TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 10:02:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: Šta su, po Vašem mišljenju, nedostaci Pansport foruma?
Previše savetuju oni koji nisu članovi Pansport tima
Ne dobijam dovoljno stručne i detaljne savete od Pansport tima
U Pansport timu treba da bude više lekara specijalizovanih za razne oblasti
Treba da bude više profesionalnih sportista u Pansport timu
Konfuzna je početna strana i teško se snalazim na forumu
Nešto drugo - napišite nam šta

Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Šta su, po Vašem mišljenju, nedostaci Pansport foruma?  (Pročitano 126110 puta)
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #105 poslato: Mart 01, 2014, 03:36:14 posle podne »

Ok,da se vratimo makar malo na temu. ;) Meni i dalje nedostaje android aplikacija, i za vasu prodavnicu, i za forum! Ima li naznaka da ce se pojaviti u skorije vreme?
Sačuvana
Aleksandar86
Gost
« Odgovor #104 poslato: Mart 01, 2014, 03:21:18 posle podne »

To ako je on obrisao temu treba da reše admini i modovi. Prvo da admini ukinu tu opciju, a onda da se taj postupak u buduće kažnjava.

Aleksandre86 uzmi ovo
 www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/NU462-Isobolic.html

A niko ne može da ti citira uvrede jer si ti ili modovi, mada čisto sumnjam, obrisao celu temu i napravio i ovde ostale članove budalama.

 
...i nije bila napomena vec neka vrsta lecenje kompleksa ali nema veza,hvala sto si dao odgovor.


Ovde indirektno govoriš da je neko iskompleksiran.
To je vreĂ°anje.

OK ali je sam se izvinuo za to?jesam nem problema sve u svemu evo brisem svoj profil ako ce to nekog da zadovolji i kraj price,eto toliko,i ne znam od kad je lecenje kompleksa uvreda.

gluposti ali nema veze.
Sačuvana
Пеђа
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 317

« Odgovor #103 poslato: Mart 01, 2014, 03:16:28 posle podne »

To ako je on obrisao temu treba da reše admini i modovi. Prvo da admini ukinu tu opciju, a onda da se taj postupak u buduće kažnjava.

Aleksandre86 uzmi ovo
 www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/NU462-Isobolic.html

A niko ne može da ti citira uvrede jer si ti ili modovi, mada čisto sumnjam, obrisao celu temu i napravio i ovde ostale članove budalama.

 
...i nije bila napomena vec neka vrsta lecenje kompleksa ali nema veza,hvala sto si dao odgovor.


Ovde indirektno govoriš da je neko iskompleksiran.
To je vreĂ°anje.
Sačuvana
Aleksandar86
Gost
« Odgovor #102 poslato: Mart 01, 2014, 02:32:23 posle podne »

Zamolio bih da mi ne odgovaraju ljudi koji nisu clanovi Pansport tima i tacka,jer ovo je previse bezobrazno,ako neko ne cita moje odgovore i ako neko misle da covek ne moze da pogresi,napravi lapsus,izvini se onda takva osoba ne treba da me kometarise posto nije covek.
Sačuvana
Aleksandar86
Gost
« Odgovor #101 poslato: Mart 01, 2014, 02:31:33 posle podne »

izvinuo-izvinio,
jer citas-jel citas
posle zareza ide razmak,
upravu- u pravu

I dajte banujte ovog trola, dosao je samo da se raspravlja ovde.
izvinuo-izvinio,
jer citas-jel citas
posle zareza ide razmak,
upravu- u pravu

I dajte banujte ovog trola, dosao je samo da se raspravlja ovde.
Nisam troll i ako ne znam sta to znaci nisu mi poznati ti retardirani izrazi pozajmljeni od Amera,ti si taj koji se svadja ovde ja tebe ne napadam,aj sad cao.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #100 poslato: Mart 01, 2014, 02:28:40 posle podne »

izvinuo-izvinio,
jer citas-jel citas
posle zareza ide razmak,
upravu- u pravu

I dajte banujte ovog trola, dosao je samo da se raspravlja ovde.
Sačuvana
Aleksandar86
Gost
« Odgovor #99 poslato: Mart 01, 2014, 02:21:19 posle podne »

