TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:22:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin, mala pomoć  (Pročitano 4111 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Maj 17, 2013, 02:16:50 posle podne »

Nemamo u ponudi te preparate pa je nezahvalno davati savet.... Gledajući sastav Anabola 5, rekao bih da može ta kombinacija. Jedino je sporan cilj takvim kombinovanjem, ako nemaš uz to barem i neki whey... :)
Sačuvana
raderade
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #18 poslato: Maj 17, 2013, 01:08:44 posle podne »

pitanje dali mogu da pijem istovrmeno anabol 5 sa jack 3d?
Sačuvana
pumping iron
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #17 poslato: Maj 17, 2013, 12:49:28 posle podne »

pa da ....odprilike je to to ,cisto da uporedim iskustva,posto sam malo duze pod kreatinom.... :)
uprincipu koliko sam ja mogao da vidim po raznim forumima nepostoji ni jedna studija koja govori o dugotrajnom koriscenju kreatina i negativnim efektima ,to je jos uvek izgleda "neistrazena teritorija" pa se nadam da tih 5-6-7 gr dnevno nemogu da skode :)....
ako je neko nesto novo cuo na tu temu neka slobodno javi  :D...
hvala na odgovoru

pozdrav!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Maj 17, 2013, 08:33:57 pre podne »

U takvim slučajevima je i doziranje drugačije. Onda je dovoljno svega nekoliko grama dnevno(3 do 5g). Ja sam ga koristio bio najduže nekih 9 ili 10 meseci, tako što nakon mesec dana preĂ°em na standardnih 3-4-5g dnevno(koliko već zahvatim kašičicom, nekad više - nekad manje).
Sačuvana
pumping iron
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #15 poslato: Maj 17, 2013, 12:25:52 pre podne »

a znali se kakvi su efekti dugotrajnog koriscenje kreatina po zdravlje ,recimo u nekom periodu od godinu ipo ili dve ? ima li mesta nekoj zabrinutosti ili je relativno bezbedna varijanta :)?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Maj 16, 2013, 11:54:03 posle podne »

Samo uzmeš mikronizovani i nemaš brige.Lično moj favorit je Dymatize kreatin.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Maj 13, 2013, 07:59:40 pre podne »

Dokle god ti nerastvoreni deo kreatina ne stvara stomačne probleme, sve je ok, tj. ne moraš ni lupati glavu oko toga da se 100% rastvori. Meni stvara probleme pa mi je zato bitno da ga što više rastvorim i onda bude super. :)
Sačuvana
dejanzr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #12 poslato: Maj 12, 2013, 10:15:09 posle podne »

ok , hvala na odgovorima  8)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Maj 12, 2013, 07:54:45 posle podne »

Normalno je. Retko koji se 100% razmuti. Meni se 100% mutio jedino Labrada CreaLean, i to u mlakoj vodi. Nije to toliko bitna stvar, svejedno. :)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #10 poslato: Maj 12, 2013, 07:54:16 posle podne »

nikad i neces uspeti u tome da ga razmutis.... ::)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
dejanzr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #9 poslato: Maj 12, 2013, 07:46:59 posle podne »

imam jedno pitanje u vezi kreatina , da ne otvaram posebnu temu za to , postavicu ovde...

do sada ga nisam koristio , pa me zanima da li je normalno da se kreatin ne razmuti u vodi , ma koliko ga muckao ?
u pitanju je Twinlab Fuel Powder

primetio sam da se ne razmuti kad ga smuckam sa wheyom, osetim ga pod zubima, probao sad samo kreatin u vodi ne razmuti se 100% , da li je to ok ili ne ?

hvala   8)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Januar 03, 2013, 02:10:05 posle podne »

Razmišljam da uzimam 0,075g grama po kilogramu što u mom slučaju dodje nekih 6,3g(ovo sam video na nekom sajtu, neki programčić koji računa prema težini) ili da idem 5g pre i 5g  posle treninga sa težinima(teretana), teretanu radim 3-4 puta nedeljno, to su uglavnom kombinovani treninzi, odrade se ramena, noge, ledja... Ali isto tako u toku nedelje ubacim trening sa kratkim sprintevima i pliometrijom. Da li ce mi ovih 5-6grama dnevno biti dovoljno. Naravno, moji i tvoji ciljevi nisu isti, mislim da bi mi bila previlka količina jer ne želim da nabijem još težine, idealno mi je od 84,5 do nekih 87max. Da li je tako u redu, početnik sam što se tiče ovog suplementa i spreman sam da prihvatim svaki savet. I zanima me posle koliko bih ja mogao da osetim dejstvo i u čemu, da li se povećava ta ekplozivna energija i snaga?

Pazi..nema tu pravila kao što sam ti već i napisao, i da bi ti znao kako ćeš reagovati nije dovoljno da naĂ°eš neke programe i šeme od ostalih vežbača već da probaš na sebi i onda vidiš šta ti radi a šta ne.
eksperimentisanje je jedini način da vidiš koliko će ti i snaga porasti,energija itd..mada i to nije tek tako jednostavno jer tu ulogu igraju i ostali faktori kao što su ishrana,treninzi,ostali suplementi odmor..
Sve mora da se uklopi,i nije dovoljno samo od kreatina očekivati neke ekstra rezultate.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Januar 02, 2013, 08:12:20 posle podne »

Mozes kracu pauzu,oko 3 nedelje i koristi ga do 3 meseca.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Januar 02, 2013, 07:15:17 posle podne »

Hvala, nisam to znao :) Ok, uzimaću, 10g dnevno,a pet 5g danima kad ne treniram u teretani. Sad još jedna stvar koliko dugo da ga uzimam?

Bar 2 meseca, posle napravi mini pauzu, pa mozes ponovo, ja radim ovako 3 meseca ON, 2 meseca OFF, i nema greske.. pozz
Sačuvana
KD35
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18


« Odgovor #5 poslato: Januar 02, 2013, 07:03:21 posle podne »

Hvala, nisam to znao :) Ok, uzimaću, 10g dnevno,a pet 5g danima kad ne treniram u teretani. Sad još jedna stvar koliko dugo da ga uzimam?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.