TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 05:34:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Casopis Maxx  (Pročitano 47779 puta)
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 301

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #33 poslato: Februar 02, 2008, 07:25:51 posle podne »

Maxx,
Javio bih se direktno tebi da sam znao da si ti urednik :) Neznam zasto je broj bio nedostupan...
Veselim se buducoj saradnji. Sada sam u zurbi, tako da se javljam sutra na maxx@verat.net. Hvala jos jednom.

Pedja,
Hvala sto mislis na mene :) Ja sam uvek zainteresovan za ozbiljnu i profi saradnju. Javljam se sutra. Sada bezim, idem do ortaka na rodjendan... svecice i to... :)
pozz
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #32 poslato: Februar 02, 2008, 01:06:56 posle podne »

@mladen

Citat
Pedja, pre nekoliko meseci si mi spomenuo mogucnost pisanja za maxx? Da li je to jos uvek u opticaju,

eto..cika maxx je sve odgovrio....drago mi je sto ce te saradjivati u buducnosti.. :)

a i nisam te zaboravio u vezi one price o dubaiu..koelga iz aussy je otisao tamo pre nekoliko i obecao da ce da mi se javi cim nadje neku bogatu  ;D ;D ;D ;D..salim se..

stvarno je obecao da u koliko bude i malo prostora za bilo sta..da ce da mi javi..neki kontatk da ostavi..a dalje je sve na vama dovjici
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #31 poslato: Februar 02, 2008, 01:04:12 posle podne »

ja sam jos sinoc pisao na onaj mail maxx@verat.net , hoce biti to skoro, jel da se nadam da sam narucio ili sta ?   ::)  :)

Primljeno, tokom vikenda ce biti sredjeno, samo malo strpljenja...
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #30 poslato: Februar 02, 2008, 01:03:20 posle podne »

ja sam jos sinoc pisao na onaj mail maxx@verat.net , hoce biti to skoro, jel da se nadam da sam narucio ili sta ?   ::)  :)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #29 poslato: Februar 02, 2008, 11:53:37 pre podne »

meni se svidja u maxxu sto je sve lepo sazvakano...sto bi rekli kratko ali je*itacno..bravo
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #28 poslato: Februar 02, 2008, 11:44:27 pre podne »

Podrazumeva se. Tebi danas saljem prethodne brojeve.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #27 poslato: Februar 02, 2008, 11:42:54 pre podne »

MAXX javi u ovoj temi kada izadje
Sačuvana
nokidude
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #26 poslato: Februar 02, 2008, 11:01:47 pre podne »

Mini je maxx doneo 3 casopisa i sta reci nego ekstra. Stvarno kad se uporedi maxx i manshelth dobije se zlato i govno. Takav vrsta nematike ne posoji. Ko nije video ni jedan broj nek obavezno kupi i nece se pokalati. Garantujem
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #25 poslato: Februar 02, 2008, 08:55:50 pre podne »

Odlican casopis! POhvale sve za stil - i vizuelni i "sadrzajni" ;)
Samo kad bi maaaaaalo vise strana imao...

Radi se na tome. Bices prijatno iznenadjena vec u narednom broju! :)
« Poslednja izmena: Februar 02, 2008, 09:01:04 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #24 poslato: Februar 02, 2008, 08:33:00 pre podne »

 and Mladen is back in action
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #23 poslato: Februar 02, 2008, 08:29:20 pre podne »

evo da i ja kzem nesto...

maxx je odista extra magazin i tu nema dielme...info koje mogu da se saznaju iz magazina su i vise nego korisne a pogtovo onima koji tek ulaze u celu ovu pricu....
Pedja, pre nekoliko meseci si mi spomenuo mogucnost pisanja za maxx? Da li je to jos uvek u opticaju, posto sam zainteresovan?

@Mladen Jovanovic:
Cekaj, a zasto ne pitas direktno mene, kad sam vec tu - nije valjda da se toliki momak stidi? :) Naravno shalim se malo... Da, mogucnost pisanja za Maxx jeste jos uvek u opticaju. Onomad kad sam video tvoju diskusiju na temu "zene - teretana - aerobik" na x3mforumu, tad sam uzeo od Pedje tvoj broj radi kontakta - medjutim taj broj je danima i danima bio nedostupan.

U principu, sve od tekstova sto mi ikad zatreba mogu da pokupim iz stranih casopisa ili da sam napisem, ali to nije ono pravo. Ono sto bih voleo je da mladim, progresivnim i talentovanim osobama pruzim priliku da se na ovaj nacin afirmisu. Stavise, osecam jednu vrstu obaveze u tom smislu, jer je i meni, pre skoro 20 godina, kao anonimnom klincu pruzena prilika da pisem za tadasnji "Karate Bilder" (kasnije "Flex"), koji je inace bio jedini izvor informacija na prostorima bivse Jugoslavije. Ujedno, sto veci broj namenski pisanih clanaka ucinice casopis jos autenticnijim i originalnijim.

Na osnovu tvojih pisanja na forumuma (koja sam sva veoma pazljivo propratio) zakljucujem da ispunjavas sve potrebne kriterijume, i dobrodosao si u redakciju. Samo mi ostavi tvoje kontakte na e-mail, da se cujemo i dogovorimo.
« Poslednja izmena: Februar 02, 2008, 08:50:08 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 301

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #22 poslato: Februar 02, 2008, 01:15:38 pre podne »

evo da i ja kzem nesto...

maxx je odista extra magazin i tu nema dielme...info koje mogu da se saznaju iz magazina su i vise nego korisne a pogtovo onima koji tek ulaze u celu ovu pricu....
Pedja, pre nekoliko meseci si mi spomenuo mogucnost pisanja za maxx? Da li je to jos uvek u opticaju, posto sam zainteresovan?
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
wolf_
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #21 poslato: Februar 02, 2008, 01:01:56 pre podne »

Extra je časopis ima šta da se proćita... Dali neko zna gde mogu naći 1 i 2 broj...

pa pise ti na prvoj strani... 150 din. ti je komad, naruci sta zelis...
 ;)

Hvala puno nisam primetio...
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #20 poslato: Februar 02, 2008, 12:37:38 pre podne »

Extra je časopis ima šta da se proćita... Dali neko zna gde mogu naći 1 i 2 broj...

pa pise ti na prvoj strani... 150 din. ti je komad, naruci sta zelis...
 ;)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
wolf_
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #19 poslato: Februar 02, 2008, 12:36:03 pre podne »

Extra je časopis ima šta da se proćita... Dali neko zna gde mogu naći 1 i 2 broj...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 12 upita.