TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395000 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 11:43:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: Šta su, po Vašem mišljenju, nedostaci Pansport foruma?
Previše savetuju oni koji nisu članovi Pansport tima
Ne dobijam dovoljno stručne i detaljne savete od Pansport tima
U Pansport timu treba da bude više lekara specijalizovanih za razne oblasti
Treba da bude više profesionalnih sportista u Pansport timu
Konfuzna je početna strana i teško se snalazim na forumu
Nešto drugo - napišite nam šta

Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Šta su, po Vašem mišljenju, nedostaci Pansport foruma?  (Pročitano 126167 puta)
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #30 poslato: Mart 14, 2013, 11:41:42 pre podne »

Hteo bi da dodam,da sam prosle nedelje pokusao da porucim NO reaktor za drugara. Probah X pand,kazu mi- Nema. Onda malo kasnije pozovem,reko Labrada Charge,ni to nema. A na sajtu ne pise da nema.  :P  Ako je moguce malo cesce da se azuriraju stranice on line shop-a,sta imate a sta ne na lageru.  ;)

Ne sklanjamo sa sajta proizvode ako ih još ima u pojedinim prodavnicama. Sajt se azurira svakodnevno - cim u urednistvo stigne informacija da su rasprodate sve kolicine odredjenog proizvoda (i u veleprodaji i u maloprodajama) odmah se uklanja i sa sajta.

Hmmm zasto onda kad sam ja narucio protein sa ukusom jagode pisalo je na sajtu da ima (narucio online) a kada su me nazvali rekli su da nema i morao sam da uzmem neki drugi?
Sačuvana
"scientia est potentia"
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #29 poslato: Mart 14, 2013, 09:09:01 pre podne »

Hteo bi da dodam,da sam prosle nedelje pokusao da porucim NO reaktor za drugara. Probah X pand,kazu mi- Nema. Onda malo kasnije pozovem,reko Labrada Charge,ni to nema. A na sajtu ne pise da nema.  :P  Ako je moguce malo cesce da se azuriraju stranice on line shop-a,sta imate a sta ne na lageru.  ;)

Ne sklanjamo sa sajta proizvode ako ih još ima u pojedinim prodavnicama. Sajt se azurira svakodnevno - cim u urednistvo stigne informacija da su rasprodate sve kolicine odredjenog proizvoda (i u veleprodaji i u maloprodajama) odmah se uklanja i sa sajta.
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #28 poslato: Mart 14, 2013, 09:03:09 pre podne »

Ovo nije nedostatak vec kao neka sugestija.Isao sam danas da kupim kre-alkalyn,prodavac mi je rekao 2 pre i 2 posle kao i vecina ljudi na forumu,dok na vasem sajtu pise 1 pre i 1 posle.Neko ko npr gleda na sajtu i vidi takav preporuceni dnevni unos ima da se iznenadi kad mu prodavac bude rekao drugu stvar.Moje misljenje je bolje da stavite preporuceni dnevni unos : 1-2 pre i 1-2 posle treninga.Pozdrav !

Ovako stoji UPOZORENJE : Preporučene dnevne doze se ne smeju prekoračiti.

Pansport na deklaracije na srpskom jeziku koje su zalepljene na proizvodima i u informacije o proizvodima na sajtu, mora da napiše preporučenu upotrebu koja je odobrena od srpskih nadležnih institucija.
U slucaju Kre Alkalyna je to - dve kapsule dnevno, jednu pre i jednu posle treninga. TakoĂ°e, upozorenja koja stoje su zakonom propisana i moraju da se nalaze na svakoj deklaraciji i svakoj stranici u internet prodavnici.

Nažalost,
preporučene upotrebe koje su odreĂ°ene u Srbiji često se razlikuju od preporučene upotrebe proizvoĂ°ača, a zaposleni u radnjama se trude da posavetuju onako kako bi trebalo da bude, a ne onako kako je odobreno od Farmaceutskog fakulteta - otuda neslaganje.
Najdrasticniji primer  je kod NO reaktora Hot Blood, gde je zbog količine nikotinske kiseline koja je odreĂ°ena kao dozvoljena, propisana preporučena upotreba od 2g ovog NO reaktora. Naravno, u prodavnici vas neće tako posavetovati, jer bi to znacilo da jednu kesicu (koja bi trebalo da je jedna doza) treba da podelite na 10 jednakih delova.
Zakon je zakon, i moramo ga postovati, a što nije baš uvek kakav bi trebalo da bude, e to je već problem koji je rasprostranjen na sve grane privrede, a ne samo na uvoz i distribuciju dodataka ishrani.
Nadam se da smo barem malo razresili dilemu :-)
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #27 poslato: Mart 14, 2013, 12:39:16 pre podne »

Kapiram ljudi,ali stavite na sajt update...Kao sto pise na kutiji nek stoji i na internet prodavnici ;)
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
pedjoni986
Gost
« Odgovor #26 poslato: Mart 13, 2013, 09:13:56 posle podne »

evo i dodatak za 3 3 odnos, slikana moja kutija.201 + je u prevodu 90kg+

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #25 poslato: Mart 13, 2013, 09:03:03 posle podne »

Zvanično uputstvo proizvoĂ°ača - do 175 libri težine: 1 + 1 kap, preko toga: 2 + 2
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #24 poslato: Mart 13, 2013, 08:55:23 posle podne »

Ovo nije nedostatak vec kao neka sugestija.Isao sam danas da kupim kre-alkalyn,prodavac mi je rekao 2 pre i 2 posle kao i vecina ljudi na forumu,dok na vasem sajtu pise 1 pre i 1 posle.Neko ko npr gleda na sajtu i vidi takav preporuceni dnevni unos ima da se iznenadi kad mu prodavac bude rekao drugu stvar.Moje misljenje je bolje da stavite preporuceni dnevni unos : 1-2 pre i 1-2 posle treninga.Pozdrav !