Tek sad vidim da si izbrisao sve postove koji ti ne idu u korist, tacnije i celu temu, a ovde na sav glas kritikujes kako smo nekorektni i bezobrazni.Neki od nas su utrosili vreme kucajuci po 15-20 redova da ti ukazu gde gresis, i kako stoje stvari.Ovo je stvarno nekorektno i bezobrazno sa tvoje strane,a treca stvar nije ni sportski.Tvoj problem je sto neces da prihvatis sugestiju koja ti se ne svidja, i protivna je onome kako si ti zamislio. Nisi mali imas 27 godina, trebalo bi da imas neku kulturu komuniciranja na forumu. I s obzirom da kako kazes vezbas vec 7-8 godina nisi apsolutni pocetnik, trebalo bi poznajes neke osnove ovog sporta, a ne da reagujes kroz ego koji je srazmeran tvom ne znanju i zabludama koje imas u vezi ishrane i suplemenata.
Da li znas zasto sam izbrisao taj post?drugo jer citas sta sam napisao ispod?ocito ne,oces ponovo da ti ponovim,ako sam rekao da se bavim time 7-8 godina znaci bavio sam se rekreativno bez ikakvog koriscenja suplementacije ili bilo cega,trece nemam ja nikakav kompleks ali ako hoces da ti ponovim ponovo da zadovoljim tvoju ego,rekao sam da sam pogresio i  da sam se izvinuo,koliko puta jos to treba da ti ponovim?
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #98 poslato: Mart 01, 2014, 02:16:19 posle podne »

Tek sad vidim da si izbrisao sve postove koji ti ne idu u korist, tacnije i celu temu, a ovde na sav glas kritikujes kako smo nekorektni i bezobrazni.Neki od nas su utrosili vreme kucajuci po 15-20 redova da ti ukazu gde gresis, i kako stoje stvari.Ovo je stvarno nekorektno i bezobrazno sa tvoje strane,a treca stvar nije ni sportski.Tvoj problem je sto neces da prihvatis sugestiju koja ti se ne svidja, i protivna je onome kako si ti zamislio. Nisi mali imas 27 godina, trebalo bi da imas neku kulturu komuniciranja na forumu. I s obzirom da kako kazes vezbas vec 7-8 godina nisi apsolutni pocetnik, trebalo bi poznajes neke osnove ovog sporta, a ne da reagujes kroz ego koji je srazmeran tvom ne znanju i zabludama koje imas u vezi ishrane i suplemenata.
Sačuvana
Aleksandar86
Gost
« Odgovor #97 poslato: Mart 01, 2014, 01:39:55 posle podne »

Znaci Izvinuo sam se samo izgleda da ti to ne znas sta znaci.
Sačuvana
Aleksandar86
Gost
« Odgovor #96 poslato: Mart 01, 2014, 01:35:33 posle podne »

Aleksandre,ti ocigledno imas problem sa prihvatanjem nekih stvari. Ne baratas pojmovima uopste,natropao si tamo gluposti kako je jaje masnije od kremenadle, te da si agresivan bez slatkisa, kako mi pocinjemo nase recenice.kako sam ti preporucio da jedes 5x2oo grama piletine,a ja ti napisao da je osnovni izvor proteina meso,upalio si se i ako sam ti iskuckao +/- nekih 15 redova teksta. Ne postoji magican odgovor na tvoj zahtev da se full oporavis posel teskog treninga jer posle treninga ti hoces da popijes solju jogurta. Ili da pojedes vocku. Nikad mi ni jedan forumas niej ni malo smetao, ti si prvi jer si vise nego bezobrazan, ego ti je obrnuto proporcionalan obrazovanju i kulturi. Niko te nije napadao. Ako si banovan vec na drugom forumu,a ovde smo svi hejteri, zapitaj se kakav ti imas problem sa samim sobom. Zao mi je sto nisam ja moderator samo 1o minuta,da mogu lepo da uradim 1oo sklekova pa da te banujem, obrisem,oplacem i sacuvam tvoje post-ove za nauk drugima kako se (ne)treba ponasati na forumu kada drugi pokusaju da ti pomognu. Pozdrav.
Covek ima pravo da pogresi,drugo ti dokazujes da si bezobrazan i to mnogo,da li si citao da sam se izvinuo jer sam pogresio?
« Poslednja izmena: Mart 01, 2014, 01:39:15 posle podne od strane Aleksandar86 » Sačuvana
Aleksandar86
Gost
« Odgovor #95 poslato: Mart 01, 2014, 01:34:34 posle podne »

samo mi navedi pasus gde sam ispao bezobrazan?samo to mi reci konkretno citiraj.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #94 poslato: Mart 01, 2014, 01:11:17 posle podne »

