TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:01:37 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: Šta su, po Vašem mišljenju, nedostaci Pansport foruma?
Previše savetuju oni koji nisu članovi Pansport tima
Ne dobijam dovoljno stručne i detaljne savete od Pansport tima
U Pansport timu treba da bude više lekara specijalizovanih za razne oblasti
Treba da bude više profesionalnih sportista u Pansport timu
Konfuzna je početna strana i teško se snalazim na forumu
Nešto drugo - napišite nam šta

Stranice: 1 ... 12 13 [14] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Šta su, po Vašem mišljenju, nedostaci Pansport foruma?  (Pročitano 121651 puta)
Korg
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200

« Odgovor #15 poslato: Februar 13, 2013, 08:29:22 posle podne »

Један савет. Не мора баш апликација да се направи, постоји апликација за форуме која се зове ,,Tapatalk'' вероватно су многи чули, па можете ту да пријавите форум.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14 poslato: Februar 13, 2013, 07:44:40 posle podne »

Jedan clan Pansport tima (ne zelim da ga imenujem), ponekada bukvalno uvredi kada pitas za savet, dodjes ovde kao pocetnik i tek ulazis u svet fitnessa,provodis sate na forumu citajuci,ali naravno uvek postoji nesto sto ti nije jasno, odlucis se da pitas nekoga ko je strucan, i na kraju dobijes odgovor na fazon-Pa kako mozes to da ne znas?? Ne bukvalno,ali to ti porucuje odgovorom... Mislim da bi trebali biti strpljivi sa nama,i treba da nas motivisu, jer ipak je to njihov posao, i sigurno su i oni na pocetku bili "praznog mozga" sto se tice fitnessa kada su poceli da se zanimaju za to. To je moja jedina primedba,ostalo je sve super :)
Na pocetku mi je smetalo sto je prvi post na neku temu na poslednjoj strani skroz dole,a ne na prvoj gore,ali navikla sam se :)

Mozes to da promenis u postavci svog profila, da ti najnovije poruke budu dole,klasicna verzija svakog foruma..
Sačuvana
Dunya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


« Odgovor #13 poslato: Februar 13, 2013, 06:21:33 posle podne »

Jedan clan Pansport tima (ne zelim da ga imenujem), ponekada bukvalno uvredi kada pitas za savet, dodjes ovde kao pocetnik i tek ulazis u svet fitnessa,provodis sate na forumu citajuci,ali naravno uvek postoji nesto sto ti nije jasno, odlucis se da pitas nekoga ko je strucan, i na kraju dobijes odgovor na fazon-Pa kako mozes to da ne znas?? Ne bukvalno,ali to ti porucuje odgovorom... Mislim da bi trebali biti strpljivi sa nama,i treba da nas motivisu, jer ipak je to njihov posao, i sigurno su i oni na pocetku bili "praznog mozga" sto se tice fitnessa kada su poceli da se zanimaju za to. To je moja jedina primedba,ostalo je sve super :)
Na pocetku mi je smetalo sto je prvi post na neku temu na poslednjoj strani skroz dole,a ne na prvoj gore,ali navikla sam se :)
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #12 poslato: Februar 13, 2013, 08:49:04 pre podne »

Hvala na sugestiji, ali s idejom o brisanju dela suplementacija za lepsi pol ne mogu da se slozim.
Sto se tice spajanja svega u jedan podforum, to je problematicno zbog toga sto je Pansport forum ogroman i bila bi velika zbrka u delu suplementacija da se to uradi. Napravili smo katalog u kojem postoje teme za svaki suplement posebno, ako si na to mislio http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=411.0

Ako imas jos neke sugestije, vrlo smo raspolozeni da ih cujemo.


