TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:08:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana na konkretnom primeru.  (Pročitano 1552 puta)
NikolAS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 98


Train hard, play pro ^^^

« Odgovor #3 poslato: Januar 31, 2013, 09:22:26 pre podne »

Jedem nekad i pirinac u mleku iliti sutlijas, griz, sve to sa vrlo malo secera, cisto da ne bude slano... Ponekad pojedem i lesnike i bademe, ali to je bas ponekad, posto mi nije navika...

Pokusacu malo toga vise da ubacim, pa cemo videti.
Mislim da trening ne mogu pojacati vise od ovoga sto je trenutno.. Futsal treninzi su mu stvarno jaki, a teretana takodje koji mi pocinje sa zagrevanjem trbusnjaka od 10ak minuta, posle toga 45 minuta intenzivnog treninga za 2 grupe misica, ne pravim pauzu duzu od 60 sekundi izmedju serija i 180 izmedju vezbi... Bas pazim i na formu, ali izostaje mi taj krajnji rezultat nazalost :/
Sačuvana
I am who I am :)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #2 poslato: Januar 30, 2013, 09:32:51 posle podne »

Pozdrav Nikola,

deluje sasvim ok ovo sto si napisao o svojoj ishrani. Eventualna korekcija bi mogla doci u obzir za dorucak, da se ubaci neki protein, a smanji slatko. Povedi racuna i o uzini, zato sto u vocu ima dosta secera pa sav visak ide gde ne treba. Mozes za uzinu ponekad uzeti bademe, lesnike, indijski orah...bilo sta od toga, po par komada. Stomak je deo tela koji se najteze sredjuje, uz ove korekcije i dobar trening treba da bude rezultata.
Sačuvana
NikolAS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 98


Train hard, play pro ^^^

« Odgovor #1 poslato: Januar 30, 2013, 06:53:15 posle podne »

Pozdrav ljudi, dugo sam na forumu(4-5 godina), citam pratim kad mi treba nesto... Uglavnom znam teoriju, zanima me konrektan primer.

Naime, visok sam 180, 80 kilograma, idem u teretanu 4 puta nedeljno i treniram mali fudbal 4 puta nedeljno. Zadovoljan sam rezultatima, jer imam misicnu masu, ne preveliku, ali ne ni premalu, bas onako kako mi odgovara. Muci me stomak, koji je vezan za ishranu..

Imam trbusnjake, koji se ocrtavaju, 8 na sredini i po 4 sa obe strane, ali bi zeleo da to sredim jos jer nisam zadovoljan... Koliko sam shvatio i kako mogu da vam opisem radi se o 'debeloj kozi' koji pokriva jedan deo donjih trubsnjaka najvise i to mi smeta, hteo bi da skinem sve.

Da li gresim negde u ishrani? napomena:nisam takmicar.
Dorucak- jedem slatko tipa obican kukuruzni korn fleks sa mlekom(dosta mleka, vrlo malo secera), ovsene pahuljice, ili pekmez, med na hlebu.
Posle toga idem u teretanu, pojedem obavezno voce,banana jabuka, narandza
Rucak-UVEK neko meso, piletina, jagnjetina. sta god i UVEK salata, keva forsira kupus na 150 nacina, salate su obavezne. NE JEDEM HLEB.
Uzina-Neko voce, da l` sveze ili smrznutno tipa maline, ananas...
Vecera-Riba, Jaja najcesce... Ili od rucka parce mesa, sa salatom.. BEZ HLEBA...
Slatkise ne jedem... Ponekad jedino uzmem 2 kasicice torte, zalogaj kolaca ili nesto slicno...

Ponekad za uzinu jedem plazmu, ali ne preterujem..

Eto, problem je sto stojim na tom odredjenom procentu masti u telu i ne mogu da dobijem odgovarajuci izgled trusnih misica. SAVET?
Sačuvana
I am who I am :)
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.