TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:38:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Elite Mass Gainer  (Pročitano 10767 puta)
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #16 poslato: Februar 11, 2013, 09:10:15 posle podne »

Zavisi sta znaci dosta, ali unosim. :) Uvece pijem mleko, ujutru elite whey, mleko, i musli. Uz dorucak jogurt, uz rucak ponekad sir.  :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Februar 11, 2013, 06:27:05 posle podne »

E ovako, posto mi je cilj misicna masa, imam 20 godina, visok sam 182, imam 85-6 kg, pre ned dana popio sam gejner mass, i presao sam sad na protein, i pijem no reaktor, hemo rush, sad nzm kad ga popijem da li da napravim pauzu i uzmem jaci no reaktor i amino, i protein naravno, ili da uzmem elite mass. Treniram 4-5 x nedeljno, uglavnom idem oko 17h ili u 21h na trening, 1 dan: grudi, triceps, 2 dan: pauza, 3 dan: ledja, biceps, 4:pauza, 5 dan: noge, ramena. 6 dan:pauza 7 dan: samo ruke. , a stomak radim skoro svaki 2-3 dan., vodim racuna oko ishrane. Dobio sam stomacic od gejnera ali se trudim da ga skinem, vise mi je naduven, jer sala skoro i da nemam, i to bi voleo da mi pojasnis zasto to.  ;D Kardio ne radim, jer kao sto sam ti rekao da mi je cilj misicna masa. Samo planiram uskoro da krenem na bazen bar 2x ned.

Naduvenost je normalna pojava ako unosiš veliku količinu hrane, unosiš li dosta mlečnih proizvoda?  unos velike količine hidrata znači i veće zadržavanje vode i naduvenost.... nemoj da te to brine.

Pošto je tu stomačić, onda bih se složila sa prethodnim postovima - protein je bolji izbor, hidrate ćeš ti lakše uneti putem hrane, protein malo teže....   

a kad je izbor proteina u pitanju sa Elite-om nisi pogrešio.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #14 poslato: Februar 11, 2013, 04:24:22 posle podne »

Sto je dobro,ne treba popravljati.  ;)
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #13 poslato: Februar 11, 2013, 02:21:03 posle podne »

Dobar izbor  :)
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #12 poslato: Februar 11, 2013, 02:14:55 posle podne »

Elite whey trenutno i pijem. :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #11 poslato: Februar 11, 2013, 02:07:04 posle podne »

Izbaci gejner.nemaš za njim potrebe sa tom kilažom,sa njim ćeš se samo umastiti.Ubaci whey i ostalu suplementaciju koju imaš i biće mase. :)
+ 1
Od ponude sa sajta PS-a,Isobolic je jako dobar,ali mu je i cena takva. Elite Whey je msm na popustu,a radi posao.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #10 poslato: Februar 11, 2013, 02:02:55 posle podne »

Po vama najbolji protein ? Sa proteinom nema greske, al ajd` da vas pitam . :)
filtracija > ion-exchange
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #9 poslato: Februar 11, 2013, 01:50:27 posle podne »

Po vama najbolji protein ? Sa proteinom nema greske, al ajd` da vas pitam . :)
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #8 poslato: Februar 11, 2013, 01:48:22 posle podne »

Hvala na savetima, ipak cu vas poslusati. :)
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #7 poslato: Februar 11, 2013, 12:57:00 posle podne »

Izbaci gejner.nemaš za njim potrebe sa tom kilažom,sa njim ćeš se samo umastiti.Ubaci whey i ostalu suplementaciju koju imaš i biće mase. :)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #6 poslato: Februar 11, 2013, 12:20:43 posle podne »

E ovako, posto mi je cilj misicna masa, imam 20 godina, visok sam 182, imam 85-6 kg, pre ned dana popio sam gejner mass, i presao sam sad na protein, i pijem no reaktor, hemo rush, sad nzm kad ga popijem da li da napravim pauzu i uzmem jaci no reaktor i amino, i protein naravno, ili da uzmem elite mass. Treniram 4-5 x nedeljno, uglavnom idem oko 17h ili u 21h na trening, 1 dan: grudi, triceps, 2 dan: pauza, 3 dan: ledja, biceps, 4:pauza, 5 dan: noge, ramena. 6 dan:pauza 7 dan: samo ruke. , a stomak radim skoro svaki 2-3 dan., vodim racuna oko ishrane. Dobio sam stomacic od gejnera ali se trudim da ga skinem, vise mi je naduven, jer sala skoro i da nemam, i to bi voleo da mi pojasnis zasto to.  ;D Kardio ne radim, jer kao sto sam ti rekao da mi je cilj misicna masa. Samo planiram uskoro da krenem na bazen bar 2x ned.
Mislim da je u tvom slucaju bolje uzeti no, amino i whey. Ti vec imas dobru kilazu, tako da ti gejner ne treba.
Inace izmedju grudi/tricepsa i ledja/bicepsa nema potrebe za pauzom. Pauza bi bila pozeljna izmedju ledja i nogu. Ja sam donji deo ledja spojio sa treningom nogu.
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #5 poslato: Februar 11, 2013, 11:34:15 pre podne »

E ovako, posto mi je cilj misicna masa, imam 20 godina, visok sam 182, imam 85-6 kg, pre ned dana popio sam gejner mass, i presao sam sad na protein, i pijem no reaktor, hemo rush, sad nzm kad ga popijem da li da napravim pauzu i uzmem jaci no reaktor i amino, i protein naravno, ili da uzmem elite mass. Treniram 4-5 x nedeljno, uglavnom idem oko 17h ili u 21h na trening, 1 dan: grudi, triceps, 2 dan: pauza, 3 dan: ledja, biceps, 4:pauza, 5 dan: noge, ramena. 6 dan:pauza 7 dan: samo ruke. , a stomak radim skoro svaki 2-3 dan., vodim racuna oko ishrane. Dobio sam stomacic od gejnera ali se trudim da ga skinem, vise mi je naduven, jer sala skoro i da nemam, i to bi voleo da mi pojasnis zasto to.  ;D Kardio ne radim, jer kao sto sam ti rekao da mi je cilj misicna masa. Samo planiram uskoro da krenem na bazen bar 2x ned.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Februar 11, 2013, 11:19:08 pre podne »

Da li je potrebno da pored njega uzimam jos nesto, jer vidim da skoro sve sadrzi ? :)

vitamine, minerale, omega 3 riblje ulje...to je nesto najosnovnije, plus dobra hrana naravno!
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #3 poslato: Februar 11, 2013, 11:11:20 pre podne »

Da li je potrebno da pored njega uzimam jos nesto, jer vidim da skoro sve sadrzi ? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Februar 11, 2013, 09:11:07 pre podne »

Pozdrav,

odličan gejner, jedan od gejnera sa najboljim sastavom.

Pisala sam o njemu tekst u biltenu, možeš ga preuzeti ovde u PDF formatu.  UporeĂ°ivala sam Dymatize Elite mass i Dymatize Super mass

bilten septembar oktobar 2012

http://www.pansport.rs/images/bilteni/sept-okt2012.pdf
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.