TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394940 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 11:29:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Meltdown RTD  (Pročitano 5458 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 14, 2013, 09:13:30 posle podne »

Lipo 6x je dugo u našoj ponudi, i čuo sam dosta pohvala, ali sam baš prekjuče čuo jednog dečka iz teretane kako hvali Shred Matrix. Reč je o Muscle Pharm proizvoĂ°aču. Naravno, dosta je individualno, ali eto - imaš neke smernice. :)

Sagorevači su jedina grupa proizvoda koje ja ne koristim, inače bih ti rado pomogao i nekim ličnim iskustvima, jer sam od ostalih proizvoda maltene sve probao. :)
Sačuvana
Baggiolinho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


Tu sam da bih ucio !!!!

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 14, 2013, 05:04:36 posle podne »

Gde onda naci ovaj melt?strasno koliko je nemoguce uci mu u trag i kupiti ga...
Što baš Melt? :) Mislim, ne kažem da je loš ili slično, daleko od toga, nego samo pitam. Ima i drugih dobrih sagorevača. Jesi koristio već nešto i šta?

Koristio Animal Cuts,Dyma- Burn,Super Cuts...ali me je zaista najbolje iznenadio Melt,zato sam se za njega i zalepio :).Mada cini mi se da po slicnosti moze mu biti slican Lipo6...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 14, 2013, 04:46:21 posle podne »

Gde onda naci ovaj melt?strasno koliko je nemoguce uci mu u trag i kupiti ga...
Što baš Melt? :) Mislim, ne kažem da je loš ili slično, daleko od toga, nego samo pitam. Ima i drugih dobrih sagorevača. Jesi koristio već nešto i šta?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 14, 2013, 12:28:32 posle podne »

Ovde te niko nece uputiti na druge prodavce sups-a jer je Pansport-ov forum.
Ne znam koliko ti je ishrana sredjena,ali ako nije,nece ti ni jedan sagorevac uciniti nista posebno.
S druge strane,slozio bih se sa doktorkom da ti prvi sagorevac NE BUDE neki od tih jacih.
Sačuvana
Baggiolinho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


Tu sam da bih ucio !!!!

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 14, 2013, 11:15:28 pre podne »

Gde onda naci ovaj melt?strasno koliko je nemoguce uci mu u trag i kupiti ga...
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Januar 27, 2013, 01:18:49 posle podne »

Kratko i jasno, zanima me vase misljenje o ovom sagorevacu. Znam da je meltdown jedan od najboljih sagorevaca trenutno (uz lipo 6x, verovatno i najbolji), ali su mi te glomazne tablete od uvek bile problem za gutanje. Jeste malo bolesno, al jbg, i kod doktora sam uvek trazio da mi pre prepise neke inekcije mesto kapsula, dok sam tablete zvakao...lol. :D Tako da sam se bas obradovao kad sam video da postoji ovako nesto (sagorevac u tecnoj fazi i to kakav...). Pa me zanima konkretno da li bih imao neka stetna dejstva, posto bi mi ovo bio prvi sagorevac, a i meltdown je poprilicno jak, sem ako ovaj tecan nije nesto slabiji, ali to vec ne znam...

S obzirom na to da ces prvi put uzimati sagorevac, bolje je krenuti sa nekim slabijim, ne treba odmah ici na jace. Bolje je da vidis kako ce ti organizam reagovati na slabiji sagorevac ( mozda ce ti slabiji sagorevac uz adekvatnu ishranu i dobar trening biti dovoljan ).
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Januar 26, 2013, 11:38:55 posle podne »

Nemamo u ponudi ništa iz asortimana VPX-a, pa ni Meltdown. Zato će ti biti možda malo teže da na ovom forumu dobiješ povratne informacije o njemu. :)
Sačuvana
mihajlosd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #1 poslato: Januar 26, 2013, 09:20:17 posle podne »

Kratko i jasno, zanima me vase misljenje o ovom sagorevacu. Znam da je meltdown jedan od najboljih sagorevaca trenutno (uz lipo 6x, verovatno i najbolji), ali su mi te glomazne tablete od uvek bile problem za gutanje. Jeste malo bolesno, al jbg, i kod doktora sam uvek trazio da mi pre prepise neke inekcije mesto kapsula, dok sam tablete zvakao...lol. :D Tako da sam se bas obradovao kad sam video da postoji ovako nesto (sagorevac u tecnoj fazi i to kakav...). Pa me zanima konkretno da li bih imao neka stetna dejstva, posto bi mi ovo bio prvi sagorevac, a i meltdown je poprilicno jak, sem ako ovaj tecan nije nesto slabiji, ali to vec ne znam...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 17 upita.