TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 01:39:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plan treninga  (Pročitano 9828 puta)
Batoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #55 poslato: Jun 24, 2013, 10:16:16 posle podne »

naravno imam jos dva obroka u toku dana ali ih ovde nisam napisao :D
Sačuvana
Batoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #54 poslato: Jun 24, 2013, 10:15:31 posle podne »

http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/TL633-100-Whey-protein-fuel.html
uzecu ovaj protein pa da pitam da li bi mogao da ga uzimam ovako nekako..npr.ujutru jedem jaja pa jedem meso pre treninga (oko pola sata pre treninga)..i posle treninga pijem protein uzmem bananu, i sta mislite da ubacim i 100gr. ovsenih...i posle neikh 1,5h opet da jedem neko meso ili tako nesto....
Sačuvana
Batoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #53 poslato: Jun 23, 2013, 08:41:25 posle podne »

okej..hvala na odgovorima :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #52 poslato: Jun 23, 2013, 07:38:31 posle podne »

Ubacu povremeno i jedno ponavljanje sa maximalnim opterecenjem i forsirana ponavljanja.
Sačuvana
Batoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #51 poslato: Jun 20, 2013, 12:23:48 posle podne »

Trudim se sto vece tezine da radim prvenstveno na bendzu i kosom bendzu..ispisacu ti kako otprilike radim:
bendz: 1.serija-50kg 10 ponavljanja
          2 serija-55kg 8 ponavljanja
          3 serija-60kg 5 ponavljanja
          4 serija-55kg 6 ponavljanja
kosi bendz 1 serija-50kg 10 ponavljanja
                2 serija-55kg 8 ponavljanja
                3 serija-55kg 5/6 ponavljanja
                4 serija-60kg 4/5 ponavlljanja
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #50 poslato: Jun 19, 2013, 10:52:23 posle podne »

proslo je 5 meseci od kako idem u teretanu...uspeo sam da se ugojim 7kg mislim da nije bas najbolje ali ja sam zadovoljan...sve u svemu izgledam lepse...e sad zanimaju me vezbe za grudi najvise posto mislim da sam tu dosta slab....radim benc 4 serije; kosi benc 4 serije; potisak bucicama 4 serije; i razvlacenje na masini 4 serije...zeleo bih vece grudi posto mislim da imam pilece grudi pa bih sa masom mozda uspeo da ih pokrijem i da to vizuelno izgleda lespe..dajte neke preporuke i neke vezbe koje najvise pogadjaju unutrasnji deo grudi...hvala unapred

Sve nabrojane vezbe koje do sada radis su dovoljne da razvijes grudi,problem je verovatno u nacinu izvodjenja tih vezbi u intezitetu i obimu.Kako i koliko ih radis u toku treninga?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #49 poslato: Jun 19, 2013, 10:49:38 posle podne »

Jel moze neko da mi pomogne oko plana treninga vezbam godinuo ipo dana i nemam neki napredak juce sam dobio plan programa za ishranu jel moze neko sada da mi kaze neki plan treninga zeleo bih da izgledam slicno kao ovaj sa slike :)) http://25.media.tumblr.com/955f18abe8706ef111c91901e1ada345/tumblr_misffps8uh1qltpp5o2_r1_500.gif hvala unapred ako moze neki strucnjak da mi se javi bio bih mu zahvalan veoma :)
Kako si do sada trenirao i kakav plan ishrane imas ?
Sačuvana
Batoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #48 poslato: Jun 19, 2013, 08:33:36 posle podne »

proslo je 5 meseci od kako idem u teretanu...uspeo sam da se ugojim 7kg mislim da nije bas najbolje ali ja sam zadovoljan...sve u svemu izgledam lepse...e sad zanimaju me vezbe za grudi najvise posto mislim da sam tu dosta slab....radim benc 4 serije; kosi benc 4 serije; potisak bucicama 4 serije; i razvlacenje na masini 4 serije...zeleo bih vece grudi posto mislim da imam pilece grudi pa bih sa masom mozda uspeo da ih pokrijem i da to vizuelno izgleda lespe..dajte neke preporuke i neke vezbe koje najvise pogadjaju unutrasnji deo grudi...hvala unapred
Sačuvana
Nedelja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #47 poslato: April 26, 2013, 08:38:25 posle podne »

