TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:42:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta savetujete? topik sam postavio i na delu o suplementaciji..  (Pročitano 3799 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #12 poslato: Februar 05, 2008, 09:32:23 posle podne »

Moj predlog je da isforsiras kardio i sto rece Marko da odvojis trening za noge,ali da ih odradis ono sto se kaze "muski"!I sto se kardia tice ako nisi u mogucnosti da ga odradis odvojeno od treninga sa tegovima,ja bih ga cak i preporucila nakon treninga
Po pitanju AAS-a vec si dobio odgovore od Gorana i ostalih sto ja naravno podrzavam,i najiskrenije mislim da ti zbog svojih obaveza i nacina zivota ne mozes da ispratis sve sto oni zahtevaju.Jer jedno je bitno da se shvati,da ni oni "ne rade" sami od sebe,vec zahtevaju disciplinu i ozbiljnost kao sto rece Goran.Sa tim nema igranja!
Sto se ishrane i suplemenata tice (a i svega ostalog) da se ne ponavljam,a i mislim da Marku definitivno mozes verovati,shvatas i sam zbog cega :)
Sačuvana
Be Happy!!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #11 poslato: Februar 04, 2008, 03:30:50 posle podne »

Ubaci jedan trening nedeljno vise,razdvoj ramena i noge i radi zasebno. Pokusaj da nadjes vreme i da odradis 3 cardio treninga nedeljno na prazan stomak
Ishrana treba da ti bude rasporedjena u 4 do 5 obroka i naravno svaki obrok meso(Belo,konjsko,riba)...hidrati pirinac,ovsene,krompir...koliko?S obzirom da imas preko 100 kg minimum unosi 3 gr proteina po kg tezine,hidrate jedi do 16 h,posle ih zaboravi(brokoli,sargarepa,salata moze)
U pocetku mozes ujutru i neki jogurt malo sira,ali nakon 20 dana to izbaci.Ako ti se bas jede slatko jedi ujutru( u pocetku)...svaki deseti dan pojedi nesto sto volis (prvog meseca)Pij 4 do 5 l vode(moze i zeleni caj).
Od suplemenata whey,glutamin,animal pak,vitamin C.
.
Sačuvana
Deker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #10 poslato: Februar 02, 2008, 07:03:55 posle podne »

thx.. mora nesto da se gricka.. hehe
ajd' onda u ponedeljak kad se vec mucis prekopiraj neki trening program..
ono kako sam ranije trenirao i sada sam tako poceo mi dosadilo..
Pon - grudi, biceps
Sre - Ledja tricesps
Pet - Ramena, Noge

dobrodosli i ostali predlozi..
Sačuvana
NEVER AGRESSIVE, NEVER DEPRESSIVE, GROOVIE OR MASSIVE, JUST PROGRESSIVE!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Februar 02, 2008, 06:53:32 posle podne »

dobar si sa ovim kikirikijem ;D...u ponedeljak cu ti detaljno napisati program.pozz
Sačuvana
Deker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #8 poslato: Februar 02, 2008, 06:48:10 posle podne »

Pre posla zobene pahuljice sa mlekom ili  jogurtom 0,5l

u toku radnog vremena - 1 tuna 250g i najcesce pileca prsa 150-200g sa int. hlebom i salatom
i jednom popijem whey - optimumov i uzmem neki kikiriki..

Kad dodjem kuci posni sir 300g, 2 banane, pahuljice..
posle treninga riba ili piletina 250g i whey

oko 10 uvece posni sir 300g, Whey prot.
Sačuvana
NEVER AGRESSIVE, NEVER DEPRESSIVE, GROOVIE OR MASSIVE, JUST PROGRESSIVE!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Februar 02, 2008, 06:39:37 posle podne »

To je malo komplikovanije nego sto mislis!Napisi sve sta pojedes u toku dana,da bih znao koliko kalorija uneses ,a cardio postepeno ubacujes i povecavas minutazu.Trbusnjake u pocetku ne radi,jer je kontraproduktivno,dok ne skines par kg
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #6 poslato: Februar 02, 2008, 06:37:25 posle podne »

cardio posle treninga,bez cheatova na defci
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Deker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #5 poslato: Februar 02, 2008, 06:34:46 posle podne »

e taj cardio sam uvek nekako izbegavao.. i trbusnjake.. ali ovaj put neciu (i ne mogu zbog masti koje sam nagomilao).. ubacio sam bazen 2x nedeljno.. trcacu napolju bar 1x nedeljno..

