TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395119 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 07:23:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: scitec nutrition creatin  (Pročitano 6004 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: April 04, 2013, 03:54:29 posle podne »

A ljudi sta znaci kada je nesto ''monohydrate'' ? da vuce mnogo vodu i da je zahteva ili sta vec ? u dilemi sam

njegov hemijski oblik,

u praksi - osnovni oblik kreatina, iliti "klasičan" kreatin, možeš povući vodu uz korišćenje monohidrata - ali to nije samo do kreatina, već do ishrane bogate ugljenim hidratima. Dakle paziš li na unos ugljenih hidrata i soli nećeš povući previše vode.

Sačuvana
Scavenger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


Don't count days,make the days count !

« Odgovor #17 poslato: April 03, 2013, 08:38:10 posle podne »

A ljudi sta znaci kada je nesto ''monohydrate'' ? da vuce mnogo vodu i da je zahteva ili sta vec ? u dilemi sam
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #16 poslato: Mart 31, 2013, 06:59:12 posle podne »

Ako ono sto je na deklaraciji je i u kesi onda je ok. Ipak 10g leucina na 100g whey-a je veoma dobro.
Sačuvana
Manja93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #15 poslato: Mart 31, 2013, 04:56:05 posle podne »

Ni meni nije jasno zasto svi pljuju biotech, koristim whey od biotech-a i super je.. Probao sam i od scitec whey, relano bolji ukus, ali ovako su skoro isti..
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14 poslato: Mart 31, 2013, 04:43:50 posle podne »

Biotech novi je ekstra, meni je trentuno jedan od glavnih brendova - i za protein i vitamine i sve ostalo.  Mislim da su se jako promenili - na bolje.

+1
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Mart 31, 2013, 12:45:42 posle podne »

Biotech novi je ekstra, meni je trentuno jedan od glavnih brendova - i za protein i vitamine i sve ostalo.  Mislim da su se jako promenili - na bolje.
Sačuvana
shnebic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #12 poslato: Mart 31, 2013, 03:03:13 pre podne »

bezpotrebno pljuvanje biotecha,,,kreatin je skroz dobar cak bolji od nekih skupljih iz konkurencije monohidrata....
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Februar 28, 2013, 11:19:22 pre podne »

Ma to su one price rekla - kazala sto nije nista potvrdjeno papirom od strane onih koji pricaju tako. A za tri godine koliko sam trenirao sam toliko citao negativnih stvari o Biotechu da je to haos. Vracam se sad opet da vezba :D

bar što se Pansporta tiče možeš biti siguran šta kupuješ, ima i tu skupljijh i jeftinijih, ali nijedan proizvod iz naše ponude nije neproveren ili nekvalitetan ;)
Sačuvana
andra_
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #10 poslato: Februar 28, 2013, 11:13:13 pre podne »

Ma to su one price rekla - kazala sto nije nista potvrdjeno papirom od strane onih koji pricaju tako. A za tri godine koliko sam trenirao sam toliko citao negativnih stvari o Biotechu da je to haos. Vracam se sad opet da vezba :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Februar 28, 2013, 11:02:40 pre podne »

Znam, nego sam dosta citao o tome kako Biotech ne valja i da Bt kreatin ima neke necistoce pa zato vuce vodu kao lud. Mada, ako je tako hocu da vidim papir gde je analizirano to, pa zato pitam. Znaci Bt kreatin je ok?

ima papir da je ispravan i da je u njemu to što piše na deklaraciji :)  ok je, i to što kažeš za vodu je potpuno netačno, do "navlačenja" vode dolazi uz konzumiranje velike količine ugljenih hidrata i soli...

Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #8 poslato: Februar 27, 2013, 05:28:33 posle podne »

Kako to u biotechu ima neceg sto vise vuce vode,a u ostalim kreatinima nesto sto manje vuce vode ? :) Vucenje vode uz kreatin zavisi i od mere UH..ako se prezderavas, nece ti ni najcistiji kreatin pomoci..
Ok je Biotech,ljudi ga pljuju godinama po defaultu..ako i bas sumnjas u njih,razlika medju kreatinima je 500 din pa uzmi dymatize,scitec itd itd..
Sačuvana
andra_
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #7 poslato: Februar 27, 2013, 05:25:14 posle podne »

Znam, nego sam dosta citao o tome kako Biotech ne valja i da Bt kreatin ima neke necistoce pa zato vuce vodu kao lud. Mada, ako je tako hocu da vidim papir gde je analizirano to, pa zato pitam. Znaci Bt kreatin je ok?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Februar 27, 2013, 10:03:19 pre podne »

A kakva je cistoca Biotech kreatina? Posto su obe firme iz Madjarske, pa sad da li sami Madjari prave neku razliku u proizvodnji svojih suplemenata?

ne bih rekla ni da je Biotech loš, ovaj "novi" biotech mi je vratio poverenje...  što se čistoće tiče ne znam šta da ti kažem, ali u svakom slučaju znam da ga koriste mnogi i da nije bilo primedbi.  Cena je znatno povoljnija.
U svakom slučaju ako hoćeš neku proverenu marku onda uzmi  Dymatize creatine ili Labrada crealean, Scitec je takoĂ°e ok.
Sačuvana
andra_
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #5 poslato: Februar 26, 2013, 03:57:48 posle podne »

A kakva je cistoca Biotech kreatina? Posto su obe firme iz Madjarske, pa sad da li sami Madjari prave neku razliku u proizvodnji svojih suplemenata?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Februar 25, 2013, 10:37:30 posle podne »

Scitec u svakom slucaju.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 17 upita.