TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 03:37:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: Šta su, po Vašem mišljenju, nedostaci Pansport foruma?
Previše savetuju oni koji nisu članovi Pansport tima
Ne dobijam dovoljno stručne i detaljne savete od Pansport tima
U Pansport timu treba da bude više lekara specijalizovanih za razne oblasti
Treba da bude više profesionalnih sportista u Pansport timu
Konfuzna je početna strana i teško se snalazim na forumu
Nešto drugo - napišite nam šta

Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Šta su, po Vašem mišljenju, nedostaci Pansport foruma?  (Pročitano 127592 puta)
Aleksandar86
Gost
« Odgovor #90 poslato: Februar 28, 2014, 06:19:06 posle podne »

Ja imam jednu primedbu,trebalo bi da ljudi koji daju savete budu konkretni a ne da se sprdaju sa nekim i onda kad im taj neko odgovori on ispadne,glup,grub,magarac,kompleksas.To treba da se popravi a ne da se neciji postovo ismevaju i da se ta osoba koja je to pisala ismeva.Ne postuje te ono sto ste navelu na pocetku foruma da se moze slobodno postaviti pitanje bez bojazni da ce vas neko ismevati,konkretno za mene se kaze da se ophodim ovde grubo prema ljudima a to oni rade,tako sto se sprdaju sa stvarima koje napisem,a ja ovde nisam dosao da se svadjam,budite malo realni i pre svega ljudi.

Na ovoj adresi je cela prepiska sve ono sto sam pitao i sto su mi odgovarali neka se paziljivo sve procita jer ja ne vidim da sam tu ispao grub,i nije mi jasno ako sam negde pogresio i izvinuo se zasto se dalje nastavlja sa vredjanjem prema meni,mislim to mogu i ja ali onda cu biti banovan,ne znam jer vi to toleriste bezobrazluk?

eto to je to. ???
« Poslednja izmena: Februar 28, 2014, 06:23:51 posle podne od strane Aleksandar86 » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #89 poslato: Januar 06, 2014, 01:35:21 pre podne »

Hvala mister što si i mene spomenuo.Meni je zadovoljstvo ukoliko nekome mogu pomoći i ako neko prati moj rad i ceni moj trud.Ono što ja mogu obećati i već sam počeo sa time je postavljanje mojih video klipova vežbi kako za armwrestling tako i bb.Neke sam već postavio a uskoro stižu još pa ukoliko ima pitanja slobodno pišite u mom delu foruma u mojoj temi namenjenoj za vaša pitanja jer tamo samo ja odgovaram.
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #88 poslato: Januar 04, 2014, 03:13:33 pre podne »

Pa evo i ja da iznesem neko svoje misljenje,zaista imam sve pohvale za Mighty,Roberta,Marka,Alena,Zoltana,dr Goranu, dr Ognjena koji stvarno na temi povreda  radi odlicno,stvarno mu se divim kako odgovara svima i na koji nacin,treba to sve izdrzati,uopsteno svi su za pohvalu (trenutno sam se sjetio ovih imena,mozda sam nekoga zaboravio) jer nije lako konstantno odgovarati pogotovo na jedna te ista pitanja koja se stalno vrte u krug.

E sad sto se tice izgleda foruma meni se licno ne svidja i ja mislim da bi neki novi izgled privukao i dosta vise clanova.Ne mogu reci da je nepregledan,jer se vidi da se zaista trudilo da se sve postavi na svoje mjesto,medjutim sa jedne strane i jeste nepregledan jer je uopsteno dizajn foruma los (po mom laickom misljenju),mislim da je u neku ruku odbojan i da ne privlaci ljude,,ova crno-bijela nijansa  nekako djeluje zbrkano,mislim da je potreban jedan cjelokupni redizajn foruma,mislim da bi trebali da razmislite o tome,da planirate u buducnosti to da odradite :).....inace sto se tice "postavke" za savjete :)   svee pohvale,nema nikakve zamjerke,ono sto se meni posebno svidja jeste sto nema konstantnog pritiska da se kupuju suplementi iz Pansport-a,nego se daju sasvim objektivni i realni komentari,to je sigurno veliki plus,za duzi opstanak ljudi na forumu.
Sačuvana
plivacpk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45


« Odgovor #87 poslato: Decembar 11, 2013, 11:12:51 pre podne »


I na moj moj profil kad se udje moze nesto od DMX-a ili 2pac-a da se cuje diskretno u pozdanin ;)
[/quote]

Hhaha to to kad se ulazi onako kao spicaa :))
tam tam tam
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #86 poslato: Decembar 11, 2013, 10:38:32 pre podne »

Imam jos dva predloga za pansport forum,da napravite na svacijem profilu opcije da mogu da se popunjavaju na primer kao sto sad imate Ime i prezime,mesto,godiste,imejl,neki sajt da uacite,u koju teretanu idete,kojim se sportom bavite i da budu ne obavezna pitanja znaci da ne mora da se odgovara na pitanja zbog ovih koji ne treniraju nista ili tako nesto slicno i na profilu da se stavi da mogu da se ubacuju tvoje slike na tvoj acaunt tako da neko kad udje na tvoj profil moze da vidi tvoje slike i tako,ako me niste dobro razumeli odgovorite da pokusavam bolje da vam pojasnim :)

