TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 06:15:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplimenata?  (Pročitano 4522 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Januar 03, 2013, 07:16:33 posle podne »

apsolutno, za srce i krvne sudove, za lepsu kozu, kosu, nokte, za mentalne funkcije.... sve vise je dobrobiti omega 3... moze slobodno cela porodica da uzima.
Sačuvana
Stevdza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #18 poslato: Januar 03, 2013, 07:03:13 posle podne »

Pozz,interesuje me vase misljenje o tome,koja je najbolja kombinacija suplimenata za masu (misicnu masu) ? :)

pored svega što su ti rekli za ishranu, ja bih ti savetovala najpre jedan dobar whey protein - imaš sada na akciji npr Twinlab 4690, on je jako ekonomičan.... uz to obavezno neki kompleks vitamina i minerala npr Daily formula Universal, zatim Omega 3 riblje ulje Natrol, ako ostane para onda uzmeš neki kreatin monohidrat....

klopa na prvom mestu, a bilo bi dobro da imaš i ovo što sam ti navela ;)  

Da cuo sam da je Omega 3 riblje ulje veoma zdravo,to do sada nisam uzimao,moracu da probam..
Hvala! :)
« Poslednja izmena: Januar 03, 2013, 07:26:38 posle podne od strane Stevdza » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Januar 03, 2013, 06:51:35 posle podne »

Pozz,interesuje me vase misljenje o tome,koja je najbolja kombinacija suplimenata za masu (misicnu masu) ? :)

pored svega što su ti rekli za ishranu, ja bih ti savetovala najpre jedan dobar whey protein - imaš sada na akciji npr Twinlab 4690, on je jako ekonomičan.... uz to obavezno neki kompleks vitamina i minerala npr Daily formula Universal, zatim Omega 3 riblje ulje Natrol, ako ostane para onda uzmeš neki kreatin monohidrat....

klopa na prvom mestu, a bilo bi dobro da imaš i ovo što sam ti navela ;) 
Sačuvana
Stevdza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #16 poslato: Januar 03, 2013, 06:49:07 posle podne »

Za pocetak,suplEmenti a ne suplimenti. Ne izbacuj zumanca,jedi cela jaja. Imas 17 god,tek ces da se razvijas,tako da polako sa 'nabacivanjem' mase jer koliko vidim ti za tvoje godine imas sasvim solidan odnos visine i tezine. Nemas potrebe da pijes proteine pred spavanje,ujutru uz ovsene i posle treninga ti je sasvim dovoljno,a pred spavanje uzmi tunjevinu ili belo meso uz neku salatu od povrca. Izbaci voce pred spavanje,jedi ga u toku dana. Iscitaj ceo forum polako,nemoj da te mrzi. poz

Ok suplementi :).
Hvala na savetu,potrudicu se vise oko ishrane!

Potrudi se, da je kupus dobar i zeka bi bio veliki, samo krkaj zivotinjske butove i ima da budes veliki someday , :D

Sto bi rekli meso je mama,naravno,hvala! ;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #15 poslato: Januar 03, 2013, 06:48:03 posle podne »

Za pocetak,suplEmenti a ne suplimenti. Ne izbacuj zumanca,jedi cela jaja. Imas 17 god,tek ces da se razvijas,tako da polako sa 'nabacivanjem' mase jer koliko vidim ti za tvoje godine imas sasvim solidan odnos visine i tezine. Nemas potrebe da pijes proteine pred spavanje,ujutru uz ovsene i posle treninga ti je sasvim dovoljno,a pred spavanje uzmi tunjevinu ili belo meso uz neku salatu od povrca. Izbaci voce pred spavanje,jedi ga u toku dana. Iscitaj ceo forum polako,nemoj da te mrzi. poz

Ok suplementi :).
Hvala na savetu,potrudicu se vise oko ishrane!

