TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395108 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 08:04:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moram da pitam....  (Pročitano 4657 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Decembar 06, 2012, 02:18:30 posle podne »

Pa dobro nisu ti losi treninzi za ledja..cak naprotiv..t sipka je oblik veslanja samo sto je pod uglom 45 stepeni,a i jacim nekad, ovako sa veslanjem u pretklonu mozes sam da otkrivas deo koji hoces da pogodis,menjas uglove hvatove..i sve ce biti ok :D a i koncentrisano radi zgibove na pocetku nemoj da se cimas, skaces nogama i ostalo
Sačuvana
AcaFaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #5 poslato: Decembar 06, 2012, 02:14:52 posle podne »

Ev
Treniram vec god i 3 meseca kao sto sam pominjao i imam jednu dilemu. Pre teretane sam dosta radio zgibove i bas su mi se razvila ledja, ali ima jedna mana, a to je mala grba na ledjima kada ispruzim ruke ka napred ili kada se sagnem ka dole i ispruzim ruke, svejedno....to mi malo vise smeta....saveti su bili ojacati ledjne misice, a ja mislim da sam ih itekako ojacao....e sada grudi su mi dosta slabo razvijene iako ih radim intezivno i nema nekog napretka, da li je to mozda zbog toga? da li da ubacim 2x nedeljno grudi?

Pa najbolje je da pošalješ sliku, tj. da te neko uslika, da bi ti doktorka mogla bolje reći šta je u pitanju.
I napiši koje vježbe radiš za grudi, koliko setova, koliko ponavljanja.

Evo druze prikaz par slika http://img40.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dsc03869m.jpg kad sam okrenut ledjima deluje sve normalno, ali pogledajte ovu trecu sliku pa ova dva misica u sredini, kao da oni prave problem...imas sliku i za grudi :)

od vezbi za grudi radim ravni benc, pa ravni benc na kosoj klupi sa bucicama, letenje, propadanja i pulover...a ravni i kosi benc razdvajam...jednu nedelju radim ravni drugu kosi....ali bas mi lose idu grudi...

Sto razdvajas ravni i kosi ? Nema potrebe, menjas samo sa vremena na vreme bucice sa sipkom, uvek su ti te dve vezbe osnova.. ostalo mozes da kombinujes letenja sa bucicama ponekad pek dek ako je kvalitetno napravljen u teretani, ili na kablovima razne kombinacije,dovoljne su ti grudi 1x nedeljno ali da ih kvalitetno uradis.. A sto se tice grbe na ledjima to ce nestati vremenom samo posvecuj ledjima paznje, probaj veslanje u pretklonu pod 90 stepeni malo taj srednji i donji latisimus da upotpunis da ne bi se javljala grba i neujednacenost,jer si verovatno mnogo zgibove forsirao, i dale su ti V izgled,ali sad taj V moras upotpuniti krtinom izmedju, tako da praktikuj razlicita veslanja da bi se to ujednacilo,i izgled grbe ce se smanjiti i bice sve pravo vremenom..dosta pocetnika dobije taj kiflast izgled na pocetku jer ne mogu odjednom cela ledja da se kvalitetno razviju,mora nesto da fali,ali vremenom ce sve doci na svoje ne brini samo gruvaj

Hvala bato na odgovoru :) nisam do sada radio veslanje u pretklonu, za ledja sto radim jeste prva vezba zgib, druga mrtvo dizanje, treca testera, cetvrta je sa T sipkom to mi je u fullu vezba, od skoro je radim :) onda cu da sastavljam ravni i kosi, ja sam to razdvajao do sada :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Decembar 06, 2012, 02:01:30 posle podne »

Ev
Treniram vec god i 3 meseca kao sto sam pominjao i imam jednu dilemu. Pre teretane sam dosta radio zgibove i bas su mi se razvila ledja, ali ima jedna mana, a to je mala grba na ledjima kada ispruzim ruke ka napred ili kada se sagnem ka dole i ispruzim ruke, svejedno....to mi malo vise smeta....saveti su bili ojacati ledjne misice, a ja mislim da sam ih itekako ojacao....e sada grudi su mi dosta slabo razvijene iako ih radim intezivno i nema nekog napretka, da li je to mozda zbog toga? da li da ubacim 2x nedeljno grudi?

Pa najbolje je da pošalješ sliku, tj. da te neko uslika, da bi ti doktorka mogla bolje reći šta je u pitanju.
I napiši koje vježbe radiš za grudi, koliko setova, koliko ponavljanja.

