TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395018 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 03:32:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja za menadžment Pansporta  (Pročitano 7873 puta)
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #7 poslato: Maj 30, 2013, 10:04:31 posle podne »

Mene zanima da li cete imati uskoro resistance bands?

Proverila sam sa logistikom , ne moze da se potvrdi vreme kada ce biti u radnji u BL. Na zalost, kolege su pogresile sto su rekle kad ce biti - verovatno su se vodili pretpostavkom, ali cemo to pripisati tome sto su novi, a tebi se izvinjavamo za dezinformaciju.

Pozdrav
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Maj 28, 2013, 01:54:59 posle podne »

Ja se i dalje pitam kad ce pansport pojas za powerlifting da stigne u pansport banja luka. :D
Biće za par meseci. :)

Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #5 poslato: Maj 27, 2013, 12:58:41 posle podne »

Mene zanima da li cete imati uskoro resistance bands?
« Poslednja izmena: Maj 27, 2013, 01:03:33 posle podne od strane Nikola90 » Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #4 poslato: Maj 27, 2013, 12:03:39 posle podne »

Ja se i dalje pitam kad ce pansport pojas za powerlifting da stigne u pansport banja luka. :D
Sačuvana
joca96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #3 poslato: Maj 27, 2013, 11:39:07 pre podne »

Ja imam pitanje , zasto me je zvao vas radnik , da proveri dal sam ja narucio DymaBurn , i jos me ispituje da li sam ja neki tamo drugi lik iz mog grada , koja mi je adresa , da li je neki tamo drugi broj telefona moj , i da ne zivim na drugoj adresi , i pitao me je ponovo za moj JMBG a vec sam ga ukucao pri registraciji. O.o
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2013, 02:59:09 posle podne »

Da se nadovezem na ovo vec sto sam napisao :)
AMG vec ima akciju dymatize iso, a pratim da uglavnom imate slicne akcije, tako da msm da realno vise ugrozavate poslovanje ne isticuci da cete imati akciju ovog proteina nego ako istaknete da cete ili necete imati.
Jer realno razlika u ceni nije mala, tako da se ne postavljam pitanje gde cu ja i pretpostavljam drugi da kupe ovaj protein (a takodje uzmite u obzir da vecina ljudi sada krece sa dijetom za leto, gde je sastavi element iso, a od dymatizovog nema boljeg), a realno da znam da cete i vi imati na akciji ovaj protein vrlo rado bih sacekao i platio ga i malo skuplje, posto kupujem vase proizvode vec preko 2 godine, i nikad nisam imao zamerku, a pretpostavljam da ni po ovom pitanju nisam jedini.

Lepo je videti lojalnost, ali takva je politika da ne oglasavamo buduce akcije. Pansport mnogo ulaze u to da dobijemo sve potrebne dozvole i uradimo sve neophodne analize proizvoda, a posto to radimo zbog vas, nasih kupaca, kako bi vi bili bezbedni, veoma nam je drago da je to, s vase strane, primeceno.

Citat
Na pocetku ste imali izuzetno sirok asortiman robe, ubedljivo najsiri kod nas, a vremenom umesto da sirite ponudu, vi nekako imate sve manju i manju ponudu. Prvenstveno su proteini u pitanju, a pretpostavljam da vam je to i glavni izvor prihoda. Mislim da je neprihvatljivo za vas da nemate u ponudi Optimum Nutrition Gold Whey, Iso Sensation, nijedan kvalitet casein i sada jos nemate ni Animal Cuts vise u ponudi.

Mi se trudimo da održavamo širok spektar robe (spremamo i neke novine, ali o tome kad dodje vreme), ali, konkretno za ON je bio problem što je tadašnji uvoznik prestao da uvozi i regularnim putem ne može da se nabavi kod nas ni danas.

Sto se Animal Cutsa tice, njegov uvoz, kao i uvoz mnogih kompleksnih sagorevaca i NO reaktora, je zabranjen, jer sadrži količine odreĂ°enih supstanci koje nisu dozvoljene u Srbiji - propisane su manje, pa su zabranjeni ti suplementi.

Citat
Mozda zvuce grubo kritike, ali su iskrene i ja kao vas dugogodisnji i verni kupac dajem sebi za pravo da ih iznesem, zaista ne u nameri da vas kritikujem, vec u nameri da vam pomognem koliko je moguce, jer realno mislim da sam jedan od retkih koji shvata cinjenicu da preko 50% proteina sto narod kupuje (koji nisu kupljeni kod vas) su fejkovi sa vrednostima koji nisu ni slicni onima sto pise na ambalazi, i zbog toga mi je stalno do toga da znam da imam gde da kupim kvalitetne proizvode i da znam za sta sam dao pare.

Kritike su uvek dragocene, i samo tako mozemo biti bolji. Hvala na kritikama i sugestijama i jako nam je drago da brines o tome sta ces uneti u sebe, jer mislimo da bi to trebalo da bude prioritet svima.

Pozdrav, i ako imas jos neko pitanje, slobodno pitaj - tu smo :-)
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2013, 01:30:25 posle podne »


U okviru ove teme možete postavljati pitanja koja nemaju veze sa ishranom, suplementacijom i treningom, vec se ticu tehnickih stvari, ili rada firme Pansport (naravno ono sto ne ugrozava poslovanje).

Izvolite  :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 19 upita.