Potrudi se, da je kupus dobar i zeka bi bio veliki, samo krkaj zivotinjske butove i ima da budes veliki someday , :D
Sačuvana
Stevdza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #14 poslato: Januar 03, 2013, 06:45:01 posle podne »

Za pocetak,suplEmenti a ne suplimenti. Ne izbacuj zumanca,jedi cela jaja. Imas 17 god,tek ces da se razvijas,tako da polako sa 'nabacivanjem' mase jer koliko vidim ti za tvoje godine imas sasvim solidan odnos visine i tezine. Nemas potrebe da pijes proteine pred spavanje,ujutru uz ovsene i posle treninga ti je sasvim dovoljno,a pred spavanje uzmi tunjevinu ili belo meso uz neku salatu od povrca. Izbaci voce pred spavanje,jedi ga u toku dana. Iscitaj ceo forum polako,nemoj da te mrzi. poz

Ok suplementi :).
Hvala na savetu,potrudicu se vise oko ishrane!
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #13 poslato: Januar 03, 2013, 06:40:37 posle podne »

Za pocetak,suplEmenti a ne suplimenti. Ne izbacuj zumanca,jedi cela jaja. Imas 17 god,tek ces da se razvijas,tako da polako sa 'nabacivanjem' mase jer koliko vidim ti za tvoje godine imas sasvim solidan odnos visine i tezine. Nemas potrebe da pijes proteine pred spavanje,ujutru uz ovsene i posle treninga ti je sasvim dovoljno,a pred spavanje uzmi tunjevinu ili belo meso uz neku salatu od povrca. Izbaci voce pred spavanje,jedi ga u toku dana. Iscitaj ceo forum polako,nemoj da te mrzi. poz
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Januar 03, 2013, 06:30:36 posle podne »

Kao i sto sam mislio, ishrana ti je blago receno UZASNA, to je problem sa novim vezbacima,uvereni su da je ishrana full i da je samo problem u suplementaciji, tako da brzo se baci na citanje o hrani,da bi nesto uradio, suplementima neces nista dodatno uciniti sa svojim telom,vrteces se u krug i samo bacati pare..

Mozda,to je ono sto uglavnom jedem...mada nisam napisao jos mnogo toga,hteo sam samo ukratko. Ali iskreno mislim da sam imao dovoljno rezultata od prosle god kada sam imao 70 kila,

Zato sto si pocetnik ,i zato si napredovao,kolko tolko si unosio ono sto treba,ali generalno jelovnik ti je jako los..nemas ujutru hidrate,uvece jedes voce,koje ti ne treba,gladujes posle 19h, jedes samo pirinac za obrok ? gde je protein ? itd itd..mqalopre ti napisah otprilike kako ishrana treba da funkcionise,a ti sa sve tom gramazom rece kao da je sredjena na taj nacin,daleko od toga da je sredjena :///
Sačuvana
Stevdza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #11 poslato: Januar 03, 2013, 06:28:39 posle podne »

Kao i sto sam mislio, ishrana ti je blago receno UZASNA, to je problem sa novim vezbacima,uvereni su da je ishrana full i da je samo problem u suplementaciji, tako da brzo se baci na citanje o hrani,da bi nesto uradio, suplementima neces nista dodatno uciniti sa svojim telom,vrteces se u krug i samo bacati pare..

Mozda,to je ono sto uglavnom jedem...mada nisam napisao jos mnogo toga,hteo sam samo ukratko. Ali iskreno mislim da sam imao dovoljno rezultata od prosle god kada sam imao 70 kila.
« Poslednja izmena: Januar 03, 2013, 06:31:42 posle podne od strane Stevdza » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #10 poslato: Januar 03, 2013, 06:25:45 posle podne »

Kao i sto sam mislio, ishrana ti je blago receno UZASNA, to je problem sa novim vezbacima,uvereni su da je ishrana full i da je samo problem u suplementaciji, tako da brzo se baci na citanje o hrani,da bi nesto uradio, suplementima neces nista dodatno uciniti sa svojim telom,vrteces se u krug i samo bacati pare..
Sačuvana
Stevdza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #9 poslato: Januar 03, 2013, 06:22:12 posle podne »


Pa izgradnja ciste misicne mase :)

