Panintervjuu predstavljamo Stefana Mirkovića, Pansport sportistu i aktuelnog juniorskog šampiona Srbije u bodybuilding-u.
TakoĂ°e, pročitajte više o powerlifting-u za devojke, zašto je dobro praktikovati kružni trening i šta je bitno kod nabacivanja mase.
Uživajte: http://www.pansport.rs/images/bilteni/januar2016.pdf
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #17 poslato: Novembar 02, 2015, 02:50:39 posle podne »

Novo izdanje Pansport bitena za mesece novembar-decembar 2015.



Novo izdanje PANSPORT BILTENA  za snovembar-decembar 2015. godine možete preuzeti u svim Pansport prodavnicama, kao i u velikom broju teretana širom Srbije. U ovom broju u Panintervjuu još jednom predstavljamo Maju Pavlović našu sportiskinju koja se odlično pokazala na takmičenjima prethodnog meseca,pa je postala ponovo državna šampionka, osvojila je Trofej Čačka i Beograd Open. TakoĂ°e, pročitajte Dušanov trening plan za devojke, Slavišine tekst o važnosti brojanja kalorija i PeĂ°ine savete u vezi sa jačom podlakticom. Tu je i neophodna doza motivacije za koju je zadužen Momir.
Kao i uvek, u Pansport biltenu možete videti sve proizvode koji su u narednom periodu na akciji i super ponudi. Uživajte:
http://www.pansport.rs/o-nama/bilten/
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #16 poslato: Septembar 01, 2015, 12:38:44 posle podne »

Novo izdanje Pansport biltena za mesece septembar-oktobar 2015.


Novo izdanje PANSPORT BILTENA  za septembar-oktobar 2015. godine možete preuzeti u svim Pansport prodavnicama, kao i u velikom broju teretana širom Srbije. U ovom broju u Panintervjuu upoznajte se sa Natašom Ćirković, državnom šampionkom u bodi-fitnes kategoriji (IFBB). TakoĂ°e, pročitajte Dušanove i Majine savete za kvalitetniji trening, Slavišine tekst o zasićenim mastima i PeĂ°ine savete u vezi sa sportskim povredama. Tu je i neophodna doza motivacije za koju je zadužen Momir.
Kao i uvek, u Pansport biltenu možete videti sve proizvode koji su u narednom periodu na akciji i super ponudi. Uživajte:
http://www.pansport.rs/o-nama/bilten/
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #15 poslato: Jul 02, 2015, 09:21:03 pre podne »

Novo izdanje Pansport biltena!

Novo izdanje PANSPORT BILTENA  za mesece jul i avgust 2015. godine možete preuzeti u svim Pansport prodavnicama, kao i u velikom broju teretana širom Srbije. U ovom broju u Panintervjuu upoznajte se sa Jasminom Aleksandrov - Urban Fitness Fox, košarkašicom koja trči spartanske trke, trenira crossfit i koja je uspeva da motiviše mnoge da počnu s treningom i zdravijim načinom života. TakoĂ°e, pročitajte više o uspesima našeg Mikija Mihajlovića koji je u prethodnom periodu postao svetski i evropski prvak u benchpress-u.
Kao i uvek tu su saveti našeg nutricioniste i specijaliste za sportske povrede, ali i neophodna doza motivacije za sve koje su se uljuljkali u letnje temperature.

Online izdanje pogledajte ovde: http://www.pansport.rs/o-nama/bilten/
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #14 poslato: Februar 04, 2014, 09:14:30 pre podne »

Učestvujte u našoj novoj anketi na Pansport sajtu i otkrite nam koji Vam proizvoĂ°ač uliva najviše poverenja!

www.pansport.eu
« Poslednja izmena: Februar 04, 2014, 09:21:52 pre podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #13 poslato: Jun 26, 2013, 08:42:11 pre podne »

Pročitajte zanimljiv tekst o sagorevaču Ripped fuel renomiranog proizvoĂ°ača Twinlab koji možete da naĂ°ete u Pansport asortimanu.
VIše o zanimljivim studijama i kompletnom sastavu ovog moćnog suplementa na Pansport internet sajtu na sledećoj adresi: http://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/ripped-fuel-nova-generacija-sagorevaa-masti.html
Nadamo se da ćete uživati!
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #12 poslato: Decembar 01, 2012, 01:05:28 posle podne »

Svidja mi se,ljubazna je bila :D

Hahahah, i meni. Ali mi nije odgovarala na pitanja.
Ja ono: Hej "Čao" mače, šta ima? - Ona ništa. ;D

Sve u svemu sviĂ°a mi se ideja, ali mi se izgled stranice ne sviĂ°a.
Trebalo bi je totalno promijeniti, jer je totalno nepregledna.
Trebalo bi je u kompletu transformisati.
Barem po meni, kad vam 2 ekonomista kao što smo Galleryst i ja kažemo to gledajući s ekonomskog aspekta ;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Decembar 01, 2012, 11:22:14 pre podne »

Ja smatram da je odlično! Bez obzira što sam deo Pansport tima,iskreno ovo kažem.Svaki vid reklame je odličan i samo ovako treba nastaviti.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #10 poslato: Novembar 30, 2012, 09:05:10 posle podne »

Meni se ne svidja...Nekako mi napadno,podseca me na Herbalajfovce... :D
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #9 poslato: Novembar 29, 2012, 12:08:17 posle podne »

Ne, ne, ne znaci da je u izradi, vec da imamo to u planu  :)
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #8 poslato: Novembar 29, 2012, 08:26:06 pre podne »

oho! pa to znači da je novi sajt u izradi? imate neke rokove ili će po srpski da se radi pa kad se uradi?
Sačuvana
Arbeit macht frei.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #7 poslato: Novembar 28, 2012, 06:49:54 posle podne »

Svidja mi se,ljubazna je bila :D
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #6 poslato: Novembar 28, 2012, 02:22:35 posle podne »

Hvala na odgovoru - ipak se ne slažemo da je bolji prozor dobrodošlice - jer je webspiker u ovoj formi trend u svetu, pa nekako mislimo da je onda i kod nas ok ;) Sto se tice prekidanja - kao sto bi se kliknulo na skip intro, tako se klikne i na stop, ako ne zelis da je gledas, tako da tu, iskreno ne vidim neku razliku.

Webspikerka nije stavljena da poveća prodaju, niti bilo šta slično, već samo kao zanimljiva novina koja želi dobrodošlicu. Dok se ne bude izradjivao novi sajt, mislim da kao osveženje nije loše  :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 21 upita.