TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397148 Teme od strane 25044 Članovi Poslednji član: KiaraMcKil

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 24, 2024, 06:23:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: gubljenje misicne mase u nogama  (Pročitano 3620 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Decembar 04, 2012, 10:01:41 pre podne »

ili da se bacim na bajs?

hvala unapred! :)

Upravo to.  Može bilo koja vrsta kardio treninga u zoni nižeg intenziteta a dužeg trajanja, ali ja bih prednost dala bajsu.

Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #13 poslato: Novembar 30, 2012, 09:08:34 posle podne »

Pise vec u tekstu koji sam pomenu...ali ae da napisem,nije na odmet...

Noge i Zadnjica - Estrogen ne radi kako treba - resenje Yohimbin HCL a iz ishrane Brokoli i Grasak

Stomak i Bokovi - Kortizol...citajte sta pise u tekstu dalje...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Novembar 30, 2012, 08:49:41 posle podne »

Ja bih hteo da znam koji br farmerica nosis, ja imam tvoju kilazu nosim 34/36 zavisno od kroja modela itd.. A jos debljam noge i ovo sto sam steko teskom mukom ne bih dao za zivu glavu :)

A i ima naravno dosta sala i vode on tu,naravno da nije cist misic,ali jednostavno postoje ljudi koji se goje uglavnom u donjim delovima,butine guzica i ostalo,a neko se samo goji u stomak (pod cinjenicom neke umerene ili cak izostanak fizicke aktivnostii) Ja se npr i u periodu stagnacije i netreniranja samo u stomak gojio,nogice su bile cackalice..a ti verovatno se gojis obratno..
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #11 poslato: Novembar 30, 2012, 08:46:05 posle podne »

I ja stvarno ne kapiram zasto bi neko skidao misicna vlakna,kada se mi jadni mucimo godinama da ih dobijemo :) (pogotovu na nogama jer svi znamo koliko je to tesko)
Zato sto nije jos sagledao sliku kako treba,nisu to misici nego salo. ;) Kad bi ima isti bf donjeg i gornjeg dela tela (ako na gornjem nema sala kao sto kaze) onda ne bi imao problem sa tim da su mu velike noge,e sad to sto mu je genetika takva da moze imati BF i 9% (kao sto sam ja imao) a imati jos sala na nogama,jebi ga,sta ces,tako ti hromozomi rekli. ;)

Naravno i to se da resiti...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #10 poslato: Novembar 30, 2012, 08:43:38 posle podne »

Imas tekst na od Charlsa Poliquina na forumu gde govori o problemu sala na nogama i zadnjici...procitaj. :) ;)

Ako nemas sala na nogama onda kolike god da su (ako nisu takmicarske dimenzije u pitanju i to kategorije 95+,onda sigurno nisu prevelike,cak sta vise zene bi rekle da su idealne ;) ).

To salo se najteze topi,a kako imas u tekstu koji sam ti predlozio...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Novembar 30, 2012, 08:42:53 posle podne »

I ja stvarno ne kapiram zasto bi neko skidao misicna vlakna,kada se mi jadni mucimo godinama da ih dobijemo :) (pogotovu na nogama jer svi znamo koliko je to tesko)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #8 poslato: Novembar 30, 2012, 08:37:21 posle podne »

ja sam mrtav ozbiljan ...jedino tako ces smanijti kilazu ai i misicnu masu ....kako mislis da ces to drugacije uraditi ako kazes da nemas masti na nogama i stomaku ,predpostavljam i na gornjem delu tela.....nego drasticnim smanjenjem kalorija      a bio sam malo ironican jer mi nije jasno zasto bi to radio svi zele da budu veci samo ti zelis da se smanjis....a bf ti je ok ....
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
killchrome
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #7 poslato: Novembar 30, 2012, 08:30:42 posle podne »

ti nemoj da postujes jedno 15 dana pa se javi :P
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #6 poslato: Novembar 30, 2012, 08:29:01 posle podne »

