TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:24:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: Šta su, po Vašem mišljenju, nedostaci Pansport foruma?
Previše savetuju oni koji nisu članovi Pansport tima
Ne dobijam dovoljno stručne i detaljne savete od Pansport tima
U Pansport timu treba da bude više lekara specijalizovanih za razne oblasti
Treba da bude više profesionalnih sportista u Pansport timu
Konfuzna je početna strana i teško se snalazim na forumu
Nešto drugo - napišite nam šta

Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Šta su, po Vašem mišljenju, nedostaci Pansport foruma?  (Pročitano 121708 puta)
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #120 poslato: Avgust 03, 2014, 01:29:42 posle podne »

Nekad se pricalo o tome na ovom forumu otvoreno, i odjednom se politika foruma promenila pre par godina..Ali svakako ce nekad morati ponovo to uvesti, jer hteli da priznamo ili ne 70-80% vezbaca uzima aas(60% doduse nepravilno) i upravo zbog toga je potrebna strucna edukacija.
Pazi samo jedno iskustvo vezbaca o odredjenom aas mnogo znaci nekome ko planira kuru ( valjda mi nece obrisati profil zbog ove reci :D). Mnogo likova sam cuo da kazu kada su ljubomorni na neciji izgled'' ma bodu se onim sterojidima direkt u venu'' :D Znaci edukacija. Dosta ljudi je otislo odavde jer kada dodju do tog stadiuma da zele da se bocnu na ovom forumu nema nista o tome a na svim drugim ima. Verovatno su naucili dosta o ishrani i treningu pa sad zele da se bace na to ''trece''. To za 70% da koriste si u pravu skroz, a od tih 70% pa 90% njih izgleda SMESNO. Ja imam 19god i za sada me ovo ne zanima, mozda hoce kasnije nemam pojma ali sad definitivno ne. I ako me bude zanimalo i budem zeleo da svoj bilding dignem na novi stepen garantujem da niko nece hteti da mi licno isprica sta i kako konkretno, i da objasni...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #119 poslato: Avgust 03, 2014, 01:19:34 posle podne »

Nekad se pricalo o tome na ovom forumu otvoreno, i odjednom se politika foruma promenila pre par godina..Ali svakako ce nekad morati ponovo to uvesti, jer hteli da priznamo ili ne 70-80% vezbaca uzima aas(60% doduse nepravilno) i upravo zbog toga je potrebna strucna edukacija.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #118 poslato: Avgust 03, 2014, 12:47:31 posle podne »

mislim da je ovo jedini forum gde je to zabranjeno a inace vezbace to najvise i zanima.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #117 poslato: Avgust 03, 2014, 12:17:14 posle podne »

to sto ne pisete o aas i ostalim nedozvoljenim stvarcicama i uopste sto ne dozvoljavate da forumasi pisu o njima
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #116 poslato: Avgust 02, 2014, 10:01:07 pre podne »

Naš tim se zaista trudi svima da pomogne koliko god može i šta god da vas interesuje treba da pitate.
Samo molimo vas za strpljenje i dobićete odgovore.
Hvala puno na pohvalama ali naravno i kritikama koje prihvatamo i trudimo se da budemo još bolji.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #115 poslato: Jul 31, 2014, 06:52:05 posle podne »

I najmanje ima steroidasa (for now) :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #114 poslato: Jul 31, 2014, 11:54:31 pre podne »

Citao sam i druge forume, ovde ubedljivo najmanje sujete, vredjanja i omalovazavanja (vec uplasenih) pocetnika...
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #113 poslato: Jul 31, 2014, 11:50:54 pre podne »

Forum je odlican,odgovor se dobija jako brzo,meni je ovo odlicno :) i ekipa je odlicna takodje :)
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #112 poslato: Jul 25, 2014, 08:11:15 posle podne »

Pozdrav svima, forum je odlican I ima dosta dobrih informacija za nas pocetnike. Jedna stvar bi mozda mogla da nam pomogne u koriscenju foruma tj. njegovom citanju sa mobilnog telefona a to je aplikacija Tapatalk. Jako je lako podesavanje da se omoguci. Ima na sajtu Tapatalka citavo uputstvo.
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #111 poslato: Jun 26, 2014, 02:58:38 posle podne »

