TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:50:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebna strucna pomoc  (Pročitano 4502 puta)
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #22 poslato: Maj 21, 2013, 07:30:55 posle podne »

Sve je to ok, ali ja više od 4x nedeljno ne mogu da idem u gym. Posao, obaveze, ishrana i suplementaciju koja mi manjka za 5x nedeljno. Moram u tih 4x da iskombinujem sve. Šta misliš ovako 1. ramena, i dve vežbe za noge (na mašini). 2. Grudi , i dve vežbe za triceps. 3. ledja, dve vežbe za biceps. 4. Ruke, i cucanj. Glavni problem su noge, znam da moraju da se rade u jednom danu, ali to bi išlo na 5x nedeljno... Da li je dobra ova kombinacija? Redosled mogu da promenim, to je nebitno..
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #21 poslato: Maj 21, 2013, 03:18:52 posle podne »

koliko sam ja skontao, ti ideš 5x nedeljno u teretanu?

Tako je, jer jos uvek ne radim kardio, samo sam povecao sa 4 treninga na pet.. POsle grudi radim triceps 2-3 vezbe, posle ledja biceps 2 vezbe.. A kad radim super serije, 4 seta x2 (tu mi trening traje 40 min). Mada menjam ja splitove ,kako god mi se cefne, ali da mi pokrenuo ruke moras ih raditi u posebnom danu, jer ovako uvek ih radis posle neke vece partije i ne posvetis im puno vremena..svaka partija koja ti fali trebas da je radis odmah na startu treninga jer tu najvise mozes da povuces i najvise imas snage,volje motivacije.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #20 poslato: Maj 21, 2013, 02:19:19 posle podne »

koliko sam ja skontao, ti ideš 5x nedeljno u teretanu?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #19 poslato: Maj 21, 2013, 01:15:09 posle podne »

pedjoni, hvala brate, probacu tako. ali daj mi savet kako da raspodelim onda ostale grupe mišića u toku nedelje? Kako bi ti radio?  treniram 4x nedeljno..

Ja trenutno idem ovako : ledja biceps, grudi triceps, pauza, noge stomak, ruke, ramena+trapez, pauza.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #18 poslato: Maj 21, 2013, 01:01:30 posle podne »

pedjoni, hvala brate, probacu tako. ali daj mi savet kako da raspodelim onda ostale grupe mišića u toku nedelje? Kako bi ti radio?  treniram 4x nedeljno..
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #17 poslato: Maj 21, 2013, 08:57:08 pre podne »

Meni trening 'ruke' nije trening... Znaci iskljiucivo kao pomocne vezbe u 5-6 serija max.

Takodje mi je biceps slabija partija, ali pojacavanje treninga istog uglavnom izazove kontra efekat.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #16 poslato: Maj 21, 2013, 01:16:01 pre podne »

ti brate imaš sličan problem kao ja. i meni ruke malo manjkaju u odnOsu na grudi, i ledja.. Baš sam i postavio pitanje ovde da li da krenem da radim ruke na zasebnom treningu. I definitivno krećem ove nedelje. Ti unosis dosta proteina, misLim da hrana nije problem.. A kolika ti je ruka za vreme treninga, si merio nekad?


Odvoji ruke i radi ih posebno, jednu nedelju u superserijama sa manjim tezinama, jedne nedelje klasicni hipertrofijski trening, i desice se cudo :)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #15 poslato: Maj 20, 2013, 07:37:08 posle podne »

ti brate imaš sličan problem kao ja. i meni ruke malo manjkaju u odnOsu na grudi, i ledja.. Baš sam i postavio pitanje ovde da li da krenem da radim ruke na zasebnom treningu. I definitivno krećem ove nedelje. Ti unosis dosta proteina, misLim da hrana nije problem.. A kolika ti je ruka za vreme treninga, si merio nekad?
Sačuvana
Goranche666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #14 poslato: Maj 20, 2013, 06:27:25 posle podne »

