TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 06:01:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plan treninga  (Pročitano 9823 puta)
Batoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #10 poslato: Februar 10, 2013, 08:47:51 posle podne »

jos nisam ubacio najvece tezine ili one koje bi mogao da izbacim ili da radim sa njima..trudim se da sto pravilnije izvodim vezbe...ipak sam ja nov u svemu ovome i moram jos dosta da ucim i toga sam svestan :D
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #9 poslato: Februar 10, 2013, 08:36:33 posle podne »

hvala ti mnogo za brze odgovore...ipak cu se opredeliti za ovaj split trening pa cu javiti kako ide :D

Kao mladjem vezbacu i imenjaku, moram jos jednom da napomenem da ne zuris sa dodavanjem tezina vec da se fokusiras na pravilo izvodjenje. Potrebno je vreme da se nauce pokreti. To se ne uci u 3-4 treninga. Bilo bi dobro da snimas sebe kako vezbas i posle uporedis taj snimak s 'pravilnim' :) Mnogo je lako povrediti se u teretani, a to se najcesce dogadja zbog slabog zagrevanja, velike tezine i nepravilog izvodjenja.
Sačuvana
Batoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #8 poslato: Februar 10, 2013, 08:30:11 posle podne »

hvala ti mnogo za brze odgovore...ipak cu se opredeliti za ovaj split trening pa cu javiti kako ide :D
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #7 poslato: Februar 10, 2013, 08:25:48 posle podne »

da li bi mogao da mi objasnis razliku od fullbody treninga i split treninga..
U FB workuout radis sve grupe misica u jednom treningu. Za to treba 5-7 vezbi.
Split je kada razdvojis grupe misica u posebne dane. Za to postoji XY kombinacija..
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #6 poslato: Februar 10, 2013, 08:23:14 posle podne »

A ako bas nisi za FB trening, upper/lower split je odlican. Imas tonu tih programa na netu, pa odaberi koji ti se svidja. Raspored moze biti U/L/odmor .. ili U/odmor/L/odmor/U .. ili U/L/odmor/odmor/U..
Sačuvana
Batoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #5 poslato: Februar 10, 2013, 08:22:05 posle podne »

da li bi mogao da mi objasnis razliku od fullbody treninga i split treninga..
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #4 poslato: Februar 10, 2013, 08:15:36 posle podne »

noge jos nisam radio..i iskreno nebi radio svaki dan fullbody vise bi voleo da imam neki split trening....i da li bi mogla da mi se preporuci neka slicna tema na forumu za citanje...hvala
Ne svaki dan vec 3 puta nedeljno. Prvi trening benc, drugi trening kosi bench, treci potisak bucicama... za svaku vezbu mozes tako..
evo jos jedan primer: prvi trening cucanj sa bucicama u rukama, drugi cucanj na hek masini, treci cucanj sa sipkom iza glave..

Nadam se da napredni vezbaci nece hejtovati.. samo predlazem zamenu vezbi kako bi trening bio zanimljviji
Sačuvana
Batoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #3 poslato: Februar 10, 2013, 08:07:25 posle podne »

noge jos nisam radio..i iskreno nebi radio svaki dan fullbody vise bi voleo da imam neki split trening....i da li bi mogla da mi se preporuci neka slicna tema na forumu za citanje...hvala
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #2 poslato: Februar 10, 2013, 07:56:31 posle podne »

Tri dana si radio fullbody trening i odma si presao na split? Slobodno se zadrzi na 5-7 vezbi u fullbody treningu par meseci, pa onda razmisljaj o splitu upper/lower. Nisi naveo noge... bilo bi dobro da ubacis cucanj sa sipkom ili hek cucanj (hack squat). 3 puta nedeljno fullbody trening, fokus na tehniku, manje tezine, vise ponavljanja dok ne budes potpuno siguran da si naucio pokrete.
Sačuvana
Batoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #1 poslato: Februar 10, 2013, 07:46:27 posle podne »

kao prvo zeleo bi da se predstavim.zovem se Nikola imam 16 godina visok sam oko 182-184cm  imam oko 59-61kg. kao sto se moze videti moj problem su kilogrami..e sad znam da to da li cu nabaciti koje kilo ili ne dosta zavisi od moje ishrane...trudim se jedem sto vise mogu 5-6 puta dnevno..koristio sam gejnere i ugojio se 4 kg ali sada ih vise nekoristim zato sto nisam u mogucnosti..idem u teretanu nedelju dana i zamolio bih da li moze da neko da mi sastavi dobar plan za teretanu..ja sam radio prva tri dana fullbody trening..pa sam posle toga radio ovako
1.grudi/biceps
2.ledja/triceps
3.ramena
4.odmor
 :) unapred hvala
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 17 upita.