Ovde ima dosta ozbiljnih vežbača koji postavljaju svoje treninge i pišu iskustva. Što se tiče brzih pitanja, mislim da je ovo pravo mesto za to.
Svakako, hvala na sugestijama, svaka kritika/pohvala nam znači
Sačuvana
Laufer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #110 poslato: Jun 19, 2014, 04:25:13 posle podne »

U samo jednom podforumu i to nije sticky :)

A mislim da bi bilo preglednije imati jednu takvu temu nego 30 tema od po 3 posta polu-zainteresovanih :)

Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #109 poslato: Jun 19, 2014, 11:31:41 pre podne »

Nedostaju sticky teme:
1. za najčešća pitanja (tako da možete da uputite ljude)
2. za blic pitanja (čime bi se dosta)

Nedostaje sekcija gde ljudi koji su ozbiljni u vežbanju ili postizanja ciljeva mogu da otvore svoje teme.
Za ''blic'' pitanja je ovorena tema ''Brza pitanja''. :)
Sačuvana
Laufer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #108 poslato: Jun 19, 2014, 10:57:47 pre podne »

Nedostaju sticky teme:
1. za najčešća pitanja (tako da možete da uputite ljude)
2. za blic pitanja (čime bi se dosta)

Nedostaje sekcija gde ljudi koji su ozbiljni u vežbanju ili postizanja ciljeva mogu da otvore svoje teme.
Sačuvana
acala
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 263

« Odgovor #107 poslato: Mart 24, 2014, 12:56:31 posle podne »

kako poslati nekom pm? ona slika sa kodom ne funkcionise, ne mogu nikako poslati pm
Sačuvana
goblinin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #106 poslato: Mart 07, 2014, 11:40:33 posle podne »

Prikljucio sam se forumu nedavno, pre registracije prvo sam dosta citao teme i moj zakljucak je da ima jako puno dobrih saveta i smernica, medjutim problem je sto tematika uopste nije tako jednostavna pa se pocetnici amateri dosta zbune na prvu loptu i jednostavno uvek imaju podpitanja koja su vezana za konkretne slucajeve sto je skroz normalno. U tu grupu svrstavam i sebe.

Kada sam se registrovao imao sam nameru da otvorim temu gde cu u startu dati kompleto objasnjenje da bi izbegao neka osnovna pitanja koja sam primetio da se postavljaju cim neko novi otvori temu. Potrudio sam se da budem sto opsirniji i temeljniji da bi oni koji se razumeju mogli da stvore sto realniju sliku. A uz sve to sam imao i nekoliko specificnih dilema za koje nisam mogao da nadjem odgovore na forumu...

Medjutim nakon otvaranja teme i mojih pokusaja da "izvucem" neke konkretne smernice iznenadjen sam sto sam naisao na totalnu nezainteresovanost.
Posto sam bivsi aktivni sportista, nisam bas totalni laik ni sto se tice sporta ni sto se tice ishrane, pokusao sam da se informisem i na ovom forumu i sire preko internera, razgovarao sam sa strucnim ljudima.... ocekivao sam na ovakvom forumu da cu imati priliku da prodiskutujem o nekim nedoumicama, da mi se ukaze gde gresim.... ali do toga nije doslo i bas sam iznenadjen zbog toga. Malo je cudno da se ignorise takva tema na ovakom forumu.
Evo ja sam bas aktivan clan jednog auto-moto foruma i znam kako mi malo upuceniji reagujemo kada na forum dodje neko novi sa problemom, cak i ako je taj problem vec 100 x prezvaka tema, pa sam ocekivao da cu imati slicnu reakciju ljudi iz struke i na ovu temu pa sam zbunjen zbog cega sam naisao na totalnu neizainteresovanost.

Moram da napomenem da sam u medjuvremenu i pored nekog osnovnog znanja ipak unajmio i personalnog trenera koji ce pratiti moj rad i ishranu naredna dva meseca i da sam za sada zadovoljan. Ali i dalje mi nije jasno kako ovaj forum funkcionise  :-\

Inace, evo je moja tema o kojoj sam pisao
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=191715.0

Samo da me neko pogresno ne protumaci, nije ovo nikakvo "pljuvanje" po forumu niti ja sada zavisim od saveta sa foruma... samo sam se naijskrenije iznenadio izostankom bilo kakve reakcije na ovakvom forumu sa jasno predodredjenom tematikom.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 21 upita.