TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 03:25:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: monohidrant ili kre alkalyn  (Pročitano 8630 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #16 poslato: Februar 07, 2013, 04:26:32 posle podne »

Ma kakav gejner i dextroza, nema potrebe, ovi niskobudzetni gejneri secerci ko zna koji je shit unutra od secera.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #15 poslato: Februar 07, 2013, 04:07:30 posle podne »

"gejner se obicno i kombinuje sa dextrozom"?? zar gejner nije vecim delom napravljen od prostih secera, izmedju ostalog i sa dex? Zavisi koji, ali uglavnom oni malo jeftiniji, samo dex u njima, sa malo proteina...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Februar 07, 2013, 03:35:58 posle podne »

Jos jednom hvala na odgovorima :D pokusacu onda sa monohidratom, ako ne mogu da ga podnesem uzecu krealkalin, pa cu videti rezultate, i samo mi recite jer ok da uzimam posle treninga zajedno sa kreatinom i malo dekstroze, ako mi nestane gejner jer mi je otprilike ostalo za 20-ak dana?. Pozdrav jos jednom

naravno, gejner se obično i kombinuje sa dekstrozom.... ako imaš protein još bolje, sve zajedno onda sa vodom
Sačuvana
Goran21
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #13 poslato: Februar 07, 2013, 03:21:16 posle podne »

Jos jednom hvala na odgovorima :D pokusacu onda sa monohidratom, ako ne mogu da ga podnesem uzecu krealkalin, pa cu videti rezultate, i samo mi recite jer ok da uzimam posle treninga zajedno sa kreatinom i malo dekstroze, ako mi nestane gejner jer mi je otprilike ostalo za 20-ak dana?. Pozdrav jos jednom
Sačuvana
Darkossj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #12 poslato: Februar 06, 2013, 11:16:08 posle podne »

Ako zelis uzni monohidrat i neki protein i to je to , glutamin ti nije potreban
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #11 poslato: Februar 06, 2013, 11:07:12 posle podne »

Meni je cilj da imam cistu misicnu masu, uzimao sam ranije kre alkalyn a pre njega elite whey potein. Kre alkalyn se nije lose pokazao ali mozda monohidrat bude bolji, razmisljao sam da uz kreatin uzmem i glutamin  :)

A Glutamin bi uzimao iz razloga kojeg ?
Sačuvana
Stefan Randjelovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #10 poslato: Februar 06, 2013, 10:59:16 posle podne »

Meni je cilj da imam cistu misicnu masu, uzimao sam ranije kre alkalyn a pre njega elite whey potein. Kre alkalyn se nije lose pokazao ali mozda monohidrat bude bolji, razmisljao sam da uz kreatin uzmem i glutamin  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Februar 06, 2013, 09:08:36 posle podne »

Ako unose previse ugljohidrata u toku konzumiranja monohidrata, dobice mrsavi momci brzo kilazu,ali fora je posle drzati u istoj meri hidrate i trenirati istom silinom da se odrzi ta masa koja se dobila.. Uglavnom srecem ljude koji preteraju sa hidratima,i dobiju balonast izgled,i onda se vrte u krug posle pauze kreatina,idu u raspon dodaj smrsaj 5-10 kg i tako dalje.. Moze i posle 2 meseca koriscenja monohidrata da se nastavi sa krealkalinom lagano posle ,ili nakon lagane pauze cisto da pomogne u odrzavanju mase.. A i mnogo ljudi u zadnje vreme idu i sa jednim i sa drugim u isto vreme ,sto ljudi sto cudi, probas vidis i odredis sta ti valja .
Sačuvana
Darkossj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #8 poslato: Februar 06, 2013, 09:03:45 posle podne »

Kre-alkalyn je meni nije delovao nisam cak ni kg dodao , a sa monohidratom sam dodao 5 kg i po meni je odlican
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #7 poslato: Februar 06, 2013, 09:01:44 posle podne »

Nije svejedno jer ćeš od monohidrata dobiti više i za kraće vreme, a krealkalin je po meni pogodniji samo za ljude koji ne mogu da podnesu monohidrat, recimo dosta ima problema sa prolivom posle unosa monohidrata, tako da im ostaju druge vrste kreatina...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Goran21
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #6 poslato: Februar 06, 2013, 02:20:51 posle podne »

Znaci sve jedno je dal se uzima jedan ili drugi. Hvala na odgovoru probacu sa monohidratom pa ako imam problema prelazim na krealkalin
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: Februar 06, 2013, 02:00:26 posle podne »

Cao, novi sam clan foruma, treniram vec 3 meseca u teretani, i sada bih uzeo kreatin. Zanima me da li da uzmem monohidrat, ili kre alkalyn. Zelim da postignem vecu masu posto sam dosta mrsav visok sam 188 a tesak 72 kile... Znam da trebam da jedem vise jer sam dosta citao ovde o tome, ali ja sam od onih koliko god jedu ne mogu ni kilogram da se ugojim :D. Takodje mi je ostalo jos malo gain fast-a od universala i da li da kombinujem sa kratinom? Pozdrav


KOliko je ovog pitanja bilo ovde..ljudi skapirajte vec jednom..Krealkalin je isto kreatin,ali u kapsula varijanti ,malo izmenjen PH , i treba manja gramaza zbog vece bioraspolozivosti, dakle nikakva nauka nema oko toga..ko moze da koristi monohidrat, i mrsav je,nema potrebe da se zanosi kapsulama, jer monohidrat obavlja posao kako valja ako se ne preteruje sa hidratima.

Dakle probajte monohidrat oboje i ako ne reagujete dobro na njega (imate nadimanja i ostalo) presaltajte se na krealkalin
Sačuvana
Goran21
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #4 poslato: Februar 06, 2013, 01:24:52 posle podne »

Cao, novi sam clan foruma, treniram vec 3 meseca u teretani, i sada bih uzeo kreatin. Zanima me da li da uzmem monohidrat, ili kre alkalyn. Zelim da postignem vecu masu posto sam dosta mrsav visok sam 188 a tesak 72 kile... Znam da trebam da jedem vise jer sam dosta citao ovde o tome, ali ja sam od onih koliko god jedu ne mogu ni kilogram da se ugojim :D. Takodje mi je ostalo jos malo gain fast-a od universala i da li da kombinujem sa kratinom? Pozdrav
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Februar 05, 2013, 11:40:49 posle podne »

Pozdrav, Stefane. :)

Prvo jedna mala ispravka - kaže se monohidrat. :) Hidrant je nešto drugo.

Da li si već koristio neki oblik kreatina? Koji su ti ciljevi? Planiraš li još neki suplement pored kreatina?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Februar 05, 2013, 11:28:47 posle podne »

Da li je bolje uzimati monohidrant ili kre alkalyn? Ko je bolji?


Od hidranta,ushi mi se zajapure i izbija me na agresiju,a od alkalina kre, bledunjav sam malo ali sam zilaviji,e sad zavisi sve koji su ti ciljevi .
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 17 upita.