Ovako stoji UPOZORENJE : Preporučene dnevne doze se ne smeju prekoračiti.

POgledaj iza na krealkalin kutiji da su doze zavisno od kilaze, 1-1 je za mrsavije ektomorfe, tj pocetnike. 2-2 za vezbace do 90 kg,a za preko 90 kg je odnos 3-3 .... ako govorimo o ljubicastom EFX krealkalinu..
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #23 poslato: Mart 13, 2013, 06:26:47 posle podne »

Hteo bi da dodam,da sam prosle nedelje pokusao da porucim NO reaktor za drugara. Probah X pand,kazu mi- Nema. Onda malo kasnije pozovem,reko Labrada Charge,ni to nema. A na sajtu ne pise da nema.  :P  Ako je moguce malo cesce da se azuriraju stranice on line shop-a,sta imate a sta ne na lageru.  ;)
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #22 poslato: Mart 13, 2013, 05:34:07 posle podne »

Ovo nije nedostatak vec kao neka sugestija.Isao sam danas da kupim kre-alkalyn,prodavac mi je rekao 2 pre i 2 posle kao i vecina ljudi na forumu,dok na vasem sajtu pise 1 pre i 1 posle.Neko ko npr gleda na sajtu i vidi takav preporuceni dnevni unos ima da se iznenadi kad mu prodavac bude rekao drugu stvar.Moje misljenje je bolje da stavite preporuceni dnevni unos : 1-2 pre i 1-2 posle treninga.Pozdrav !

Ovako stoji UPOZORENJE : Preporučene dnevne doze se ne smeju prekoračiti.
« Poslednja izmena: Mart 13, 2013, 06:45:01 posle podne od strane TeaMan » Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #21 poslato: Februar 14, 2013, 10:34:40 posle podne »

Da li imas predlog kako da se preimenuje ovaj podforum?
Pa dovoljno je samo podforum Suplementi(Suplementacija)

Trenutna podela ce mi postati prihvatljiva ako mi neko malo razgranici grupe suplemenata za "fit izgled", "definiciju", "cistu misicnu masu" i sl. Sve su to manje vise iste potrebe suplemenata...

Ovakva podela odgovara nekome ko dodje jednom na forum bez ikakvog predznanja i hoce instant fix.

Jasna je potreba podredjenosti podforuma prodaji Pansporta i naravno da nisam protiv toga. Pozitivna stvar su recimo lekari, kojih tesko da bi bilo da nema prodaje. Ali pojednostavite malo forum i ukinite ove navedene glupe podforume.
+1
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #20 poslato: Februar 14, 2013, 01:57:08 posle podne »

Da li imas predlog kako da se preimenuje ovaj podforum?
Pa dovoljno je samo podforum Suplementi(Suplementacija)

Trenutna podela ce mi postati prihvatljiva ako mi neko malo razgranici grupe suplemenata za "fit izgled", "definiciju", "cistu misicnu masu" i sl. Sve su to manje vise iste potrebe suplemenata...

Ovakva podela odgovara nekome ko dodje jednom na forum bez ikakvog predznanja i hoce instant fix.

Jasna je potreba podredjenosti podforuma prodaji Pansporta i naravno da nisam protiv toga. Pozitivna stvar su recimo lekari, kojih tesko da bi bilo da nema prodaje. Ali pojednostavite malo forum i ukinite ove navedene glupe podforume.
« Poslednja izmena: Februar 14, 2013, 01:59:13 posle podne od strane BBBbbb » Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #19 poslato: Februar 14, 2013, 12:47:35 posle podne »

Da li imas predlog kako da se preimenuje ovaj podforum?

Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #18 poslato: Februar 14, 2013, 10:38:26 pre podne »

Ja i dalje ne mogu da se nacudim organizaciji podforuma sa nazivima po sablonu:
"Kombinacija za xxxxxxxx*"
*Dodati jednu do dve reci po zelji.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #17 poslato: Februar 14, 2013, 09:21:25 pre podne »

Dunya

Hvala za učešće u ovoj temi. Svako mišljenje je dragoceno i biće uzeto u obzir.
Što se tiče podešavanja redosleda postova, na ovoj slici sam objasnio kako to možeš promeniti. :)

mislim da zaista nije problem po defaultu da se podesi ova opcija za sve novoregistrovane korisnike.

Bezveze je da se ovakva tehnička stvar za koju je potrebno 2 minuta posla administratoru provlači zadnjih nekoliko godina.

Ni na jednom drugom forumu niko od novih članova ne mora ovo sam da podešava, samo se ovde vuče već godinama ista iritirajuća stvar...

Osim toga, zašto otvarate temu šta treba da se popravi na posebnom mestu, kada već ima tema ovde, i onda sve to na šta ljudi imaju zamerke zanemarite ili kažete 'biće uskoro', a ništa opet godinama ne menjate... kao da neko stalno izbegava da se uhvati u koštac sa hiljadama postova i kompletnom rekonstrukcijom foruma koja vam je bila neophodna pre 3 godine, kamoli danas.

Potpisujem da se sa ovim što sam napisao može složiti 99% članova koji su ovde stalni najmanje godinu dana.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Februar 13, 2013, 09:38:41 posle podne »

Dunya

Hvala za učešće u ovoj temi. Svako mišljenje je dragoceno i biće uzeto u obzir.
Što se tiče podešavanja redosleda postova, na ovoj slici sam objasnio kako to možeš promeniti. :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 22 upita.