Ja ne zivim u bajci ja samo pitam za trening kako da ga pravilno radim i poslao sam sliku da se zna sta je moj cilj sta zelim da postignem jel ti malo jasnije sada? :D :)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #46 poslato: April 26, 2013, 07:10:29 posle podne »

Jel moze neko da mi pomogne oko plana treninga vezbam godinuo ipo dana i nemam neki napredak juce sam dobio plan programa za ishranu jel moze neko sada da mi kaze neki plan treninga zeleo bih da izgledam slicno kao ovaj sa slike :)) http://25.media.tumblr.com/955f18abe8706ef111c91901e1ada345/tumblr_misffps8uh1qltpp5o2_r1_500.gif hvala unapred ako moze neki strucnjak da mi se javi bio bih mu zahvalan veoma :)

U kojoj bajci ti zivis?? :)
Sačuvana
Nedelja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #45 poslato: April 26, 2013, 07:00:44 posle podne »

Jel moze neko da mi pomogne oko plana treninga vezbam godinuo ipo dana i nemam neki napredak juce sam dobio plan programa za ishranu jel moze neko sada da mi kaze neki plan treninga zeleo bih da izgledam slicno kao ovaj sa slike :)) http://25.media.tumblr.com/955f18abe8706ef111c91901e1ada345/tumblr_misffps8uh1qltpp5o2_r1_500.gif hvala unapred ako moze neki strucnjak da mi se javi bio bih mu zahvalan veoma :)
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #44 poslato: Mart 25, 2013, 10:41:26 posle podne »

Ja kad sam se gojio jeo sam 3000kcal na dane ne treniranja i oko 5000 kcal na dane treniranja. Tako sam radio jedno 2 mjeseca mozda,posle sam smanjio sa ishranom ali i dalje sam dobijao na kilazi, za 7 mjeseci sam dosao sa 93kg na 112kg. Sta sam jeo? Przene kobasice, hrenovke, jaja, dosta mlijeka, dosta hljeba, nekad pirinac i krompir, nekad piletinu, nekad puter od kikrikija, dosta palacinki sa eurokremom i dosta slatkisa. Da li sam dobio samo kvalitetnu misicnu masu-naravno da nisam. Da li sam puno debeo-ni to nisam, genetika je na mojoj strani i to sam sam znao, zato sam jeo govna svaki dan, a opet sam dobio i dosta misica i izgledam solidno. Radio sam cucanj 3 puta sedmicno (tj svaki trening).
Ako ti nije puno stalo do izgleda, problem sa skolom mozes rijesiti sa nekim dobrijm gejnerom i sa nekim sendvicima da napravis kod kuce, tu bih ti preporucio kifle sa puterom od kikirikija (barem 100gr putera). Jedi 4 puta dnevno i to obilne obroke, treniraj 3 puta sedmicno (poradi na snazi) i za 2 mjeseca imas barem 10kg vise garantujem.
Sačuvana
Batoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #43 poslato: Mart 25, 2013, 09:05:43 posle podne »

daj nesto konkretnije...sta moze da zameni ili tako nesto
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #42 poslato: Mart 25, 2013, 09:03:51 posle podne »

Malo da pitam u vezi ishrane ...dajte neke predloge  vezane za to kako se brze ugojiti (masa je cilj)ja sam poceo da jedem mnogo pirinca,jedem tunjevinu,meso mogu da priustim svaki drugi dan otprilike ...ali najveci problem je skola...ajde svaka preporuka je dobrodosla :-)

Sa mesom svaki drugi dan mase nema.
Sačuvana
Batoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #41 poslato: Mart 25, 2013, 08:20:36 posle podne »

Malo da pitam u vezi ishrane ...dajte neke predloge  vezane za to kako se brze ugojiti (masa je cilj)ja sam poceo da jedem mnogo pirinca,jedem tunjevinu,meso mogu da priustim svaki drugi dan otprilike ...ali najveci problem je skola...ajde svaka preporuka je dobrodosla :-)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 18 upita.