TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 02:36:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Savet  (Pročitano 2044 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #6 poslato: Januar 22, 2013, 09:24:37 posle podne »

Da tih 4 kg sam izgubio sa nedelju dana, jedino sto sam promenio u ishrani jeste da sam smanjio unos hleba... Jedem jedno parce hleba na dan a ishrana je ostala ista....

Dobro je ako si samo hleb sveo na minimum, posto su 4 kilograma mnogo za nedelju dana i svojevrsni je to stres za organizam. Najzdravije mrsavljenje je prosecno kilogram do dva nedeljno i iako to deluje sporo takav nacin mrsavljenja dace trajnije rezultate.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Januar 22, 2013, 04:55:38 posle podne »

Isostar možeš piti posle treninga, za rehidrataciju, ali ne više od pola litre, on ipak sadrži šećere. U svakom slučaju je ok kao malo osveženje.  Ja bih ti savetovala pose treninga nešto za oporavak, poput protienskog šejka.

4 kg za nedelju dana je puno, i to je uglavnom voda. Nikako nemoj naglo preseći stare navike, samo postepeno. U početku skidanje kilaže ide brže kasnije dolazi do zastoja. Nemoj prenagliti da ne bi usporio metabolizam.

Kakva je tvoja dnevna ishrana, šta jedeš i koliko često?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Januar 22, 2013, 03:58:32 posle podne »

Da tih 4 kg sam izgubio sa nedelju dana, jedino sto sam promenio u ishrani jeste da sam smanjio unos hleba... Jedem jedno parce hleba na dan a ishrana je ostala ista....

IMas neki drugi izvor ugljenih hidrata sem hleba ?
Sačuvana
Bolence91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Januar 22, 2013, 03:54:46 posle podne »

Da tih 4 kg sam izgubio sa nedelju dana, jedino sto sam promenio u ishrani jeste da sam smanjio unos hleba... Jedem jedno parce hleba na dan a ishrana je ostala ista....
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #2 poslato: Januar 22, 2013, 10:40:46 pre podne »

Pozdrav,

Isostar je odlican napitak koji obezbedjuje adekvatan priliv energije i regulise odnos vitamina, minerala i elektrolita u toku i nakon treninga pa je odlican kako za rekreativce tako i za profesionalne sportiste. Thermodrine complex, sa druge strane, daje rezultate uz korigovanu ishranu i trening. Mene zanima, da li si izgubio 4 kilograma za tih nedelju dana? I da li si promenio nesto u ishrani ili treningu?
Sačuvana
Bolence91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Januar 22, 2013, 09:59:53 pre podne »

Od prosle nedelje sam poceo da koristim Thermo Drine Liquid pre treninga a posle treninga Isostar Hydrate & Perform Powder, za sad ima rezulata jer sam smrsao 4kg.... Da li je ova kombinacija dobra posto ja zelim za sada da smrsam? Pozdrav 
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.133 sekundi sa 17 upita.