TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397073 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 02:26:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Idemo dalje :)  (Pročitano 3960 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Februar 05, 2013, 02:25:30 posle podne »

Msm da ako ne mas sredstava dovoljno,bolje je da se fokusiras na dobru i kvalitetnu ishranu jer i ona kosta. I ja sam poceo kao srednjoskolac i nisam uvek imao para za suplemente,ali sam bar gledao da jedem dobro i treniram,i rezultati su se videli.
@Mighty Mo : Ja sam uzeo vec drugi dzak EnzyPro-a,ovog puta choco-kokos...je l' moguce da je bez dodatog secera tako ukusan? Pravim ga sa Ellom pred spavanje,odgovara mi sto je iz vise izvora plus malo kreatina ima u sebi,ali je bas bas dobar...

TwinSix, i meni je vrhhhhhh taj čoko kokos :)   ne znam da li je kod tebe ista situacija ali ako ga popijem sa mlekom ne moram da jedem ništa naredna 3 sata.... koliko me zasiti ta mešavina!

@Djoshuaidzuvam  - baš kao što je rečeno u postu iznad, onda fokus neka bude na ishrani.  Možeš ubaciti kompleks vitamina i minerala npr Daily formulu , to je za 100 dana i košta 1140 din....

a kad budeš skupio para uzmi whey protein i pij ga samo posle treninga, više nego dovoljno ;)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #7 poslato: Februar 05, 2013, 12:36:40 pre podne »

Msm da ako ne mas sredstava dovoljno,bolje je da se fokusiras na dobru i kvalitetnu ishranu jer i ona kosta. I ja sam poceo kao srednjoskolac i nisam uvek imao para za suplemente,ali sam bar gledao da jedem dobro i treniram,i rezultati su se videli.
@Mighty Mo : Ja sam uzeo vec drugi dzak EnzyPro-a,ovog puta choco-kokos...je l' moguce da je bez dodatog secera tako ukusan? Pravim ga sa Ellom pred spavanje,odgovara mi sto je iz vise izvora plus malo kreatina ima u sebi,ali je bas bas dobar...
Sačuvana
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #6 poslato: Februar 04, 2013, 08:24:33 posle podne »

To mi je vec mnogo, 7000, ipak sam ja srednjoskolac, morao bi da stekam od uzine da bi skupio, a to mi ne valja moram da jedem kao zmaj :D Pa sam zato postavio pitanje, koji drugi suplement bi mi pomogao :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Februar 04, 2013, 07:01:18 posle podne »

Pre malo vise od mesec dana sam kupio whey protein twinlab koji je bio na promociji, za ovih mesec dana se dobro pokazao i dobio sam par kilograma, vidi se napredak (ne veliki, onoliko koliko moze za mesec dana) uglavnom sam zadovoljan njegovim dejstvom.
Moje pitanje za vas je, posto sam ga naravno potrosio, i posto nije na promociji tj. premasuje moj budzet, sta mi vi preporucujete? Zelim da dobijem jos par kilograma, da poradim na misicnoj masi, imam 17 godina, visina oko 175 i tezina oko 67kg.

Unapred hvala. :)


od proteina imaš na akciji Dymatize Elite 2,27 kg  6990

od dobrih i povoljnih proteina, ono što mogu da ti preporučim što i sama pijem trenutno je Biotech Nitro gold PRo - to je mešavina iz osam različitih izvora proteina, nije čist whey, ali je odličan i po sastavu i po ukusu

drago mi je da napreduješ, samo drži kontinuitet i radi kao  i do sada- ishrana, trening
Sačuvana
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #4 poslato: Februar 04, 2013, 06:53:06 posle podne »

Tako sam i mislio :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #3 poslato: Februar 04, 2013, 06:27:47 posle podne »

5-6 kvalitetnih obroka dnevno,4-5 treninga nedeljno i ides dalje. :)
Sačuvana
Want To Be Bigger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


workout! train hard fight easy

« Odgovor #2 poslato: Februar 04, 2013, 06:01:37 posle podne »

Pre malo vise od mesec dana sam kupio whey protein twinlab koji je bio na promociji, za ovih mesec dana se dobro pokazao i dobio sam par kilograma, vidi se napredak (ne veliki, onoliko koliko moze za mesec dana) uglavnom sam zadovoljan njegovim dejstvom.
Moje pitanje za vas je, posto sam ga naravno potrosio, i posto nije na promociji tj. premasuje moj budzet, sta mi vi preporucujete? Zelim da dobijem jos par kilograma, da poradim na misicnoj masi, imam 17 godina, visina oko 175 i tezina oko 67kg.

Unapred hvala. :)


da jedes ko vuk i treniras ko lav :)
Sačuvana
workout brate!
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #1 poslato: Februar 04, 2013, 05:52:25 posle podne »

Pre malo vise od mesec dana sam kupio whey protein twinlab koji je bio na promociji, za ovih mesec dana se dobro pokazao i dobio sam par kilograma, vidi se napredak (ne veliki, onoliko koliko moze za mesec dana) uglavnom sam zadovoljan njegovim dejstvom.
Moje pitanje za vas je, posto sam ga naravno potrosio, i posto nije na promociji tj. premasuje moj budzet, sta mi vi preporucujete? Zelim da dobijem jos par kilograma, da poradim na misicnoj masi, imam 17 godina, visina oko 175 i tezina oko 67kg.

Unapred hvala. :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.