TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 09:30:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: LAZAR ANGELOV  (Pročitano 19004 puta)
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #47 poslato: Decembar 11, 2012, 12:57:03 pre podne »

Malo je nelogicno da npr. Felps ili Lazar Angelov uzimaju iste kolicine hemije kao profi bilderi.70 db-ola dnevno, 2 grama testa dnevno....

Necemo vise da spamujemo , razumeli smo se.Kontam da ne mozes ti da znas(ili ja ili Pedjoni) ko kolike kolicine uzima (ili ne uzima) ali malo je nelogicno da je covek od 88 kg non stop na hemiji.Izneli smo samo pretpostavke da se Zola bocne 2 puta godisnje(pod tim bocne 2 puta godisnje se misli na 2 ciklusa), mozda jeste tako ,mozda nije, ko zna.

Postoji mogucnost i da je natural ,kao sto djole kaze :D
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #46 poslato: Decembar 10, 2012, 10:33:19 posle podne »

Mozda je covek stvarno natural... Eto ja mu verujem...

Kako tako bez argumenata mozete da tvrdite nesto...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #45 poslato: Decembar 10, 2012, 08:29:03 posle podne »

Opustite se,necemo o kurama, sta god covek cini,mi nikad necemo saznati sta je ,kada je i kako je uzimao,tako da su to puka nagadjanja..mozemo mu se samo diviti i to je sve ;)
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #44 poslato: Decembar 10, 2012, 06:52:57 posle podne »

Kazes ne postoje 'light' i 'heavy' hemicari..Znaci ili si 10 meseci godisnje na AAS( i HGH) ili nisi uopste?


to je pitanje kao da me pitaš da li tvrdim da prostitutke u Picinom parku imaju manje posla od ovih sa Kaćke petlje? Ili jesi ili nisi, kapiraš?
Ne mogu ja tvrditi koliko HGH ili bilo čega uzima P. Heath, koliko Asafa Pauel, a koliko testa na sebe lepi Felps ili kolko je lepio Lens Armstrong. Po čemu to ja mogu da njih svrtsam u lajt konzumente, a profi BB u hevay. Razumeš?
Sačuvana
Arbeit macht frei.
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #43 poslato: Decembar 10, 2012, 06:43:16 posle podne »

Kazes ne postoje 'light' i 'heavy' hemicari..Znaci ili si 10 meseci godisnje na AAS( i HGH) ili nisi uopste?

Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #42 poslato: Decembar 10, 2012, 06:23:10 posle podne »

Vidi, najbitnije je ono u šta čovek veruje, nevezano za to kako je zapravo u realnosti.

Ako vas dvojica verujete da je Angelov 'lajt' konzument nedozvoljenih supstanci - be my guest. Po meni to je malo neiskustvo, malo neupućenost u materiju, ali to je samo moje mišljenje, jel? Kao što P. može da se ne slaže sa mnom, tako i ja mogu da kažem da ne postoje 'light' i 'heavy' hemičari. I sve to imamo pravo da kažemo, bez toga da odemo sad u Burgas, da ga vežemo i na licu mesta da mu izvadimo krv, donesemo na VMA, pa da vidimo ko je vjera, a ko nevjera  :D :D 

Nema razloga da se nabeĂ°ujemo dalje, da izbacujemo sad moguće kure koje on radi i koliko traju (Bugari pogotovo su generalno lajt konzumenti  :D) uostalom takva priča nije poželjna na ovom forumu.

svako je rekao šta misli i u šta veruje i to je to? kk?
Sačuvana
Arbeit macht frei.
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #41 poslato: Decembar 10, 2012, 03:26:51 posle podne »

Ne bih se slozio sa tobom IronMan.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #40 poslato: Decembar 10, 2012, 01:59:38 posle podne »

tamo ste se složili da ne uzima mnogo, već da se bocne dvaput godišnje reda radi- a ja kažem da na ovom nivou ne postoje oni koji su manje na hemiji, i oni koji se baš razvaljuju.

