TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397076 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 04:59:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moze li se biti snazan sa "niskim" procentom masti?  (Pročitano 8340 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Decembar 22, 2012, 08:21:31 pre podne »

Pa kao sto to kaze i naslov teme,sta mislite o tome da li se moze biti snazan i sa niskim procentom masti? E sad pitanje je i sta je za koga nizak procenat masti?

Recimo za mene je to bf koji moze biti razlicit,ne mora biti odredjen brojem,vec je bitno samo da nigde "ne kipi" salo.




ja bih  postavila najpre pitanje - šta je CILJ ?   

da li je u pitanju neki sport - jer svaki sport ima svoje specifičnosti ili je u pitanju izgled za plažu?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #10 poslato: Decembar 22, 2012, 12:22:36 pre podne »

Ako mozemo znati na koju ^snagu^ se konkretno misli u ovoj temi ? Snaga se definise na milion nacina, konkretno kada kazemo snaga na sta mislimo ? Da bi znali ljudi dalje u kom smeru da daju komentare, jer nije pojam snaga za sve nas isti
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #9 poslato: Decembar 21, 2012, 08:36:03 posle podne »

Pa eto marius je primer da moze i jedno i drugo...
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #8 poslato: Decembar 21, 2012, 08:02:28 posle podne »

Zasto onda to ne raditi?

Junk je skuplji od pozeljne hrane. :) ;)

Kao sto sam vec naveo par puta,za mene kao nekog ko zeli biti pravi sportista je potrebno onda i to pravdati na vise polja. :)



Ja mislim da ti imas predrasude o malko debljim ljudima kao i velika vecina neupucenih ljudi. Dok vidis nekog sa vecim procentom masti prve pomsili su : debeo, lijen, nista ne radi, jede samo slaninu, pije puno piva... Imas dosta sportista kao na primjer bacaci kugle, bacaci koplja, diska i slicno koji su oko 15% bf manje vise a opet za njihov sport imaju vruhnske rezultate, jer upravo to je jedino sto im je bitno, da urade svoju disciplinu najbolje sto mogu a sve ostalo je nebitno. Isto tako uzmi za primjer gomilu powerliftera i strongmana, strongman je jedan od najtezih sportova a vecina njih su predebeli, uzmi u obzir Savickasa, covjek ima stomacinu ogromnu a opet je okretan i jak za svoj sport i sto je najbitnije pobjedjuje... Naravno ima njih i izrezanih kao Mariusz i Poundstone ali opet puno je lakse kada se koncentrises samo na jednu stvar...
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #7 poslato: Decembar 21, 2012, 07:46:58 posle podne »

koliko je snazan?
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan L.
Gost
« Odgovor #6 poslato: Decembar 21, 2012, 07:09:39 posle podne »

Markoni ima 6-7 % masti (ako se ne varam),nije takmicar u BB a snazan je. ;)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #5 poslato: Decembar 21, 2012, 07:01:34 posle podne »

Evo na forumu ima nekoliko profi bb pa neka oni kazu da li su i za sta sposobni kad se odelju na 6-7% bf sto se tice snage .Pa oni tada mrze i sami sebe i jedva cekaju da sidju sa bine da se najedu ko ljudi......a opet neka kazu koliko im se snaga poveca dok su u off-u i rade na masi.
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan L.
Gost
« Odgovor #4 poslato: Decembar 21, 2012, 06:50:51 posle podne »

Zasto onda to ne raditi?

Junk je skuplji od pozeljne hrane. :) ;)

Kao sto sam vec naveo par puta,za mene kao nekog ko zeli biti pravi sportista je potrebno onda i to pravdati na vise polja. :)

Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #3 poslato: Decembar 21, 2012, 06:01:58 posle podne »

Naravno da moze, ali opet kada juris dva cilja istovremeno kao sto su u ovom slucaju snaga i nizak procenat masti onda treba dosta truda i sredstava za to... Može ali teže je...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2 poslato: Decembar 21, 2012, 05:56:20 posle podne »

Onako prosto receno,salo znaci da unosimo previse praznih kalorija ili uopste previse kalorija u odnosu na potrebe naseg tela.

Da li je moguce ishranu toliko,naravno biti natural,a izvuci maksimum iz svog tela kad je snaga u pitanju,a sa tim ce doci i izgled?! :)

Ja mislim da jeste... :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #1 poslato: Decembar 21, 2012, 05:51:38 posle podne »

Pa kao sto to kaze i naslov teme,sta mislite o tome da li se moze biti snazan i sa niskim procentom masti? E sad pitanje je i sta je za koga nizak procenat masti?

Recimo za mene je to bf koji moze biti razlicit,ne mora biti odredjen brojem,vec je bitno samo da nigde "ne kipi" salo.


Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 18 upita.