TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 08:29:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko treninga  (Pročitano 5123 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #19 poslato: Mart 02, 2013, 03:49:21 posle podne »

A da li mogu misici da se povecaju a da se ne ide u teretanu posto sam isao 2 puta i video kakvih sve ima tamo pa sam odustao ..


Ne moze,radi kako Bog zapoveda i secaj gvozdjuriju
Sačuvana
Aleksandar97
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #18 poslato: Mart 02, 2013, 12:21:07 posle podne »

To sam i razmisljao, ima jedna teretana u mojoj je ulici.
Mozda odem tamo da vidim kako je.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #17 poslato: Mart 02, 2013, 12:19:16 posle podne »

A da li mogu misici da se povecaju a da se ne ide u teretanu posto sam isao 2 puta i video kakvih sve ima tamo pa sam odustao ..

Promeni teretanu.
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #16 poslato: Mart 02, 2013, 11:50:48 pre podne »

a kakvih to ima tamo?  :-\
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Aleksandar97
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #15 poslato: Mart 02, 2013, 10:57:06 pre podne »

A da li mogu misici da se povecaju a da se ne ide u teretanu posto sam isao 2 puta i video kakvih sve ima tamo pa sam odustao ..
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14 poslato: Mart 02, 2013, 02:08:32 pre podne »

Imam 15 godina, visok sam oko 170cm i tezak 54-55kg.
Trenirao sam proslog leta i kad sam pocinjao mogao sam da uradim 5 zgibova, posle 3 meseca ja sam mogao 17 zgibova u seriji.
Prestao sam da vezbam, pa sam danas otisao da vidim koliko mogu da uradim. Uradio sam 14 mada mogao sam i 15, ali nisam hteo mnogo da se naprezem.
Kao sto vidite, povecao sam broj zgibova za 10 (sa 5 na 15) sto mozda i nije lose za 3 meseca treninga. Resio sam da nastavim s treningom.
E sada, javlja se jedan problem a problem je sledeci.
Kao sto vidite broj zgibova se povecao ali se misici nisu povecali vec mi je ruka samo ocvrsnula. Radim sklekove svakog dana (mogu 70 sirokih i 30-35 uskih) i sad cu krenuti da radim i zgibove pored sklekova. Mene zanima sta da radim da bi se moji misici povecali a da pritom povecam broj zgibova u seriji.
Nadam se da ste me razumeli.
Predlozite bilo sta, neki plan ishrane. Ja samo hocu da povecam misice.  :)

Hvala unapred!

Ako hoces da povecas misice moras u teretanu,dzabe ti stotine sklekova, kada i sam vidis da ti ne daju rezultate.
Sačuvana
Aleksandar97
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #13 poslato: Mart 02, 2013, 12:03:03 pre podne »

Imam 15 godina, visok sam oko 170cm i tezak 54-55kg.
Trenirao sam proslog leta i kad sam pocinjao mogao sam da uradim 5 zgibova, posle 3 meseca ja sam mogao 17 zgibova u seriji.
Prestao sam da vezbam, pa sam danas otisao da vidim koliko mogu da uradim. Uradio sam 14 mada mogao sam i 15, ali nisam hteo mnogo da se naprezem.
Kao sto vidite, povecao sam broj zgibova za 10 (sa 5 na 15) sto mozda i nije lose za 3 meseca treninga. Resio sam da nastavim s treningom.
E sada, javlja se jedan problem a problem je sledeci.
Kao sto vidite broj zgibova se povecao ali se misici nisu povecali vec mi je ruka samo ocvrsnula. Radim sklekove svakog dana (mogu 70 sirokih i 30-35 uskih) i sad cu krenuti da radim i zgibove pored sklekova. Mene zanima sta da radim da bi se moji misici povecali a da pritom povecam broj zgibova u seriji.
Nadam se da ste me razumeli.
Predlozite bilo sta, neki plan ishrane. Ja samo hocu da povecam misice.  :)

Hvala unapred!
« Poslednja izmena: Mart 02, 2013, 12:16:42 pre podne od strane Aleksandar97 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Februar 04, 2013, 03:05:05 posle podne »

Hvala vam puno...
Interesuje me jos koji vitaminsko mineralni kompleks mi preporucujete i misljenje o mesavini iz zdrave hrane ??
Sta mislite o musliju ? Ima li znacajne energetske vrednosti, znaci li sta da se pije u toku dana ??