Ja iskreno mislim da bi to bila veoma dobra stvar,da mozete da imate dobar pregled o svakom clanu :)
Hvala u napred i pozdrav
I na moj moj profil kad se udje moze nesto od DMX-a ili 2pac-a da se cuje diskretno u pozdanin ;)
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #85 poslato: Decembar 11, 2013, 09:38:55 pre podne »

moram da vam kazem da mi izrazito smetaju neodgovarajuci naslovi tema, tacnije receno kada neko otvori temu sa specificnim naslovom tipa taj i taj je uradio to i to, i naravno tema se razvija i dodje do toga da se nakon par godina od otvaranja teme naravno pise o nekim sasvim drugim stvarima

hocu reci, mozda ne bi bilo lose nakon nekog vremena izeditovati naslove tema, spojiti, srediti, da svaki sportista ima svoju temu u kojoj se pise o njegovom radu :)

valjda je neko razumeo :D
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #84 poslato: Decembar 10, 2013, 09:52:16 posle podne »

Potpuno se slažem. Uzećemo ovo u obzir.
Sačuvana
plivacpk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45


« Odgovor #83 poslato: Decembar 10, 2013, 09:42:57 posle podne »

@Robert dadaad slicno kao na bb.com ja mislim da bi to bila jako dobra i zanimljiva stvar :)

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #82 poslato: Decembar 10, 2013, 03:41:20 posle podne »

Imam jos dva predloga za pansport forum,da napravite na svacijem profilu opcije da mogu da se popunjavaju na primer kao sto sad imate Ime i prezime,mesto,godiste,imejl,neki sajt da uacite,u koju teretanu idete,kojim se sportom bavite i da budu ne obavezna pitanja znaci da ne mora da se odgovara na pitanja zbog ovih koji ne treniraju nista ili tako nesto slicno i na profilu da se stavi da mogu da se ubacuju tvoje slike na tvoj acaunt tako da neko kad udje na tvoj profil moze da vidi tvoje slike i tako,ako me niste dobro razumeli odgovorite da pokusavam bolje da vam pojasnim :)

Ja iskreno mislim da bi to bila veoma dobra stvar,da mozete da imate dobar pregled o svakom clanu :)
Hvala u napred i pozdrav

Kao na bb.com, a? ;D :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #81 poslato: Decembar 10, 2013, 01:05:43 posle podne »

kao neki mini profil, pa interesantna je ideja, zvuci zanimljivo :)
Sačuvana
plivacpk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45


« Odgovor #80 poslato: Decembar 10, 2013, 12:28:31 posle podne »

Imam jos dva predloga za pansport forum,da napravite na svacijem profilu opcije da mogu da se popunjavaju na primer kao sto sad imate Ime i prezime,mesto,godiste,imejl,neki sajt da uacite,u koju teretanu idete,kojim se sportom bavite i da budu ne obavezna pitanja znaci da ne mora da se odgovara na pitanja zbog ovih koji ne treniraju nista ili tako nesto slicno i na profilu da se stavi da mogu da se ubacuju tvoje slike na tvoj acaunt tako da neko kad udje na tvoj profil moze da vidi tvoje slike i tako,ako me niste dobro razumeli odgovorite da pokusavam bolje da vam pojasnim :)

Ja iskreno mislim da bi to bila veoma dobra stvar,da mozete da imate dobar pregled o svakom clanu :)
Hvala u napred i pozdrav
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #79 poslato: Decembar 10, 2013, 12:03:36 pre podne »

Pozdrav i tebi, i dobro nam došao. :)  Hvala što si izneo svoje utiske o forumu.

Što se tiče praćenja napretka, koristimo ovaj deo foruma http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=17.0

Tu možeš otvoriti svoju temu, predstaviti se, i postaviti slike svoje forme.
Sačuvana
Jev
Gost
« Odgovor #78 poslato: Decembar 09, 2013, 06:35:28 posle podne »

Konfuzna je poèetna strana i teško se snalazim na forumu

Forum je veoma zbunjujuć i ružan za oko.
Na primer, da li postoji neka introduction tema, i gde mogu da postavim temo za praćenje napretka? Hvala!

Uzgred, pozdrav svima!
Sačuvana
plivacpk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45


« Odgovor #77 poslato: Decembar 01, 2013, 01:12:38 posle podne »

Predlog
Mogli bi da ubacite redirekt ikonice na forumu negde na dnu ili pri vrhu za sajt,fb,twiter ili sta vec imate vase,i chat da se ubac
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #76 poslato: Novembar 23, 2013, 11:09:42 posle podne »

Mislio je verovatno na live chat, ali mislim da je to zaista suvišno za ovaj forum. :)
To bi bilo OK,kad bi prica mogla da se ogranici na sportske teme ,ishranu i sl.Ali to bi se verovatno pretvorilo u chat za muvanje,lupanje gluposti i ostalo :)
Mogli bi da napravite opciju,da recimo ko je on-line na forumu,budu korisnici u mogucnosti da ga kontaktiraju u formi "caskanje" da mu se otvori poseban prozor za private chat.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.31 sekundi sa 21 upita.