TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 05:58:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moram da pitam....  (Pročitano 4659 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #21 poslato: Decembar 10, 2012, 10:11:17 posle podne »

Uzmi nakon toga neki whey protein.
Sačuvana
AcaFaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #20 poslato: Decembar 09, 2012, 04:01:54 posle podne »

Deo nakon treninga je bitan daa uneses brzo amino kiseline i secer kroz suplementaciju ,a 60 min nakon toga obrok bogat proteinima i slozenim hidratima.Zbog geinera jedes tako kasno jer je pun prostog secera.

Batalicu gejner ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #19 poslato: Decembar 08, 2012, 09:47:12 posle podne »

Deo nakon treninga je bitan daa uneses brzo amino kiseline i secer kroz suplementaciju ,a 60 min nakon toga obrok bogat proteinima i slozenim hidratima.Zbog geinera jedes tako kasno jer je pun prostog secera.
Sačuvana
AcaFaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #18 poslato: Decembar 08, 2012, 05:12:36 posle podne »

Pa hvala vam...ja sam znao da odradim trening oko 5, i ne budem gladan, pa jedem tek oko 8 :) koristio sam gejner, imam ga jos malo i ne planiram vise da ga koristim..
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #17 poslato: Decembar 07, 2012, 09:04:36 posle podne »

Mozes imati obrok bogat proteinima i slozenim uh nakon sat vremena, ali je bitno da odmah nakon treninga popijes whey i pojedes neku cokoladicu, bananicu vec sta ti volis, cisto da malo uneses prostog secera...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #16 poslato: Decembar 07, 2012, 08:29:39 posle podne »

U 6o minuta nakon treninga bi trebao da imas jedan PWM sastavljen od proteina i brzog UH,i onda cvrst obrok od proteina i sporih UH. Gledaj da to nekako uradis na taj nacin. Ako nemas para za whey,uzmi bar saku suvog grozdja nakon treninga,pa odmah kuci na klopu,ili cokoladno mleko,bananu...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #15 poslato: Decembar 07, 2012, 07:28:51 posle podne »

Da pitam jos nesto da ne otvaram novu temu :) primer. . radim trening u 5, do nekih 6, pola 7...i jedem tek oko 8 da li je to ispravno? Dakle da li odmah posle treninga moram da unesem odredjenu hranu ili mogu da jedem nakon sat do dva?

Ako imas PWM u vidu suplemenata, mozes prolongirati do sat vremena, ako ti je prazan stomak posle treniranja i nemas suplemente, malo ubrzaj put do kuce da STO PRE jedes, jer to ne valja, 2 sata telo da bude gladno posle jakog treninga uopste nije dobro..
Sačuvana
AcaFaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #14 poslato: Decembar 07, 2012, 07:25:39 posle podne »

Da pitam jos nesto da ne otvaram novu temu :) primer. . radim trening u 5, do nekih 6, pola 7...i jedem tek oko 8 da li je to ispravno? Dakle da li odmah posle treninga moram da unesem odredjenu hranu ili mogu da jedem nakon sat do dva?
Sačuvana
AcaFaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #13 poslato: Decembar 06, 2012, 03:04:53 posle podne »

Ja nakon 4/5 kvalitetnih serija zgibova, odmah nakon toga se oderem na lat masini iza glave ultra sporo i kvalitetno,kilaza mi tu nije bitna,vazno je da osetim latisimuse i da ih sprzim u gornjem delu zajedno sa teresom

Takodje i ja radim lat posle odradjenih zgibova ili na kraju svih vezbi, sa manjom kilazom sve smireno i polako....i to mi je super osecaj kako se ramena zatezu unazad sto mi i treba :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Decembar 06, 2012, 02:58:26 posle podne »

Ja nakon 4/5 kvalitetnih serija zgibova, odmah nakon toga se oderem na lat masini iza glave ultra sporo i kvalitetno,kilaza mi tu nije bitna,vazno je da osetim latisimuse i da ih sprzim u gornjem delu zajedno sa teresom
Sačuvana
AcaFaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #11 poslato: Decembar 06, 2012, 02:51:44 posle podne »

Pa dobro nisu ti losi treninzi za ledja..cak naprotiv..t sipka je oblik veslanja samo sto je pod uglom 45 stepeni,a i jacim nekad, ovako sa veslanjem u pretklonu mozes sam da otkrivas deo koji hoces da pogodis,menjas uglove hvatove..i sve ce biti ok :D a i koncentrisano radi zgibove na pocetku nemoj da se cimas, skaces nogama i ostalo

Taman posla da se cimam za zgib, za to sam expert :P nego koliko je dovoljno serija i br ponavljanja za cenjeni zgib? ja nekada radim 4*10 nekada radim 20 serija po 5 kom....ne znam kako je bolje :)

Ma kakvih 20 serija za zgibove, odradis 4,5 serija do otkaza sasvim dovoljno, menjas hvatove sa vremena na vreme,ali za sada siroki hvat ti zavrsava posao i radi tako i ne moras jos uvek da ga menjas

Okej....kombinujem uvek, iza glave pa one standardne i one dlanovi okrenuti ka licu....
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #10 poslato: Decembar 06, 2012, 02:49:11 posle podne »

Pa dobro nisu ti losi treninzi za ledja..cak naprotiv..t sipka je oblik veslanja samo sto je pod uglom 45 stepeni,a i jacim nekad, ovako sa veslanjem u pretklonu mozes sam da otkrivas deo koji hoces da pogodis,menjas uglove hvatove..i sve ce biti ok :D a i koncentrisano radi zgibove na pocetku nemoj da se cimas, skaces nogama i ostalo

Taman posla da se cimam za zgib, za to sam expert :P nego koliko je dovoljno serija i br ponavljanja za cenjeni zgib? ja nekada radim 4*10 nekada radim 20 serija po 5 kom....ne znam kako je bolje :)

Ma kakvih 20 serija za zgibove, odradis 4,5 serija do otkaza sasvim dovoljno, menjas hvatove sa vremena na vreme,ali za sada siroki hvat ti zavrsava posao i radi tako i ne moras jos uvek da ga menjas
Sačuvana
AcaFaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #9 poslato: Decembar 06, 2012, 02:47:38 posle podne »

Odradi grudi jednom nedeljno 4 vezbe po 4 radne serije kod osnovnih vezbi,gledaj da vecinu pokreta izvodis grudnim misicima.

Vazi prezimenjak :)
Sačuvana
AcaFaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #8 poslato: Decembar 06, 2012, 02:47:10 posle podne »

Pa dobro nisu ti losi treninzi za ledja..cak naprotiv..t sipka je oblik veslanja samo sto je pod uglom 45 stepeni,a i jacim nekad, ovako sa veslanjem u pretklonu mozes sam da otkrivas deo koji hoces da pogodis,menjas uglove hvatove..i sve ce biti ok :D a i koncentrisano radi zgibove na pocetku nemoj da se cimas, skaces nogama i ostalo

Taman posla da se cimam za zgib, za to sam expert :P nego koliko je dovoljno serija i br ponavljanja za cenjeni zgib? ja nekada radim 4*10 nekada radim 20 serija po 5 kom....ne znam kako je bolje :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Decembar 06, 2012, 02:33:34 posle podne »

Odradi grudi jednom nedeljno 4 vezbe po 4 radne serije kod osnovnih vezbi,gledaj da vecinu pokreta izvodis grudnim misicima.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 17 upita.