Niko nije rekao da on svoje telo nije manekenski već unovčio dovoljno, niti je to poenta onoga što sam hteo reći. Ne malovažavam njegov trud, ishranu i dugogodišnja odricanja, koja su potrebna pored genetike da se stigne ovde gde je sada on. Samo kažem da kad pričamo o hemiji jasno pravimo razliku ;)


A cekaj kako ti sa sigurnoscu tvrdis da je lik pet meseci na aas ? Kao sto ni ja ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim da se pecne sa minimalnom kurom,to su sve pretpostavke, ali kako god da bude, lik izvlaci maximum iz sebe.tako da je nebitno koliko i sta uzima,bitno da ima recept uspeha,a to je u ovom sportu najbitnija stavka
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2012, 02:01:41 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #39 poslato: Decembar 10, 2012, 01:56:57 posle podne »

tamo ste se složili da ne uzima mnogo, već da se bocne dvaput godišnje reda radi- a ja kažem da na ovom nivou ne postoje oni koji su manje na hemiji, i oni koji se baš razvaljuju.

Niko nije rekao da on svoje telo nije manekenski već unovčio dovoljno, niti je to poenta onoga što sam hteo reći. Ne malovažavam njegov trud, ishranu i dugogodišnja odricanja, koja su potrebna pored genetike da se stigne ovde gde je sada on. Samo kažem da kad pričamo o hemiji jasno pravimo razliku ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #38 poslato: Decembar 10, 2012, 01:26:16 posle podne »

Samo kažem: nema tih varijanti - malo manje je na hemiji, puno je na hemiji. Ili je na hemiji ili nije, ili jesi ili nisi, kraj priče. Nije količina mišićne mase ono što određuje količinu hemije koju strpa u sebe, tako da... 
Šta fali kuri od pet meseci? Većina profesionalaca u ovim sportovima ni nema off faze. Uvek su upaljeni i sijaju u mraku ;D

Niko i ne spori da je covek na hemiji,zato sam i pokrenuo ovaj topic,da diskutujemo u vezi njega i razmenjujemo razmisljanja.. Ali poenta u tome je da ima brdo ljudi koji se kljukaju hemijom a izgledaju ko vreca g... tako da unovcice on sav taj AAS sto je butnuo u sebe :D
Ko zna i koliko hiljade evra su mu kure

« Poslednja izmena: Decembar 10, 2012, 01:28:13 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #37 poslato: Decembar 10, 2012, 08:36:42 pre podne »

Samo kažem: nema tih varijanti - malo manje je na hemiji, puno je na hemiji. Ili je na hemiji ili nije, ili jesi ili nisi, kraj priče. Nije količina mišićne mase ono što odreĂ°uje količinu hemije koju strpa u sebe, tako da... 
Šta fali kuri od pet meseci? Većina profesionalaca u ovim sportovima ni nema off faze. Uvek su upaljeni i sijaju u mraku ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #36 poslato: Decembar 09, 2012, 08:10:54 posle podne »

prvo na depilaciju pa onda kvarcovanje..... ;D

Da matori,u pravu si, moram jamboliju da skinem najpre :D Zakasao brat :D

A sto se tice izgleda njegovog na ovom snimku, sta reci, sto se tice estetike top forma,u ovom delu Evrope retko ko moze da mu pridje
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #35 poslato: Decembar 09, 2012, 04:51:09 posle podne »

Evo delića njegovog treninga
http://www.youtube.com/watch?v=tB_WfIgLmZ8

Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #34 poslato: Decembar 09, 2012, 04:45:15 posle podne »

mozemo mi da lovimo i mladje punoletnice  ;D

Sa pink štiklicama. ;D
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #33 poslato: Decembar 09, 2012, 04:32:44 posle podne »

mozemo mi da lovimo i mladje punoletnice  ;D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.164 sekundi sa 17 upita.