Bas cistina jel ? :D A neki info,visina tezina ? staz vezbanja ? Osnovi suplementi su ti kreatin i protein ako si pocetnik, i naravno dobar multivit komplex i omega3.. to ti je i vise nego dovoljno,ako pratis hranu,ako te ne mrzi napisi mi kako se hranis,jer vecina tako govori hrana mi je FULL, i ne napreduju pa traze cudotvorne sarene pilule za lilule..

hehe,evo i to: Visina: 185 Tezina:84 . Treniram svaki dan,sem nedelje,svaki trening mi nije duzi od 60 min,evo kako mi izgleda plan vezbanja:
Ponedeljak: Ledja
Utorak: ramena,trapez
Sreda: grudi,trbusnjaci
Cetvrtak: ruke
Petak: noge,trbusnjaci
I tako u krug...

Ok sad ishrana....pa ovako dnevno imam po 7-8 obroka.
Uglavnom je to ovako.
Dorucak 10h: 4 jaja (izbacim 1 zumance)
uzina 12:30: jabuka,mandarina (ili bilo sta drugo od voca)
rucak 15h: grasak,kupus salata
uzina: 17h: pirinac
vecera 19h: belo meso,ili riba
i posle 19H,samo po neko voce

s'tim sto dok sam imao protein,njega sam pio cim ustanem,posle treninga,i pre spavanja.

I da zaboravio sam da kazem,imam 17 god
« Poslednja izmena: Januar 03, 2013, 06:24:43 posle podne od strane Stevdza » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #8 poslato: Januar 03, 2013, 06:08:09 posle podne »


Pa izgradnja ciste misicne mase :)

Bas cistina jel ? :D A neki info,visina tezina ? staz vezbanja ? Osnovi suplementi su ti kreatin i protein ako si pocetnik, i naravno dobar multivit komplex i omega3.. to ti je i vise nego dovoljno,ako pratis hranu,ako te ne mrzi napisi mi kako se hranis,jer vecina tako govori hrana mi je FULL, i ne napreduju pa traze cudotvorne sarene pilule za lilule..
Sačuvana
Stevdza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #7 poslato: Januar 03, 2013, 06:06:36 posle podne »

Pozz,interesuje me vase misljenje o tome,koja je najbolja kombinacija suplimenata za masu (misicnu masu) ? :)

Evo najbolje: 500 gr mesa dnevno, 10 jaja, malo mleka i mlecnih proizvoda, ovsene,krompir,pirinac tu do pola kile i da vidis kako ces krenuti da rastes veoma brzo

Hehe ishranu pratim FULL,samo me zanima za suplimente. :)


Sve ovo sto sam naveo,minimum mere,kazes pratis ? I nema napretka ? :)

Nisam rekao da nema napretka,naravno da ima...samo kazem da hocu jos vise da napredujem,pa sam mislio uz neke suplimente da dodjem do zeljenog cilja :)

Pa izgradnja ciste misicne mase :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Januar 03, 2013, 06:04:16 posle podne »



Nisam rekao da nema napretka,naravno da ima...samo kazem da hocu jos vise da napredujem,pa sam mislio uz neke suplimente da dodjem do zeljenog cilja :)

A cilj je ? :) Cilj je za svakog pojedinca drugaciji..
Sačuvana
Stevdza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #5 poslato: Januar 03, 2013, 06:01:04 posle podne »

Pozz,interesuje me vase misljenje o tome,koja je najbolja kombinacija suplimenata za masu (misicnu masu) ? :)

Evo najbolje: 500 gr mesa dnevno, 10 jaja, malo mleka i mlecnih proizvoda, ovsene,krompir,pirinac tu do pola kile i da vidis kako ces krenuti da rastes veoma brzo

Hehe ishranu pratim FULL,samo me zanima za suplimente. :)


Sve ovo sto sam naveo,minimum mere,kazes pratis ? I nema napretka ? :)

Nisam rekao da nema napretka,naravno da ima...samo kazem da hocu jos vise da napredujem,pa sam mislio uz neke suplimente da dodjem do zeljenog cilja :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 19 upita.