Aleksandre,ti ocigledno imas problem sa prihvatanjem nekih stvari. Ne baratas pojmovima uopste,natropao si tamo gluposti kako je jaje masnije od kremenadle, te da si agresivan bez slatkisa, kako mi pocinjemo nase recenice.kako sam ti preporucio da jedes 5x2oo grama piletine,a ja ti napisao da je osnovni izvor proteina meso,upalio si se i ako sam ti iskuckao +/- nekih 15 redova teksta. Ne postoji magican odgovor na tvoj zahtev da se full oporavis posel teskog treninga jer posle treninga ti hoces da popijes solju jogurta. Ili da pojedes vocku. Nikad mi ni jedan forumas niej ni malo smetao, ti si prvi jer si vise nego bezobrazan, ego ti je obrnuto proporcionalan obrazovanju i kulturi. Niko te nije napadao. Ako si banovan vec na drugom forumu,a ovde smo svi hejteri, zapitaj se kakav ti imas problem sa samim sobom. Zao mi je sto nisam ja moderator samo 1o minuta,da mogu lepo da uradim 1oo sklekova pa da te banujem, obrisem,oplacem i sacuvam tvoje post-ove za nauk drugima kako se (ne)treba ponasati na forumu kada drugi pokusaju da ti pomognu. Pozdrav.
Sačuvana
Aleksandar86
Gost
« Odgovor #93 poslato: Februar 28, 2014, 06:52:54 posle podne »

cova postavio si pitanje koje si ladno mogao da proguglas ili da potrazis po forumu i odgovor bi sigurno dobio, pored toga si dobio odlicne savjete i niko ti nije reko da si glup... vec sam jednom napomenuo, bilo bi dobro da se u forum postavi
 -osnovni plan treninga za pocetnike za snagu/hipertrofiju/izdrzljivost itd
 -osnovni plan ishrane i bitne stvari za nabacivanje mase/skidanje kila + suplementi
i da u tim temama ljudi koji  citaju i nesto im ne bude jasno mogu da pitaju neke sitnice, a ne da se svaki put otvara nova tema... i temu obavezno postaviti na jako jako jako vidljivo mjesto jer vidim nikome se ne da malo pretraziti po forumu vec svi otvaraju nove teme tipa hej jel dobar ovaj "program"...
to za osnovni plan to si potpuno upravu.
Sačuvana
Aleksandar86
Gost
« Odgovor #92 poslato: Februar 28, 2014, 06:52:03 posle podne »

cova postavio si pitanje koje si ladno mogao da proguglas ili da potrazis po forumu i odgovor bi sigurno dobio, pored toga si dobio odlicne savjete i niko ti nije reko da si glup... vec sam jednom napomenuo, bilo bi dobro da se u forum postavi
 -osnovni plan treninga za pocetnike za snagu/hipertrofiju/izdrzljivost itd
 -osnovni plan ishrane i bitne stvari za nabacivanje mase/skidanje kila + suplementi
i da u tim temama ljudi koji  citaju i nesto im ne bude jasno mogu da pitaju neke sitnice, a ne da se svaki put otvara nova tema... i temu obavezno postaviti na jako jako jako vidljivo mjesto jer vidim nikome se ne da malo pretraziti po forumu vec svi otvaraju nove teme tipa hej jel dobar ovaj "program"...
Pa guglao sam ali mi nije bilo jasno pa sam dosao ovde i postavio pitanje,i nije bila napomena vec neka vrsta lecenje kompleksa ali nema veza,hvala sto si dao odgovor.
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #91 poslato: Februar 28, 2014, 06:44:16 posle podne »

cova postavio si pitanje koje si ladno mogao da proguglas ili da potrazis po forumu i odgovor bi sigurno dobio, pored toga si dobio odlicne savjete i niko ti nije reko da si glup... vec sam jednom napomenuo, bilo bi dobro da se u forum postavi
 -osnovni plan treninga za pocetnike za snagu/hipertrofiju/izdrzljivost itd
 -osnovni plan ishrane i bitne stvari za nabacivanje mase/skidanje kila + suplementi
i da u tim temama ljudi koji  citaju i nesto im ne bude jasno mogu da pitaju neke sitnice, a ne da se svaki put otvara nova tema... i temu obavezno postaviti na jako jako jako vidljivo mjesto jer vidim nikome se ne da malo pretraziti po forumu vec svi otvaraju nove teme tipa hej jel dobar ovaj "program"...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 21 upita.