Preporučujem kompleks vitamina i minerala Universal Daily formula i dodatak C vitamina poput natol easy c 300 mg ( sa postepenom apsorpcijom)

Što se muslija tiče zavisi koji, glasam za one koji imaju više celovitih žitarica a manje šećera, masti, čokolade i sl..   Možeš napraviti i sam svoj musli, da iskombinuješ kako tebi odgovara - npr dodaš sušeno voće, semenke, orašaste plodove - bademe, lešnike cimet... ima milion varijanti.... ali ima dobrih muslija, ja najviše volim Fun and fit, malo su skuplji ali su dobri

Mislim na onu mesavinu iz zdave hrane sto sam naveo na pocetku posta...znaci mleko u prahu,surutka u prahu,belance u prahu,psenicne klice i kakao...Sta mislite o tome ??

ovim nisam oduševljena, prvo surutka u prahu nije ono što nam treba (protein surutke iz naše ponude je druga priča, to je čist protein), pšenične klice možeš i odvojeno (super su zbog  b vitamina, dobre za kožu)  a belanca bih jela u prahu samo ako moram, bolje jedi cela jaja
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #11 poslato: Februar 04, 2013, 08:30:31 pre podne »

Citat: Marko()
Mislim na onu mesavinu iz zdave hrane sto sam naveo na pocetku posta...znaci mleko u prahu,surutka u prahu,belance u prahu,psenicne klice i kakao...Sta mislite o tome ??

Nema nista posebnog u toj mesavini, nije losa slobodno mozes da je koristis ali ... ne ocekuj nista magicno da se desi
Sačuvana
Marko()
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54

« Odgovor #10 poslato: Februar 04, 2013, 06:34:37 pre podne »

Mislim na onu mesavinu iz zdave hrane sto sam naveo na pocetku posta...znaci mleko u prahu,surutka u prahu,belance u prahu,psenicne klice i kakao...Sta mislite o tome ??
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #9 poslato: Februar 03, 2013, 11:26:17 posle podne »

Hvala vam puno...
Interesuje me jos koji vitaminsko mineralni kompleks mi preporucujete i misljenje o mesavini iz zdrave hrane ??
Sta mislite o musliju ? Ima li znacajne energetske vrednosti, znaci li sta da se pije u toku dana ??

Pogledaj u ponudi pansporta, ima neki kompleks.. Ne znam na koju tacno mesavinu mislis..
Musli kategoricki NE! Najbolje je da ti sam napravis svoj musli od onog sta ti zelis. Kupi ovsane/razane i sam dodaj koliko i sta zelis. Pahuljice imaju kalorisku vrednost. 100g je kao jedan manji obrok. To je slozen UH i najbolje ih je jesti ujutru
Sačuvana
Marko()
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54

« Odgovor #8 poslato: Februar 03, 2013, 11:17:54 posle podne »

Hvala vam puno...
Interesuje me jos koji vitaminsko mineralni kompleks mi preporucujete i misljenje o mesavini iz zdrave hrane ??
Sta mislite o musliju ? Ima li znacajne energetske vrednosti, znaci li sta da se pije u toku dana ??
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #7 poslato: Januar 27, 2013, 03:19:02 posle podne »

Marko, mislim da je za tebe najbolje 3 puta nedeljno fullbody trening.

Mrtvo, bench, cucanj sa sipkom, stojeci millitary press, veslanje u pretklonu. Sve u 3 serije, 6-10 ponavljanja. Za mrtvo i cucanj 3+ ponavljanja.

Treniraj u dane kada nemas karate.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Januar 27, 2013, 02:11:15 posle podne »

Mi na fizickom radimo dzudo i onda kad smo radili jedno bacanje nezgodno sam pao i uganuo se ,pa sam onda morao da pauziram oko dva meseca...ali sam ja pravio duzu pauzu jer sam imao neke obaveze,pa onda letnji raspust i tek pre nekih mesec dana sam krenuo opet :)


To je neko dobro fizicko. :)  Ja uglavnom znam za primere gde muskarcima daju loptu za fudbal a devojkama za odbojku i cao. :D

+1 ili mesovita odbojka sa cica macama, sve za unapredjenje sporta u skoli :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #5 poslato: Januar 27, 2013, 01:37:00 posle podne »

Mi na fizickom radimo dzudo i onda kad smo radili jedno bacanje nezgodno sam pao i uganuo se ,pa sam onda morao da pauziram oko dva meseca...ali sam ja pravio duzu pauzu jer sam imao neke obaveze,pa onda letnji raspust i tek pre nekih mesec dana sam krenuo opet :)


To je neko dobro fizicko. :)  Ja uglavnom znam za primere gde muskarcima daju loptu za fudbal a devojkama za odbojku i cao. :D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 17 upita.