Pa nisam duduk da mi je potrebno objasnjavati sta je uh, protein i osnovne stvari, ali hvala u svakom slucaju:). Sve u svemu proslo je vec neko vreme od kad sam poslednji put pisao, a trenutno sam vec 7 nedelja na ozbiljnoj dijeti. Prvo rotacije, a trenutno i keto. Krenuo sam klasika od slabijih termogenika i l-karnitina, hroma, a sad sam na 6 tableta dnevno lipo6 black, 300gr proteina i 0 hidrata, masti u zavisnosti koliko sam kcal uneo tokom dana, cisto da ostanem u deficitu. Trenutni procenat masti je 8, kilaza 79kg. Obim ruke 38-39cm, ali trenutno izgleda zadovoljavajuce. Mislim da sam trebao da budem jos na masi, ali djavo mi ne da mira, jednostavno zelim da izgledam perfektno na plazi, sa odlicnim plocicama pa to ti je:). Mislim da bi mogao mnogo vise misicne mase da nabacim, ali jednostavno ne mogu da podnesem psihicki da imam nesto sala na sebi, jebiga:). Kad budem na kraju dijete slikacu se i kaciti slike:)

Od suplementacije jos koristim daily formulu 2 tablete dnevno, omega3 jednu do dve dnevno, pro whey, nitro gold, whey profess i elite whey kombinujem, arginin, beta alanin, sni bcaa i mislim da je to to...:)

Za kraj da pohvalim lipo6 black. Prvi put ga koristim i strasno sam iznenadjen kakav proizvod i apelujem na Pansport da ga nabave ponovo, posto sam sve radnje obisao i nisam nasao, pa sam morao da se snalazim na druge nacine da ga nabavim ::)
« Poslednja izmena: Maj 20, 2013, 06:36:47 posle podne od strane Goranche666 » Sačuvana
mrkela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #13 poslato: Maj 12, 2013, 07:24:25 posle podne »

Koji god trening  pocnes da koristis bez dobre ishrane nista se ne postize , ja bi pre posvetio vecu paznju sta i kad jedes, mnogo je vazno da ti svaki
obrok uvek sadrzi pravi proporciju izmedju ug hidrata masti proteina i vlakana -o ovom zadnjem i ne moras da vodis racuna toga mozes jesti kolko hoces .ti seceri koje uzimas posle treniinga su najbolje iskoristivi ali kolko imas secera u dnevnoj prehrani to malo pogledaj krompir npr..sve su to seceri, mleko itd.Opet ako odlucis uskoro da se definises i tu je prva ishrana, sto vise presne hrane  sa raznovrsnim  izvorima proteina.Ja ti ovo kazem najiskrenije jer je meni ishrana pomogla da budem sad iscrtaniji nego kad sam bio tvojih godina  sad imam 33...Sto se tice vecih ruku  definitivno neki old skul program sa mrtvim dizanjem cucnjevima bencom  vratilo propadanja bi bio moj top izbor , a posle toga mozda" gtg" program ti pomogne, ni jedan ni drugi nisu laki, e u tome i jeste fora :P
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Februar 22, 2013, 10:04:31 posle podne »

Dok npr podlakticu stvarno imam dobru. Krivo mi je sto je ova slika obasjana suncevom svetloscu (slikano je odma pored prozora, a ja skroz beo:)) pa se ne vide detalji, moze vrv malo podesavanjem kontrasta da se popravi, al me mrzi sad:). Slikano bez pumpe, po ulasku u teretanu. Sve u svemu nekad imam osecaj da su mi podlaktica i nadlaktica slicne debljine, i sto manje radim podlakticu sve je veca i veca :S

Pa sta te briga, ne moras da se mucis sa podlakticom, istetoviraj sidro ko mornaj popaj i briga te , mornaj popaj samo podlaktice vezba i sve ostalo je nebitno,hahaha :) zezam se naravno :) Radi ruke bar mesec dana u posebnom danu i videces jel ti tako odgovara.
Sačuvana
Goranche666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #11 poslato: Februar 22, 2013, 07:12:28 posle podne »

Dok npr podlakticu stvarno imam dobru. Krivo mi je sto je ova slika obasjana suncevom svetloscu (slikano je odma pored prozora, a ja skroz beo:)) pa se ne vide detalji, moze vrv malo podesavanjem kontrasta da se popravi, al me mrzi sad:). Slikano bez pumpe, po ulasku u teretanu. Sve u svemu nekad imam osecaj da su mi podlaktica i nadlaktica slicne debljine, i sto manje radim podlakticu sve je veca i veca :S
Sačuvana
Goranche666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #10 poslato: Februar 22, 2013, 06:53:08 posle podne »

