TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 04:00:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Casopis Maxx  (Pročitano 47769 puta)
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #18 poslato: Februar 02, 2008, 12:13:55 pre podne »

ja sam na sajmu pre 2 godine cini mi se kupio prvi ili drugi broj nisam siguran i odusevio sam se, medjutim imam isti problem kao i svi, dao sam ga drugaru da procita, on dao svom drugaru i izgubio mu se trag...

narucujem sve prosle brojeve...toliko... ;)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
lanami
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 345


« Odgovor #17 poslato: Februar 01, 2008, 09:19:38 posle podne »

Odlican casopis! POhvale sve za stil - i vizuelni i "sadrzajni" ;)
Samo kad bi maaaaaalo vise strana imao...
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3424


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #16 poslato: Februar 01, 2008, 06:06:35 posle podne »

Ja sam ga par puta pazario na kiosku na slaviji,preko puta meka,tj,preko puta
nase radnje.
Sačuvana
   
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #15 poslato: Februar 01, 2008, 02:40:36 posle podne »

evo da i ja kzem nesto...

maxx je odista extra magazin i tu nema dielme...info koje mogu da se saznaju iz magazina su i vise nego korisne a pogtovo onima koji tek ulaze u celu ovu pricu....
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #14 poslato: Februar 01, 2008, 02:38:09 posle podne »

I hteo sam da napravim digresiju zbog drugog dela recenice ,bez ikakve namere da vredjam casopis...
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #13 poslato: Februar 01, 2008, 02:36:54 posle podne »

Ja sam kupovao Gamer :D ...Cuo sam Da je bolji od Maxxa sto se tice saveta xD ...najbolji nacin da se razvijes... e-gaming...
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #12 poslato: Februar 01, 2008, 11:03:50 pre podne »

Hvala druze! Inace desetine su mi se javile sa istim problemom kao ti - dakle pouka je jasna: ako pozajmljujete Maxx, velike su sanse da ga vise necete videti :)
« Poslednja izmena: Februar 01, 2008, 11:48:43 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #11 poslato: Februar 01, 2008, 10:56:27 pre podne »

do skoro sam imao sve brojeve,medjutim sad mi ostala samo poslednja dva broja,a ove ostale sam pozajmio da se samo procitaju i prelistaju vise ih ne videh,  :D  :D
a inace jakoo dobar casopis,to sam vec rekao MAXX-u ,a evo i javno
bez ulizivanja i laznog hvalisanja,samo napred
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #10 poslato: Februar 01, 2008, 10:43:52 pre podne »

Ljudi... pre svega, zahvaljujem na lepim recima i pohvalama. Izdavanje jednog ovakvog nekomercijalizovanog i autenticnog magazina u ovoj zemlji je tako tezak i malo isplativ posao, da su ovakve pozitivne reakcije ponekad stvarno neophodne da bi covek mogao da izvuce iz sebe zelju da nastavi da to i dalje radi. Verujte da je potreban zaista ozbiljan napor da bi magazin bio takav kakav jeste.
I tu dolazimo do onog sto je do sada bilo glavni, a verujem i jedini ozbiljniji nedostatak - neredovno izlazenje i nedovoljna pokrivenost. Srecan sam sto sto mogu da vas obavestim da su se konacno stekli uslovi da u ovoj godini po prvi put izadju planirana 4 broja, od kojih  prvi mozete ocekivati oko 20. februara. To je oko 20 dana kasnije nego sto je bilo planirano po "redu voznje", ali ce sasvim sigurno biti opravdano jos vecim kvalitetom (pre svega dizajn i fotografije), kao i povecanim brojem strana.

Sto se tice pokrivenosti, dosadasnji tiraz od 3000 primeraka bice povecan za oko 30%, sto ce biti dovoljno da se najzad adekvatno pokrije prodajni prostor. Bice razmotrena i opcija da se magazin nadje i u Pansport prodavnicama, tako da ce biti svima vama dostupan.

