TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 06:31:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nekoliko saveta  (Pročitano 4435 puta)
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #5 poslato: Decembar 26, 2012, 03:01:32 posle podne »

Kazem, radim 3 dana, 1 odmaram, i tako vec duze vreme. Shvatam da moj program nije dobar, ali opet, ja sam za neko vreme video napredak i svidelo mi se tako.. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Decembar 26, 2012, 02:59:30 posle podne »

Ipak bi se klonio toga, znam da mi ne moze nesto stetiti, iskreno nisam puno upucen u istu, zato sto me ne zanima.

Moj trening je do sad isao, 3 dana radim, 1 odmaram.
1 dan- ledja,ramena, biceps
2 dan- grudi i triceps
3 dan- noge, trbusnjaci

Ako ovde nesto ne valja, recite mi :)

PRvi dan ne valja nista :D Gde uklopis ramena celokupna sa ledjima ? Za ramena izdvoj poseban dan,ili razdvoj prednje rame od srednjeg i zadnjeg, ova dva vec mogu i nekako sa ledjima,mada radi ramena i trapez zajedno na istom treningu, ovo ostalo manje vise nije lose, samo gde su dani pauze ?
Sačuvana
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #3 poslato: Decembar 26, 2012, 02:56:03 posle podne »

Ipak bi se klonio toga, znam da mi ne moze nesto stetiti, iskreno nisam puno upucen u istu, zato sto me ne zanima.

Moj trening je do sad isao, 3 dana radim, 1 odmaram.
1 dan- ledja,ramena, biceps
2 dan- grudi i triceps
3 dan- noge, trbusnjaci

Ako ovde nesto ne valja, recite mi :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Decembar 26, 2012, 02:54:02 posle podne »

Pozdrav,

80% zavisi od tvoje ishrane, a pošto kažeš da je onda sreĂ°ena u potpunosti 4-5 treninga nedeljno ne dužih od 45 minuta u teretani će sigurno imati efekta.

Što se ishrane tiče ne zaboravi na visoke količine proteina - crveno meso, piletina, riba , jaja, posni sir, srednje masni mlečni proizvodi....  kvalitetni hidrati - integralni hleb, integralna testenina, krompir, pirinač, voće i povrće,  od masti maslinovo ulje, avokado, laneno seme, koštunjavo voće
i što je najbitnije česti obroci i da bar 4-5 u toku dana bude bogato proteinima.

Dakle na prvom mestu velike količine hrane!

A moram da pitam, što izbegavaš suplementaciju?
Sačuvana
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #1 poslato: Decembar 26, 2012, 02:50:34 posle podne »

Pozdrav svima, ranije sam postavio slicnu temu, samo sa kucnim vezbanjem, posto sam uglavnom dobio dosta saveta da odem u teretanu, i otisao sam.. Isao sam na par probnih i nasao teretanu koja mi odgovara.

Hteo bi' da mi date par saveta(jos bolje plan i program) za pre svega dobijanja kilograma, misicne mase, spreman sam dosta raditi, bez suplementacije, hranim se jako zdravo, pazim na ishranu u potpunosti.

Unapred hvala, ako postoji neki slicni post ja se izvinjavam, nov sam ovde i ne snalazim se bas najbolje. :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.125 sekundi sa 18 upita.