@pedjoni986

Kucao sam prethodni post, a nisam video da si otkucao novi u medjuvremenu. Definitivno ono sto mi fali je da vise forsiram hammer onda, jel mi je taj deo koji se spaja sa tricepsom najtanji.  Sto se tice koncentracije, uvek se trudim da izolujem maksimalno misic koji radim i da ga upalim potpuno. Nekad mi se ljudi i smeju sto zmurim kad radim i previse se fokusiram:). A kao potencijalnu gresku i vidim to sto uvek dodjem na ruke posle velike misicne partije i trudim se da ih pocepam sto vise u tih 8 serija i moguce da ih tu na neki nacin "sagorim". Al kao sto rekoh tu mi je i genetika malo uzela pod svoje:)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Februar 22, 2013, 06:47:40 posle podne »

Radim hammer naravno. Jedino nathvat ne radim. Nathvat ubacim sa podlakticama ponekad. Tu nekako uopste nemam osecaj da mogu da pogodim biceps kako treba. Sto se tice kreatina (monohidrata),mislim da moze itekako da povuce vodu na stomak ako se uzima velika kolicina uh, sto ja trenutno radim. 
 Hvala puno na savetima. Ono sto mogu da kazem je da cu da ubacim uski bench, sobzirom da sam tu vezbu skroz izbacio (ne znam ni sam zasto), a nathvat ne znam ni sam da li da forsiram. Sto se tice smit klupe nisam je nikako izbacio, ali sam je malo zapostavio u poslednjih par meseci, jel imam osecaj kao da mi sluzi samo da mi biceps bude vise u "špic", a meni vise treba sirina. Pokusacu hammer da vise forsiram kao prvu vezbu tog dana i da ubacujem superserije sto cesce. Pa cu kroz par meseci da javim rezultate.

Ono sto bi uradio na svoju ruku trenutno je mozda izbacio secere iz pwm-a, ili drasticno smanjio (eventualno 5gr deksa i 5gr malta). Sobzirom da treniram oko 2,3 popodne i posle pwm-a kolicinu uh svodim na 0 do kraja dana. Fileti oslica, soma, belanca ili eventualno piletina je sto jedem u drugoj polovini dana. Dok pre podne stvarno se prezderavam za sve pare:).


Ne verujem bro da ti se stomak napravio od malo dekstroze posle treninga,pogotovu ako imas ubitacne treninge..Lepo promisli i sracunaj koliko si ukupan broj hidrata slozenih unosio,koliko prostih i napravi bilans na kraju dana,i videces u cemu gresis,tj smanji ih malo..Pa ces da vidis jel je sve ok..
Sačuvana
Goranche666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #8 poslato: Februar 22, 2013, 06:44:34 posle podne »

Radim hammer naravno. Jedino nathvat ne radim. Nathvat ubacim sa podlakticama ponekad. Tu nekako uopste nemam osecaj da mogu da pogodim biceps kako treba. Sto se tice kreatina (monohidrata),mislim da moze itekako da povuce vodu na stomak ako se uzima velika kolicina uh, sto ja trenutno radim.  
 Hvala puno na savetima. Ono sto mogu da kazem je da cu da ubacim uski bench, sobzirom da sam tu vezbu skroz izbacio (ne znam ni sam zasto), a nathvat ne znam ni sam da li da forsiram. Sto se tice smit klupe nisam je nikako izbacio, ali sam je malo zapostavio u poslednjih par meseci, jel imam osecaj kao da mi sluzi samo da mi biceps bude vise u "špic", a meni vise treba sirina. Pokusacu hammer da vise forsiram kao prvu vezbu tog dana i da ubacujem superserije sto cesce. Pa cu kroz par meseci da javim rezultate.

Ono sto bi uradio na svoju ruku trenutno je mozda izbacio secere iz pwm-a, ili drasticno smanjio (eventualno 5gr deksa i 5gr malta). Sobzirom da treniram oko 2,3 popodne i posle pwm-a kolicinu uh svodim na 0 do kraja dana. Fileti oslica, soma, belanca ili eventualno piletina je sto jedem u drugoj polovini dana. Dok pre podne stvarno se prezderavam za sve pare:).
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 17 upita.