namoj da jedes jedno 15 dana pa se javi.... ;) ;D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
killchrome
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #5 poslato: Novembar 30, 2012, 03:04:59 posle podne »

ok, ali kao sto rekoh, ja masti u nogama bas i nemam :) tj relativno malo, isto vazi i za stomak. pokusavam, ako je ikako moguce, da skinem malo mishicjne mase sa butina
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Novembar 30, 2012, 03:01:54 posle podne »

ok, shvatam to za kreatin. 60% od mog maksimalnog (220-godine, kako se vec to racuna) srcanog ritma? jer to je onda bas bas  lagano trcanje, barem u mom slucaju.

Prosek ti je 120-140 bpm..da je tu najbolje za sagorevanje i trosenje masti
Sačuvana
killchrome
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #3 poslato: Novembar 30, 2012, 03:00:59 posle podne »

ok, shvatam to za kreatin. 60% od mog maksimalnog (220-godine, kako se vec to racuna) srcanog ritma? jer to je onda bas bas  lagano trcanje, barem u mom slucaju.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Novembar 30, 2012, 08:42:23 pre podne »

Koriscenjem kreatina dobijas na volumenu misicnog vlakna,to sto ne radis trening sa opterecenjem za noge ne znaci da one ne rade u toku dana,hodas,stojis.genetski si predodredjen tako.Onoo sto je moj savet,da radis na hipertrofiji misica gornjeg dela,uz bilo koju vrstu kardio treninga u zoni od 60 % od maks srcanog ritma.Noge nemoj da vezbas uopste ,bar ne jedno vreme.
Sačuvana
killchrome
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #1 poslato: Novembar 30, 2012, 02:42:54 pre podne »

poz ljudi

zanima me, ako mozete da me posavetujete, oko toga sta bi trebalo da radim tj vezbam, kako bih uspeo da stanjim butine. imam prirodno veoma jak kvadriceps. visok sam 1.90 i imam oko 96kg (imao sam oko 90 dok pre 3 meseca nisam poceo da koristim kreatin), siroka ramena, ali i solidno siroke kukove. sala u butinama prakticno nemam, dakle skoro pa cist mishicj. s obzirom na visinu i duzinu nogu, one mi i ne deluju nesto debelo, ali prosto bih voleo da ih stanjim koliko mogu (listovi su relativno tanki u odnosu na butine). shvatam da to nije lako uraditi jer je u pitanju stvar genetike pre svega.

vezbam kuci, tegovi + shipka za zgibove. neki modifikovani p90x program, minus kardio i vezbe za noge. koliko sam shvatio (a moguce da sam pogresno razumeo), trebalo bi da izbegavam odredjene vezbe za noge (pogotvo sa opterecenjem), kao sto su iskorak i cucnjevi. takodje, ne znam da li se tripujem, ali cini mi se kao da su mi butine jos deblje od kada koristim kreatin, iako noge ne radim uopste. ishrana u toku dana mi otprilike izgleda ovako - ujutru ovesene pahuljice, izmedju dorucka i rucka neko voce,  za rucak neka supa + glavno jelo koje se uglavnom sastoji iz dosta povrca i mesa (pretezno belog), i uvece jaja+tunjevina+mladi sir. vezbam uglavnom izmedju rucka i vecere. eventualno ako sam bas gladan uvece roknem malo ovsenih opet. uzimam 5g kreatina dnevno i mericu whey-a (nekad i dve, zavisi da li sam stigao lepo da jedem tog dana).

ne znam da li bi mi eventualno jak kardio program pomogao, isao sam na trcanje ranije 3-4 puta nedeljno po 6-10 km, ali nisam promecivao veliku razliku. doduse, to je bilo bas lagano trcanje, mozda bi trebalo da menjam tempo u toku trcanja, ne znam. ili da se bacim na bajs?

hvala unapred! :)
« Poslednja izmena: Novembar 30, 2012, 03:11:46 pre podne od strane killchrome » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 18 upita.