Pozdrav
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #11 poslato: Februar 05, 2013, 01:48:43 pre podne »

Da se bolje organizuju teme i podforumi.
Na primer za suplementaciju da se ukloni ovo za lepsi pol i odnosu na cilj, da sve bude u jedan pod forum i da u njemu budu zalepljenje teme za svaki suplement posebno (kreatin,whey,bcaa,sagorevaci,no-reaktori,itd) sa detaljnim objasnjenjima za upotrebu, da se ne bi postavljala ista pitanja sto puta.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #10 poslato: Januar 30, 2013, 10:08:26 pre podne »

Hvala,jedino jos nisam pogledala 'off topic'  :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Januar 29, 2013, 10:08:30 posle podne »

Hvala na iznetom mišljenju. :)

Što se tiče chat teme, imamo je ovde http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=1973.13230
Sačuvana
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #8 poslato: Januar 29, 2013, 09:37:39 posle podne »

Meni kao pocetniku,mnogo konfuzno,mnogo istih tema,nekako kad bi se objedinilo u jednu,narocito ono 'treba mi savet'.Mislim nije to nedostatak,nego...mnogo ih ima.Otvori temu,pita za savet i vise ga nema.

I nedostaje mi jedna chat tema :)))),da mogu da pitam i nesto ne striktno vezano za temu...

Da ne duzim mnogo,to je ono sto sam na pocetku zapazila.

E da,jer mogu PP nekako drugacije da se nameste?Ne rade mi zvucnici. :))))))
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #7 poslato: Januar 23, 2013, 01:33:54 posle podne »

Android aplikacija!


Slazem se - jeste u planu, samo ceka pravi momenat :-)
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #6 poslato: Januar 23, 2013, 01:33:09 posle podne »

Fali vam rubrika gde bi mogli da postavljamo direkt pitanja vama iz Pansport menadzmenta....npr evo jednog, da li planirate uskuro akciju Dymatize Iso 100?

Otvarila sam temu - rado cu odgovoriti na sva pitanja, na koja mogu da odgovorim.

Link ka temi http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=170701.msg2337281#msg2337281


Sto se tice plana za stavljanje odredjenih proizvoda na akciju, nazalost to ne mogu da odgovorim, jer, kada bismo najavljivali akcije, ugrozili bismo redovnu prodaju.

Poz
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2013, 01:30:40 posle podne »

Android aplikacija!
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #4 poslato: Januar 23, 2013, 09:00:35 pre podne »

Molim da se drzimo teme.

Hvala  :)
Sačuvana
Nestor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #3 poslato: Januar 23, 2013, 12:33:20 pre podne »

Nisam upucen u to,ali ako nema mobilna verzija foruma,bilo bi odlicno da se napravi...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Januar 22, 2013, 01:53:11 pre podne »

Znam da se na pitanje iz kurtoazije ne odgovara pitanjem,i trebaju Vam odgovori na vase postavljeno pitanje..ali eto ja imam jedno onako kvalitetno pitanje..

Zasto je dosta kvalitetnih forumasa napustilo Pansport forum ? Ranijih godina dosta kvalitetnih ljudi su postavljali postovei teme ovde,i to kako vreme prolazi ide u zaborav..vecina njih su presli na drugim forumima.. i to oni koji su ovde bili najaktivniji.
Mozda pansport ekipa koja odrzava ovaj forum mora da se malo vise potrudi oko nekih stvari da zadrzi kvalitetne forumase koji se trude da napreduju,pomognu nekome,a i prvenstveno sebi.. I da se ociste naravno ljudi koji postave dva tri posta, i to je to..da se malo sredi ta baza korisnika koja je konfuzna..
Mozda bi sa vremena na vreme mogla neka motivacija pasti sa vase strane u smislu nekih nagrada,stimulacija za dalje posecivanje foruma,update foruma,osvezavanje,i sredjivanje tema..

To je za sad sto mi pada na pamet, ako budem se setio jos necega ,budem napisao..Hvala  8)
« Poslednja izmena: Januar 22, 2013, 01:56:21 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #1 poslato: Januar 18, 2013, 01:22:21 posle podne »

Pansport forum služi za to da reši vaše nedoumice, da bude mesto gde možete da se posavetujete sa stručnim timom i da razmenite iskustvo sa drugim korisnicima našeg tima. S obzirom na to, molimo vas da popunite našu anketu i pomognete nam da vaš i naš forum učinimo još boljim.

Ako ni jedan od odgovora ponuĂ°enih u anketi ne odgovara vašem mišljenju, u ovoj temi nam napišite koji je Vaš odgovor.
« Poslednja izmena: Januar 18, 2013, 01:27:04 posle podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
Stranice: 1 ... 12 13 [14] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 21 upita.