Evo druze prikaz par slika http://img40.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dsc03869m.jpg kad sam okrenut ledjima deluje sve normalno, ali pogledajte ovu trecu sliku pa ova dva misica u sredini, kao da oni prave problem...imas sliku i za grudi :)

od vezbi za grudi radim ravni benc, pa ravni benc na kosoj klupi sa bucicama, letenje, propadanja i pulover...a ravni i kosi benc razdvajam...jednu nedelju radim ravni drugu kosi....ali bas mi lose idu grudi...

Sto razdvajas ravni i kosi ? Nema potrebe, menjas samo sa vremena na vreme bucice sa sipkom, uvek su ti te dve vezbe osnova.. ostalo mozes da kombinujes letenja sa bucicama ponekad pek dek ako je kvalitetno napravljen u teretani, ili na kablovima razne kombinacije,dovoljne su ti grudi 1x nedeljno ali da ih kvalitetno uradis.. A sto se tice grbe na ledjima to ce nestati vremenom samo posvecuj ledjima paznje, probaj veslanje u pretklonu pod 90 stepeni malo taj srednji i donji latisimus da upotpunis da ne bi se javljala grba i neujednacenost,jer si verovatno mnogo zgibove forsirao, i dale su ti V izgled,ali sad taj V moras upotpuniti krtinom izmedju, tako da praktikuj razlicita veslanja da bi se to ujednacilo,i izgled grbe ce se smanjiti i bice sve pravo vremenom..dosta pocetnika dobije taj kiflast izgled na pocetku jer ne mogu odjednom cela ledja da se kvalitetno razviju,mora nesto da fali,ali vremenom ce sve doci na svoje ne brini samo gruvaj
Sačuvana
AcaFaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #3 poslato: Decembar 06, 2012, 01:42:45 posle podne »

Ev
Treniram vec god i 3 meseca kao sto sam pominjao i imam jednu dilemu. Pre teretane sam dosta radio zgibove i bas su mi se razvila ledja, ali ima jedna mana, a to je mala grba na ledjima kada ispruzim ruke ka napred ili kada se sagnem ka dole i ispruzim ruke, svejedno....to mi malo vise smeta....saveti su bili ojacati ledjne misice, a ja mislim da sam ih itekako ojacao....e sada grudi su mi dosta slabo razvijene iako ih radim intezivno i nema nekog napretka, da li je to mozda zbog toga? da li da ubacim 2x nedeljno grudi?

Pa najbolje je da pošalješ sliku, tj. da te neko uslika, da bi ti doktorka mogla bolje reći šta je u pitanju.
I napiši koje vježbe radiš za grudi, koliko setova, koliko ponavljanja.

Evo druze prikaz par slika http://img40.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dsc03869m.jpg kad sam okrenut ledjima deluje sve normalno, ali pogledajte ovu trecu sliku pa ova dva misica u sredini, kao da oni prave problem...imas sliku i za grudi :)

od vezbi za grudi radim ravni benc, pa ravni benc na kosoj klupi sa bucicama, letenje, propadanja i pulover...a ravni i kosi benc razdvajam...jednu nedelju radim ravni drugu kosi....ali bas mi lose idu grudi...
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #2 poslato: Decembar 06, 2012, 12:57:21 posle podne »

Treniram vec god i 3 meseca kao sto sam pominjao i imam jednu dilemu. Pre teretane sam dosta radio zgibove i bas su mi se razvila ledja, ali ima jedna mana, a to je mala grba na ledjima kada ispruzim ruke ka napred ili kada se sagnem ka dole i ispruzim ruke, svejedno....to mi malo vise smeta....saveti su bili ojacati ledjne misice, a ja mislim da sam ih itekako ojacao....e sada grudi su mi dosta slabo razvijene iako ih radim intezivno i nema nekog napretka, da li je to mozda zbog toga? da li da ubacim 2x nedeljno grudi?

Pa najbolje je da pošalješ sliku, tj. da te neko uslika, da bi ti doktorka mogla bolje reći šta je u pitanju.
I napiši koje vježbe radiš za grudi, koliko setova, koliko ponavljanja.
Sačuvana
AcaFaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #1 poslato: Decembar 06, 2012, 12:25:33 posle podne »

Treniram vec god i 3 meseca kao sto sam pominjao i imam jednu dilemu. Pre teretane sam dosta radio zgibove i bas su mi se razvila ledja, ali ima jedna mana, a to je mala grba na ledjima kada ispruzim ruke ka napred ili kada se sagnem ka dole i ispruzim ruke, svejedno....to mi malo vise smeta....saveti su bili ojacati ledjne misice, a ja mislim da sam ih itekako ojacao....e sada grudi su mi dosta slabo razvijene iako ih radim intezivno i nema nekog napretka, da li je to mozda zbog toga? da li da ubacim 2x nedeljno grudi?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.