TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 07:26:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Hannibal for King  (Pročitano 1805 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Januar 09, 2013, 01:47:03 posle podne »

Ja mislim da je ovaj video jedan od zasluznih da se u mom gradu pokrene grupa "street workout", momci treniraju po parkovima, organizuju takmicenja, stavljaju na youtube i dobro se zabavljaju. Sto se mene tice svaki oblik treniranja podrzavam... Imam malog brata u Novom Sadu (ima 13 godina) koji se isto lozi na sklekove, zgibove, propadnja i slicno, mali je za 4 mjeseca napredovao od 0 sklekova i 0 zgibova do 32 skleka i 15 polu-zgibova :D ja sam ga natjerao da trenira, i tako je oko sebe okupio dosta drugara i sad zajedno treniraju svaki dan napolju... Jeste da je meni ovo sve iritantno ali opet kazem   bolje i trenirati šah nego nista...

Tako je, respect.. svaki sport implementira covekove lepe osobine i socijalizuje ga
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #8 poslato: Januar 09, 2013, 01:42:58 posle podne »

Ja mislim da je ovaj video jedan od zasluznih da se u mom gradu pokrene grupa "street workout", momci treniraju po parkovima, organizuju takmicenja, stavljaju na youtube i dobro se zabavljaju. Sto se mene tice svaki oblik treniranja podrzavam... Imam malog brata u Novom Sadu (ima 13 godina) koji se isto lozi na sklekove, zgibove, propadnja i slicno, mali je za 4 mjeseca napredovao od 0 sklekova i 0 zgibova do 32 skleka i 15 polu-zgibova :D ja sam ga natjerao da trenira, i tako je oko sebe okupio dosta drugara i sad zajedno treniraju svaki dan napolju... Jeste da je meni ovo sve iritantno ali opet kazem   bolje i trenirati šah nego nista...
Sačuvana
daniel.t
Gost
« Odgovor #7 poslato: Januar 09, 2013, 01:24:58 posle podne »

Ne poredim ga ja sa bodybuilding-om, nego uvek imas u svakoj teretani one paljevine koje se loze na zgibove propadanja i kolicinu uradjenih istih i onda vidis kako to ovakvi likovi rade sa apsolutnom lakocom, polako i elegantno, a ne kao vecina pomenutih paljevina, a opet, ne izgledaju kao gimnasticari, nego nepucanije od vecine ljudi koji se ne bave profesionalno BB-om...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Januar 09, 2013, 12:26:58 posle podne »

Pogledajte samo bracu ruse i ukrajince, Hanibal im nije ni do kolena,a i mislim da je aktuelno svetski prvak u Bar izvodjenju bas ukrajinac, :D Oni su mozda prvi pokrenuli sve ovo, ali Rusi objasnjavaju dalje mnogo stvari..zasto ? Zato sto od 3 godina ih usmeravaju ka gimnastici, i kada on iz gimnasticarske sale nastavi u parku ,treba mu dva dana da pokupi sve hanibalove fore :)  8) ;D

A i ne znam sto se fenomen Hanibal uporedjuje sa vezbanjem u teretani, ko hoce da skace na sipku neka skace, samo neka ne pravi usporedbu sa teretanom, jer su dva razlicita pojma.. Ne znam sto bi se uporedjivala gimnastka sa teretanom i bodibildingom
« Poslednja izmena: Januar 09, 2013, 12:38:32 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
dingo666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 109

« Odgovor #5 poslato: Januar 09, 2013, 11:24:31 pre podne »

Tip je očigledno bivši gimnastičar i kao takav nije uopšte čudno što izvodi ovakve pokrete, odnosno vežbe sa lakoćom. Bilo koji ozbiljan gimnastičar bez problema odrađuje sve što i ovaj lik!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Januar 09, 2013, 10:20:37 pre podne »

Najpre je pitanje motiva zašto bi neko želeo da radi isto to što i on, pa tek onda da li može. ;)
Sačuvana
daniel.t
Gost
« Odgovor #3 poslato: Januar 09, 2013, 10:13:52 pre podne »

Slusaj, kontam ja da se on nije ovakav rodio, niti da je sedeci u fotelji i grickajuci cips stekao takve misice, ali mu u svakom slucaju skidam kapu, jer sam milion posto ubedjen da 98% ljudi na ovom forumu, kao i 110% ljudi iz teretane u kojoj ja vezbam ne moze da uradi ni pola ovoga sto je on uradio samo u ovom jednom klipu...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Januar 08, 2013, 10:16:08 posle podne »

Jeste, jede hamburgere i hot dog i odradi par zgibova i body fat petica :D Svi oni imaju podloge u gimnastici i dugogodisnji staz u teretanici, i steroidice iza sebe , pa su se setili kako da zarade i whoala, sve ostalo je dobro poznati marketing..

EDIT: To ne znaci da mu ne skidam kapu njemu i njima za sve sto rade.. Samo neka bude iskren prema fanovima :)
« Poslednja izmena: Januar 08, 2013, 10:21:09 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
daniel.t
Gost
« Odgovor #1 poslato: Januar 08, 2013, 10:03:46 posle podne »

Nisam pratio stare postove, pa ne znam da li je bilo reci o ovom liku... Bacite pogled. Covek je apsolutni kralj!  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.349 sekundi sa 19 upita.