Sto se tice prethodnih brojeva, i s obzirom na veliko interesovanje putem telefona i e-maila, za clanove Pansport foruma od danas vazi specijalna mogucnost nabavke svih prethodnih 6 brojeva, i to za svega 800 dinara (sa slanjem na kucnu adresu i placenim postanskim troskovima). Da ne zvuci kao reklama, ali za svakoga koga zanima ova tematika, to je zaista poklon - kao sto su se neki medju vama vec uverili :)
Za one koji imaju neki od brojeva a zele da nabave i ostale, pojedinacni brojevi se takodje mogu naruciti, po ceni od 150 din (inace prodajna cena casopisa na kioscima je 250 din).
Za sve potrebne informacije, obratite se na e-mail redakcije maxx@verat.net (da ne bismo time nepotrebno zatrpavali temu).

Pozdrav, i jos jednom hvala svima na podrsci i interesovanju!

« Poslednja izmena: Februar 01, 2008, 10:51:11 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Februar 01, 2008, 09:18:02 pre podne »

Imam dva broja. Tekstovi su kvalitetni, moram priznati,
i u odnosu na neke druge casopise (iz nase sfere) mnogo ozbiljniji...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #8 poslato: Februar 01, 2008, 03:06:09 pre podne »

Hvala :) Videce MAXX temu pa ce napisati kako da s epretplatimo
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
BigVlad
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


www.realx3mforum.com
« Odgovor #7 poslato: Februar 01, 2008, 02:38:38 pre podne »

Posljednji broj koji je stigao u CG sam kupio u Bega-presovoj prodavnici u centru Podgorice, dok sam starija izdanja potrgovao u prodavnici Ultimate nutritiona u Baru. Ovo ne vjerujem da ce mnogima od vas znaciti ali eto ako ima neko ko zivi u Crnoj Gori da zna gdje ga moze nabaviti.

Vi koji zivite u Srbiji vidio sam da imate izuzetno povoljnu varijantu preplate, ili pak narucivanja direktno kod MAXX-a... mada to ce vam sigurno MAXX najbolje objasniti - u svakom slucaju vrijedi svakog centa, odnosno u vasem slucaju svakog dinara!  ;)
Sačuvana
if you even dream of beating me you'd better wake up and apologize!

TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #6 poslato: Februar 01, 2008, 02:31:14 pre podne »

Ali gde ga kupujeteeeeeeee
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
BigVlad
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


www.realx3mforum.com
« Odgovor #5 poslato: Februar 01, 2008, 02:30:01 pre podne »

MAXX je izvanredan casopis!

Ne vjerujem da postoji BB izdanje koje se pojavilo na trzistu ex-SFRJ zadnjih 15 godina a da ga nijesam imao u svojim rukama, i vjerujem, da mogu odgovorno tvrditi da je obilje informacija koje nam MAXX stavlja na raspolaganje iz broja u broj nesto sto ga stavlja u sam vrh u konkurenciji i domace i inostrane stampe sa bodybuilding tematikom.

Takodje, MAXX nije casopis koji se cita u jednom dahu, vec ga treba zaista prostudirati i vracati mu se, a ne ga samo prelistati - kao sto je cesto slucaj sa slicnim izdanjima - vjerujem da je MAXX jedan pravi izvor znanja i najaktuelnijih informacija bilo da se radi o treningu, prehrani, dodacima, dopingu.... I kao takav je nezaobilazno stivo svih nas koji volimo da se druzimo sa zeljezom!

Zelim im veliki tiraz i da uspiju da nadju put do svakoga ko je na bilo koji nacin ukljucen u ovaj nas sport.
Sačuvana
if you even dream of beating me you'd better wake up and apologize!

vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #4 poslato: Februar 01, 2008, 12:38:43 pre podne »

Djole odakle si ? I gde si kupio sva izdanja ?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 13 upita.