Cardio pre i posle treninga u teretani? svaki trening? samo pre, posle?
i jos jedno pitanje.. jel svi imate onaj jedan cheat day kad jedete sve? mada se meni junk food toliko smucio da ne mogu vise ni da gledam tu hranu..
Sačuvana
NEVER AGRESSIVE, NEVER DEPRESSIVE, GROOVIE OR MASSIVE, JUST PROGRESSIVE!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Februar 02, 2008, 06:25:40 posle podne »

Mislim da razmisljas u pogresnom smeru...pokusaj da napravis dugorocniji plan treninga i rezima ishrane i rezultati ce doci.Ni jedan aas ti ne moze toliko pomoci ako ne korigujes ishranu i ako ne ubacis adekvatan trenin sa tegovima,a akcenat treba da stavis u pocetku na cardi.
ali sve radi postepeno.
Sačuvana
Deker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #3 poslato: Februar 02, 2008, 06:22:29 posle podne »

u pravu si... samo zelim da dobro da izgledam, imam vise energije za posao i zivot i da se ocelicim.. imam i drugara koji su osetili sporedne efekte.. ali neki su se pretvorili u zveri za mnooogo kratko vreme..
Sačuvana
NEVER AGRESSIVE, NEVER DEPRESSIVE, GROOVIE OR MASSIVE, JUST PROGRESSIVE!
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #2 poslato: Februar 02, 2008, 05:42:09 posle podne »

Moj iskren savet ti je da ti hemija uopste nije potrebna ti si rekreativac zasto bi narusavao zdravlje ,bolje napravi dobru kombinaciju sa preparatima i dobrim treningom,hemija zahteva ozbiljnog i dugogodisnjeg vezbaca a i sa njom ti nebi mnogo vise postigo nego sto ces sa preparatima.veruj mi i dobro razmisli
Sačuvana
Deker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #1 poslato: Februar 02, 2008, 04:53:12 posle podne »

Zdravo ljudi..
Nov sam na forumu, sa BB sam se susretao u vise navrata po par meseci godisnje do pre 3 godine, a sada najodlucnije nameravam da se
posvetim treninzima..
Imam 25g. 189cm, 102 kg.. nagojio sam se zadnjih par godina otkako radim (vodim jednu BG firmu - stalno ruckovi, ne izlazim iz auta itd..),
ali sam ranije trenirao pomalo pa je i nesto konstitucije ostalo..

Problem ce mi biti ne toliko redovni treninzi, koliko redovna ishrana i suplementacija.. najvise zbog posla i obaveza..
Ulozicu koliko god treba za ishranu i preparate, snimio sam neke programe ishrane (poznajem ih i od ranije.. piletina, riba, sir, whey,
pahuljice..pazicu maksimalno...)
E sad, sto se preparata tice.. sta mi je najbolje? I da, cilj mi je da skinem suvisne masti, izgubim 5-10kg i dobijem sto vise misica sto pre naravno..
Ono sa cim sam imao iskustva i pokazalo se kao dobro ne bih menjao, ukoliko ne savetujete drugacije - Whey, Creatin, Glutamin, Multivitamin, Tribulus..
Mada vidim da svi uzimaju riblje ulje, glukozu - da dodajem i ovo?
I mozda glavno pitanje - vredi li da razmisljam mozda i o jednoj kuri steroida - dianabol, naposim itd?
Ili mogu i sa "legalnim" preparatima napraviti brze rezultate, bez rizika?

Kao sto rekoh, trenirao ranije jesam, izgledao sam OK, ali se nikad nisam bas "razgruvao" sto mi je sada cilj..
Pa me posavetujte..
Sačuvana
NEVER AGRESSIVE, NEVER DEPRESSIVE, GROOVIE OR MASSIVE, JUST PROGRESSIVE!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.