TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395161 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 05:30:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje  (Pročitano 4170 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Januar 16, 2013, 10:41:09 posle podne »

Ishrana svaki dan mora biti u odnosu 50% UH ,35 % protein 15 masti....ti si iz ishrane izbacila hidrate...u pocetku ces smrsati ali kasnije kada pocnes da unosis hidrate veoma brzo ces se vratiti na staro.Potrebno je da budes u kalorijskom deficitu ali da unosis i hidrate !
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #6 poslato: Januar 16, 2013, 10:29:24 posle podne »

Ova ishrana ti je ok ukoliko se posmatraju namirnice koje unosis, ali mi nije jasan raspored obroka. Jako je bitno da imas konkretne obroke i uzine po potrebi. Zasto pirinac bas svaki peti dan? On je kvalitetna namirnica, mozes ga jesti slobodno.

I nes mozes popiti, pa cak i sa malo secera, nije to nista strasno ukoliko povedes racuna, mislim da je on bolja opcija nego 2 u 1.

Sto se sagorevaca tice mislim da mozes sacekati malo, da vidis kako ce ici sa korigovanom ishranom pa ga mozes ukljuciti ( pod pretpostavkom da ne dojis ).
Sačuvana
smotanamima
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #5 poslato: Januar 15, 2013, 02:23:07 posle podne »

Ne rekoh, visoka sam 168cm, trenutno imam 80 kg (posle 2 trudnoce), a kso devojka sam bila najzafovoljija sa 63-65kg kako izgledam .
Sačuvana
smotanamima
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #4 poslato: Januar 15, 2013, 02:21:41 posle podne »

Hvala puno na odgovorima. Evo kako se hranim vec 6 dana: grejp ujutru, posle malo dijet kikirikija sa pliecim belim, posle par kasika ela sira sa kupusom, posle jabuka, posle npr tunjevona sa oaprikom i brokolijem svezim. Posle treninga sam kupila protein i popihem meticu sa vodom. Nisam kupila sagorevac, da lii je potreban i da li nesto da menjam u ishrani? Mislila sam da svaki 5tidan pojedem pirinac sa salatom oli kuvani krompir ili ne?
Jos nesto, jedino sto volim je nes kafa sa mlekom e da li je manji greh da jednom dnevno napravim nes bez decera sa malo 0.5 mleka ili one kafe 2u1?
Hvala na pomoci  :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Januar 10, 2013, 08:36:39 posle podne »

Molim za pomoc . Krenula sam na kardio i teretanu, uglavnom jedem proteine, orasaste plodove, ponekad oirincane galete, jaja, ela sir i salatu. Da li mi treba neku sagiorevac masti i koji i da li pisle treninga da pijem protein i koji. Hvala unapred.

Pozdrav,

lepo sto si pocela da treniras. Inace, ne znam da li ( i koliko kilograma ) imas viska, osnovno je da se dobro hranis, svedes na minimum slatkise, gazirane sokove, hleb, peciva, ali da imas redovne obroke i da ti je ishrana raznovrsna. Min 2 - 3 litra vode, mada mozes i vise kad vezbas. Protein je uvek pozeljan a po meni, i neki multivitaminski kompleks, narocito u ovom periodu.

« Poslednja izmena: Januar 10, 2013, 08:50:27 posle podne od strane Dr Gorana Grkovic » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Januar 10, 2013, 01:28:21 posle podne »

Pozdrav i dobrodošla na forum!

Ako je ishrana sreĂ°ena sagorevač će dodatno ubrzati i poboljšati proces mršavljenja.  Ja ti preporučujem za početak L karnitin, njega devojke i najviše koriste. Odličan je, i trošićeš više masti kao energiju za trening.
Predlažem Biotech L karntin hrom.
U principu može se i bez sagorevača, ako je ishrana potpuno regulisana. AKo ti treba i mali podstrek za trening, predlažem Universal Unidyne. Odličan!

Protein - slobodno! glasam za protein uvek i kad su devojke u pitanju. Bar jedna merica posle treninga, a možeš i u toku dana. Preko dana može sa mlekom, a posle treninga sa vodom.
Imam preporuku za jedan protein predivnog ukusa, Scitec 100% whey professional , pa možeš da biraš  jagoda-bela čokolada, kapućino, čokolada-kokos, čokolada -lešnik, vanila -šumsko voće :)
Sačuvana
smotanamima
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Januar 10, 2013, 11:22:56 pre podne »

Molim za pomoc . Krenula sam na kardio i teretanu, uglavnom jedem proteine, orasaste plodove, ponekad oirincane galete, jaja, ela sir i salatu. Da li mi treba neku sagiorevac masti i koji i da li pisle treninga da pijem protein i koji. Hvala unapred.
« Poslednja izmena: Januar 10, 2013, 01:24:30 posle podne od strane MightyMO » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 17 upita.